Şimdi Ara

O sadece bir yemek değil, bir yaşam tarzı, bir felsefe : ŞIRDAN (Tanıtım ve inceleme SS'li) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
209
Cevap
0
Favori
32.182
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iyi oldu öğrendiğimiz adanaya gidersek şırdandan uzak durak.
  • Süper bi yiyecektir hele Kazanin agzini açtiginda çikan koku bitirir beni..iyiki görüntüsü yüzünden diger sehirlerde yenmiyor yoksa adanada 10 liraya yerdik.izmirde en çok aradigim sey 2. Adana kebab:) zira burda yogurtlu adana kebabi,rus salatali adana kebabi yada pilav üstü Adana kebabindan baska çaremiz yok..
  •  O sadece bir yemek değil, bir yaşam tarzı, bir felsefe : ŞIRDAN (Tanıtım ve inceleme SS'li)

En net fotosu bu galiba, ben adanalıların bu dünyadan olduğuna hiç inanmıyordum zaten. Sizin için tabu olan onlar için yaşam şekli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ImbaLanceD -- 11 Ekim 2011; 16:32:36 >

• bu kadar kişi çok güzel dediğine göre tadı hakkaten güzeldir ama önüme gelirse bu meret yiyebilir miyim bilmiyorum

heralde alışıp sevene kadar birkaçtane gözleri kaçıra kaçıra yemek lazım
  • Benim anlamadigim sey baska sehirlerde mumar dolmasi yokmu? tat olarak ona benziyor biraz kokoreçide andiriyor ama onlari 5e katlar..birde memleketine dikkat edin, adana,adanamutfagindan tadi kötü ne çikmiski bunun tadi kötü olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mussam

quote:

Orijinalden alıntı: *Furious*

Nasıl yaşam tarzı lan bu

Kahkaha attim.

O sadece bir yemek değil, bir yaşam tarzı, bir felsefe : ŞIRDAN (Tanıtım ve inceleme SS'li)

ben buna benzettım bıraz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vvassabi -- 11 Ekim 2011; 16:47:37 >

• bumu yaşam tarzı şaka şaka saygı duyarım isteyin istediğini yer ama bunedir arkadaş yiycek başka yerimi yoktu hayvanın ıykkk

• quote:

Orijinalden alıntı: South Korea

quote:

Orijinalden alıntı: Rahatı Kaçan Ağaç

tadını bilmeden yorum yapmayın. !

Bir yemek önce göze sonra damağa sonra miğdeye hitap etmeli.

Aynı benim felsefem.Görüntüsünden ve kokusundan dolayı yemediğim birçok yemek var. :D
  • Birkeresinde arkadaşım çok ısrar etti gittik oturduk adam cıkarttı böyle eşşeğin mikine benzer bişe oğlum bune lan bunumu yicez dedim tadı çok güzel pampa dedi iyi dedim bi şöyle tatdım koşarak arkamda duran burger king e girip wooper yedim
  • quote:

Nasıl yaşam tarzı lan bu

harbiden görüntüleri çok iğrenç. one öyle ya; binbir türlü anlam yükleniyor görünüşüne

• quote:

Orijinalden alıntı: Burakc-

quote:

Orijinalden alıntı: Fantastic Light

quote:

Orijinalden alıntı: I need $

allien gibi

quote:

Nasıl yaşam tarzı lan bu

quote:

Orijinalden alıntı: jR.Arrhenius

damarlı damarlı töbe töbe

quote:

Orijinalden alıntı: E A

Bunu yemeyi bırak yakından görsem elimi daha aletime götürmem herhalde

Yorumlara bittim ben.

Görüntüsü de ismi de öğrenç. Valal piskolojim bozuldu. Midem bulandı.

• quote:

Orijinalden alıntı: 01cagatay23

quote:

Orijinalden alıntı: Adolf Mogolo

fotoğrafa bakarken kortum bir daha bakmaya cesaret edemedim acaba o şey hayvanın malı mi yoksa bağırsağı mı

işkembeyle bağırsak arasındaki bölümdür

Bunu yemedimde kibe candır
    Kibe = bumbar oluyor herhalde
    Kibe diyorum ben.

• Eniştem Adana'lı bayılıyor Şırdan'a, ciddi derecede itici bir görüntüsü var tadı nasıl bilemem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yakup13

aga millet neler yiyor bu bişey değil

O sadece bir yemek değil, bir yaşam tarzı, bir felsefe : ŞIRDAN (Tanıtım ve inceleme SS'li)

eleman çok kötü bakıyor
  • cevaplara bayıldım. işkebe çorbasını çok severim de bunu yiyebilecegimi hiç sanmıyorum
  • Afiyet olsun
  • Yok biz yarım ekmek tavuk dönere devam edelim.
  • Beyler ben kaçıyorum sessizce peşimden gelin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.