Şimdi Ara

O gün Esra ile öğle yemeğinde buluştuk

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
5
Cevap
0
Favori
79
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> O gün Esra ile öğle yemeğinde buluştuk
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    27 Mesaj
    Kendisi üst düzey yöneticiydi ve konu bir şekilde bu sene alacağı zammın %12 olacağına geldi. Esra sürekli ''Bu şirkette kalmaya devam edersem asla yeteneklerimin karşılığını alamayacağım, burada hakettiğim zammın verilmesi tam bir hayal!'' şeklinde şikayetlerde bulunuyordu. Alacağı zam henüz kendisine net bildirilmemişti, bir söylentiye kulak asıyor ve kesin olmayan varsayımlar üzerinden gelecek hakkında olumsuz enerjiler saçıyordu. Ona bu an'da bulunmanın değerinden, olumlamalardan bahsettim (Bölüm 4'de tabloyu göreceksiniz)

Ne mi oldu? 3 gün sonra bahçede köpeğimle oynarken telefonum çaldı. Arayan Esra'ydı. Gürültü bir ortamdaydı, çığlık atmıyordu ama yaşadığı sevinci anlayabiliyordum.

''Talat! İnanmıyorum. %35 zam aldım'' dedi.

|
    |
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: Cool Storm

csb

Kardeş enerjimi çalıyon lütfen
    |
    |
    Allah çekim yasalarının belasını versin. Ulan biri de yetiştiriliş tarzından dolayı odasında melankolik şarkılar eşliğinde dolu olan küllüklerden sararan parmaklarından bahsetsin. Varsa yoksa stresli yöneticiler, arabanın bozulması ve buna verilen fevri davranışın yanlışlığı cart curt. Gerçek dertlerden ve bunun çözümlerinden bahsedin kişisel gelişimci ibreler.
    |
    |
1
Reklamlar
Bey Azura
Canlı Tv izle
haberler
SEO
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.