Şimdi Ara

O gün bugün olsa! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
176
Cevap
4
Favori
13.495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
171 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu gözler 2000TL altı vega 56 görmek istiyor ama imkansız gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayalimdeki bilgisayara sahibim galiba. Eskiden hep teknolojiye yetismek isterdim bu sefer basardim galiba

• paranın karşılıgını şekilli şukullu ışıklı mışıklı ürünlerle değilde kalite ve performans bazında sağlam ürünler görmek isteriz.
  • O gün bugün olsa!

şu ayar birşey heralde.

144 hz monitör sahibiyim, fakat teknolojisi çok eski bir tn panel olduğu için mesela renklerde, film izllerken vesaire çok dertli oluyor :)

Ama 144hz+ monitör kullanmak gerçekten çok ayrı birşey. geri dönüşü olmayan bir yol.

Geri kalanı ise 2K hertürlü oyunu oynamaya yeterlidir diye düşünüyorum.

• Gigabyte müşteri desteğine 2012 senesinde garantisi olmayan ürün hakkında destek almak için mail atmıştım sorduğum soru alacağım işlemci soğutucusunun anakarta uyup uymayacağı hakkındaydı ben geri dönüş yapacaklarını sanmıyordum fakat 1 gün sonrasında alacağım ürünün boyutları vede benim anakartın işlemci kısmının boyutlarını hesaplayarak uyumlu olduğunu bildiren bir mail geldi o anakartı 1,5 - 2 sene daha kullandım hiçbir zaman sorun çıkarmadı soket pinlerini hata ile bozana kadar
    Anakart bozulunca yeni bir sistem toplamaya karar verdim alacağım anakart tekrar gigabyte olacaktı fakat vatan bilgisayardakilerin ve forumdakilerin tavsiyesi sonucunda anakart ve ekran kartını asus aldım ekran kartı 1 sene sonrasında hata verdi servise yolladık üzerinden 1 sene geçti tekrar aynı hatayı verdi 6 defa servise gitgel yaptık değişim için fakat sorunu çözemedik 2 sene sonrasında ise anakartta sorun yaşadım garanti bittiği için uğraşmadım öylece duruyor daha doğrusu müşteri desteğine canlı detek hattından yazdım cevap vermeden kapattılar bende asus defterini tamamen kapattım dahada almam
    üstteki olayları anlatmamdaki neden hayalimizdeki sistemi toplamaktan çok desteğin ve servis sıkıntınının önemli olduğu çünkü ülkemizde para kolay kazanılmıyor zar zor parayı denk getirip alınan ürünün kıymeti dahada artıyor üstteki arkadaşların çoğuda yazmış zaten
    Gigabyte 6 sene önceki gibi müşteri odaklı çalışıyorsa en azından aldığımız ürünün sorun çıkarması durumunda firmanın ürünün arkasında duracağını biliriz hayalimdeki sistemi yazmak isterdim fakat maddi şartlar ve doların artışı yüzünden hayalden öteye geçmeyeceği için gereksiz kalıyor umarım burada yazıklarımızı sadece Gigabyte türkiyeye değil asıl noktaya bu şikayetlerimizi iletirsiniz

• su anda kullandigim bilgisayar yerine 30 bin tl lik bilgisayar dizselerde pekbirsey degismez benim icin

Ben hem 500 liralik pc oyunu oynuyorum dota
  • Valla bilgisayar almak şu dolar kurunda "hayal oldu" R5 1600 bile 1000 tl bandını geçmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KamiSama-

koboy mu ?

İlk önce, "koboy" yapacak sanirim. Daha sonrasinda koboy ne ise ona benzeyen bir bilgisayar

• Gtx 1070, 16gb ram, i7 işlemci, bir de iyi bir anakart iş görür. Fazlasına galerek yok.

• dolar olmuş 3,82. Ne sistem toplama hayali ?
  • Nefes alsın yeter

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Oynadığım oyunlarda genelde online ve rank based. Çekişmeyi seviyorum ama pingim minimum 50 olacaksa ben neyleyim gtx 1080ti'yi. Lol falan oynamıyorum onun gibi olsa ping çok iyi tabi.

• Kartal Göz kullanıcısına yanıt
  • İ7

Gtx1080ti

Gerisini de dizeriz bir şekilde.Ama bunlar hayal işte üst düzey bir pc toplamak için artık kredi falan çekeceksin ya da kenarda köşede 8 10bin tl birikmişin olacak ama şu aralara o paraya araba almayı düşünüyorum..

• EVet hocam clint easwood a benziyen bi bilgisayar kasası yapmak benim hayalim eger piyangodan para çikarsa böyle vi bilgisayar kasası yapcam

Yaşı büyük olanlar westren severler anlar

• Yüksek çözünürlüklü ekran isterdim.

Grafik programlarını kasmadan çalıştırabilecek (solidworks gibi) donanıma sahip olsun.

Faresi tam benim elime uygun, klavyesi kendinden yazsın isterdim.
  • Şuan hayalimdeki kasa athlon x4 950 ve gtx 1050 ti ikilisi. Hayallerim bile fakir arkadaş.

Not: Yılardır core 2 duo kullanmış biri olarak az da olsa darboğaz yaşamazsam rahat edemiyorum. Öyle alışmışım o ekran kartı %100 kullanılınca olmuyor alışkanlık meselesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BRO EAGLE -- 27 Ekim 2017; 9:33:6 >
  • 1060 lı bir kasa olsa yeter içinde de idare edecek i5 bir işlemci olsa cebime uygun oyun uygulamalarda uzun vadede beni üzmeyecek bir PC toplardim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dolar boyle arttıkça malesef o gun hic gelmeyecek

• İç mimarlık öğrencisiyim ayrıca yarım dönem sonra iç mimar adayıyım proje, render vb işlerim oluyor buna artık i5h işlemci gtx850 li laptopum ne kadar dayanır bilmiyorum.
    Zaten okula gide gele otobüste ekranında bir kaç darbe kaynaklı bi iki genişliğinde dikine çizik (bknz ss) mevcut. 720p olması da iyi ce proje ve 3d modellerken iyice gözümü yordu.

Sistem toplama deneyimim olmadı ama, 1080p render alabilen, yüksek ekran çözünürlüğü destekleyen güzel bir ekran lı sistem isterdim.Bir 1080 ti ekran kartı i9 işlemci yüksek kapasiteli bir ssd li sistem ile fotoreaslistik renderları yorulmadan alabilmek isterim.Günde 13 saat çizim yapınca gözlerim alev alıyor. Oyun olarak bir Underground 2 olsa yeter, nostalji severim. Estetik olarak ta güzel bir kasa olması önemli tasarımcıyım sonuçta ve ledlere ilgim ve sese duyarlı bir sistemim var. Odama büyük bir ekran yakışırdı. Gel gönlümün efendisi şu ledden tahta otur diyerek bitiriyorum. Hayalimi

Bknz Taht:
    O gün bugün olsa!

İyi günler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi calamityeas -- 27 Ekim 2017; 10:43:16 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.