Şimdi Ara

O Geliyor. | BİM 26 Nisan | Toblerone 400 gr 4,95 | (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.076
Cevap
15
Favori
55.724
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2 3 tane alırım ben sk tarihlerine de bakmak lazım
  • nasil beklicez simdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu başlığı atarak ne kadar hayır dua aldığının farkında mısın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: illiyyin131

Bu başlığı atarak ne kadar hayır dua aldığının farkında mısın?

Bilmez miyim
  • Alt tarafı dandik bir çikilat bu kadar abartmayın bizim buradaki bimde koli koli vardı bir Allahın kuluda almamış ülker neyse buda o bir fark göremiyorum
  • içinden kurt çıkan çikolata toblerone
  • Polo şekerin fiyatı iyiymiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FreeRun

quote:

Orijinalden alıntı: drakeblade

quote:

Orijinalden alıntı: hekimoglu19

Tobleronu sevmeyen tek benmiyim

yalnız değilsin...

hakkaten ha nasıl seviliyor anlamam içindeki fındık cakması birşey var insanın dişlerine yapışıyor tadıda yok zaten, bedava verseler almam bu çikolatayı

Ben de alayım dedim madem bu kadar methediyorlar denemek lazım dedim aldım yedim ve o dişe yapışma olayı hiç hoşuma gitmedi sevmedim sonra tekrar aldım ilk sefer anlamamışımdır belki diye ama yine hoşuma gitmedi ben de almıyorum daha. bi de şu kurt çıkma olayı olduktan sonra daha da soğudum. ülker antep fıstıklı kare-nestle damak ikilisine devam.

• sabah 5buçukta sıradayım affetmem migrostan 8buçuğa almıştım geçenlerde 200 gram olanını
  • arkadaşlar birlik olalım toblerone almayalım 2 ay sonra kalan tobleroneları yani spot ürünleri indirimli fiyattan tekrar satıyor bim
  • Normali ne kadar ki bunun bayram havası esiyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: three3up

arkadaşlar birlik olalım toblerone almayalım 2 ay sonra kalan tobleroneları yani spot ürünleri indirimli fiyattan tekrar satıyor bim

Millet bu fiyata zula yapmayı düşünüyor 2 ay daha beklerler mi sence
  • tbu sene baya gecikti ama milka 300 grlık çikolatalardan yok bu sefer

geçen realde ikili milka 300 gr 8.99 du, migrosda da öyle
  • ne torblerone'muş be. Ben de bir kere böyle yazılanlara uyup aldım hiç beğenemedim zor tükettim. Demek millet iştahla zxevkle yiyiyor valla helal olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MassiveDynamic

quote:

quote:

quote:

yalnız değilsin...

hakkaten ha nasıl seviliyor anlamam içindeki fındık cakması birşey var insanın dişlerine yapışıyor tadıda yok zaten, bedava verseler almam bu çikolatayı

Toblerone un belli bir yeme sıcaklığı(șu sıralarki oda sicakliğının biraz fazlası) ve tekniği var eskiden bende sevmezdim

vay be demek çikolatanında yeme tekniği var. elalem yapıyor ya adamların çikolatası bile teknolojik.
    bende buzdolabından çıkardıktan sonra diyordum ki bu meret çikolata maraş dondurmasından da sert.

• quote:

Orijinalden alıntı: carlitoss

Normali ne kadar ki bunun bayram havası esiyor?

Az once markette gozume carpti 100gr 3.95tl etiket fiyati vardi..

• quote:

Orijinalden alıntı: auzun99

quote:

Orijinalden alıntı: MassiveDynamic

quote:

quote:

quote:

yalnız değilsin...

Toblerone un belli bir yeme sıcaklığı(șu sıralarki oda sicakliğının biraz fazlası) ve tekniği var eskiden bende sevmezdim

vay be demek çikolatanında yeme tekniği var. elalem yapıyor ya adamların çikolatası bile teknolojik.
    bende buzdolabından çıkardıktan sonra diyordum ki bu meret çikolata maraş dondurmasından da sert.

Geçen seneki indirimden forumdan gaza gelerek 5 paket aldım. Yaklaşık 6 ay bekledi her türlü hava şartını gördü. Hiçbir şekilde beğenmedim:) Her türlü yapışma olayı vardı. O yüzden ben sevemedim. Çolukçocuk bitirdi işte. Her markette gördüğümde bu aklıma geliyor:) Almıyorum...

Edit: Seven için fiyata laf yok. Bu fiyata bulunmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hekimoglu19 -- 13 Nisan 2013; 23:28:11 >

• Canim cikolata isterse Torqu bitter aliyorum, konya sekerin urunu ve gercek pancar sekeri kullaniyor, gdo'lu misirdan devsirme fruktoz surubu degil:D

• quote:

Orijinalden alıntı: emre_5553

quote:

quote:

quote:

yalnız değilsin...

Ben de alayım dedim madem bu kadar methediyorlar denemek lazım dedim aldım yedim ve o dişe yapışma olayı hiç hoşuma gitmedi sevmedim sonra tekrar aldım ilk sefer anlamamışımdır belki diye ama yine hoşuma gitmedi ben de almıyorum daha. bi de şu kurt çıkma olayı olduktan sonra daha da soğudum. ülker antep fıstıklı kare-nestle damak ikilisine devam.

Bende varım.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.