Şimdi Ara

O Geliyor. | BİM 26 Nisan | Toblerone 400 gr 4,95 | (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.076
Cevap
15
Favori
55.724
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: halikarnasss

quote:

Orijinalden alıntı: ten_don

Kesinlikle ikinci sinif bir urun!

Herseyi ketcap ve mayonez denen o bulamaca batirip yiyen neslin lafiyla yola cikmayin derim:D

Bugun bim'den 335rg'lik kucuk bir tobleronu deneme amacli aldim 80 kurustu, ne cikolatasi cikolata ne yemesi keyifli, dislerinize camur gibi yapismasida cabasi.

Asiri sekerli ve yagli bir urun, tamda kizartmayla ve hamburgerle beslenen bir ergenin begenecegi turden bir urun.

Tobleronunuzuda alin ve gidin demek istiyorum, sakin bunu stoklamaya falan kalkmayin ikinci gun tiksinti gelir yiyemezsiniz.

Haklısınız 2.25 e etinin bütün antep fıstıklı çikolatası çok daha iyi bunun abartılacak bir yanı yok sadece marka ve isim yapmış..

sizin dediğiniz 100 gr tobleron 400 gr olay orada zaten

• çikolatayı boşverin de bu mouse bime tekrar ne zaman gelir ?http://www.bim-aktuel.com/2012/12/bim-market-logitech-m185-kablosuz-mouse.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kahve®engi

çikolatayı boşverin de bu mouse bime tekrar ne zaman gelir ?http://www.bim-aktuel.com/2012/12/bim-market-logitech-m185-kablosuz-mouse.html

geçen aldım bundan bimde değil ama 30 a teknosadan çok memnunum gelirse bime kaçırmayın

• le colada için
  • Olumsuz yorumların tek bir amacı var , üründen soğutmak. Kendileri stok yapıp , tüm çikolataları yiyecekler beyler , inanmayın sabahtan sıraya girin.
  • Saka bi yana bu kadar abartilacak birsey yok bence tamam bende 2-3 tane aliyorum ama dislere filan yapisiyo yani

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu turden konularda genelde "ETi ile Toblerone" veya "ULKER ile MiLKA (EU)" cikolatalarini kiyaslamaya kalkan ve en iyi cikolatayi kendi yedigi sanan tutucu tipler olmasa olmaz.

Yerli markalar yeri geldikce urunlerine gercek seker koymaktan bile imtina ediyorlar. Urunleri GDO'lu misirdan elde edilme Glikoz suruplarindan gecilmiyor. Hic olmazsa Avrupali gercek seker koyuyor ;-)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bize de kalirsa 3 paket Toby aliriz artik...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Feel Me

Olumsuz yorumların tek bir amacı var , üründen soğutmak. Kendileri stok yapıp , tüm çikolataları yiyecekler beyler , inanmayın sabahtan sıraya girin.

Herkes durumun farkında dostum..
  • bu çikolatayı etiyle ülkerle karşılaştırmak vay arkadaş şakamısınız.. Gerçek kakao ve şeker tadı buram buram geliyor bunda türk çikolatası?! yemeyeli yıllar oldu kokusu bile yapmacık uzak durun derim en kaliteli geçineni yanından geçemz tobleronun .. ama yeme konusunda kesinlikle dolaba konmayacağı gibi hafif sıcak bi ortamda saklanmalı 25 derece gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BèRuTTì -- 18 Nisan 2013; 15:33:32 >
  • quote:

Olumsuz yorumların tek bir amacı var , üründen soğutmak. Kendileri stok yapıp , tüm çikolataları yiyecekler beyler , inanmayın sabahtan sıraya girin.

olumsuz yorum yapanlar 26 nisan sabahı..
     O Geliyor. | BİM 26 Nisan | Toblerone 400 gr 4,95 |

• Aslan parçası be...

Ağzının tadını biliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xweser

quote:

neyi abartacak insanlar bir çikolata için, asıl siz abartıyorsunuz yukarıda ten don arkadaşın yorumu biraz ağır olmuş ama haksızda değil hani

• quote:

Orijinalden alıntı: righteous@

quote:

Orijinalden alıntı: xweser

quote:

neyi abartacak insanlar bir çikolata için, asıl siz abartıyorsunuz yukarıda ten don arkadaşın yorumu biraz ağır olmuş ama haksızda değil hani

neden bu kadar sıkıntı yaptınız bu toblerone mevzusunu..

isteyen alır, isteyen almaz

isteyen beğenir, isteyen beğenmez

isteyen abartır, isteyen yerlere vurur

rahat olun biraz.

• katılıyorum, biz rahatız zaten, lakin sıraya mıraya giren yok emin olun onun için dedim
  • İşi çok çok ciddiye alıp, sabahtan sıraya girecek var mı. Pek zannetmiyorum

Ben öğlen arası gider bakarım. Varsa alırım keyfe keder.
  • gereksiz bir çikolata. ne abartmışsınız of. çikolatayı az ama öz yiyin --> GODIVA
  • 80 gr ı gelmiş bime yeni ürün yazıyor.80 kuruş.aldım yedim.hafif olmasına hafif ama efsanelik bi tat alamadım.uyduruk çikolatalara benziyor
  • toblerone için en sıkı alternatifler milka ve nestle damaktır bana göre piyasada, ha daha iyileri elbette var ama onlar sınırlı yerlerde satılıyor real, carrefour, kipa vs. gibi
  • benim anlamadığım bu çikolatanın 400 gramı 13 tl. bim nasıl 5 tl ye satabiliyor?
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.