Şimdi Ara

O FORMA SİZE HARAM OLSUN!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
11
Cevap
0
Favori
1.463
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> O FORMA SİZE HARAM OLSUN!!!
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    3 Not
    Ne bir mücadele, ne bir tempo, ne bir heyecan.Emre bir taraflarını yırtıyor, insanüstü performans gösteriyor ama ya diğerleri.Hiçbiri koşmuyor.Futbolcularda da heyecan, inanç bir ısırma kalmamış.Kimse üzerine sorumluluk almak istemiyor.Herkez mutsuz.Kimse gülmüyor.Daum ve Koch takımı nasıl hazırlıyor inanılır gibi değil.Bu adamlar antreman yapıyor mu yapmıyormu belli değil.Aziz Yıldırım artık bir şeyler yapmalı.Daum ve yanındaki adamları yollamalı artık.

|
    |
    Sezon sonunu bekleyin aziz yıldırım bombayı patlatacak.2 yıl üst üste şampiyon olacak rakibi öpecek takımı kuracak ve artık takım alex'in üstüne kurulu olmayacak yeni bir yıldız gelecek takıma burda açıklıyorum bombayı.

|
    |

Çift kişilikliyim evet farkındayım
  • Binbaşı
    1407 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Zampara.Alper

Sezon sonunu bekleyin aziz yıldırım bombayı patlatacak.2 yıl üst üste şampiyon olacak rakibi öpecek takımı kuracak ve artık takım alex'in üstüne kurulu olmayacak yeni bir yıldız gelecek takıma burda açıklıyorum bombayı.

bu işten sıkılmıyomusun? hazmı alıyosun ? BEBE!!
    |
    |
    İntel İ5 750 [email protected] 1.25v___GIGA P55A-UD3R___Zerotherm Core92 Cpu Cooler___Zotac GeForce GTX260 Amp2 edition 730/1460/2400__Patriot SignatureLine DDR3 4GB 1600mhz cl9 ___Samsung 250GB SATAII 8mb 7200RPM___Seagate FreeAgent 1 TB 16mb External______Technisat Skystar2 Pcı___Tagan 2 Force II U33 800W___TT Xaser V7000D wingo___Creative inspire5200 5+1 speakersPhılıps 190X7-fb 19 LCD'___Logitech G5 2500dPi___A4tech X7 G600___
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    9 Not
    Tamam bir daha o resmi koymayacam özür dilerim rahatsızlık verdim.Alişen başkan fenerbahçe şampiyon.
    |
    |

Çift kişilikliyim evet farkındayım
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    4 Not
    Geçen haftadan bu yana epey şey değişmiş. Sorumluluk alan , azimli oyuncular formayı hak etmez olmuş
    |
    |

Fenerbahçe üzerinde hakkım olsaydı belki haram edebilirdim ama Fenerbahçenin bizim üzerimizde hakkı var onu haram ediyor...
    |
    |

Orijinalden alıntı: Zampara.Alper

|
    |

• Yarbay
    2579 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Johnny Bravo

Geçen haftadan bu yana epey şey değişmiş. Sorumluluk alan , azimli oyuncular formayı hak etmez olmuş

+1

her hafta değişik yorumlar.. 1 hafta göklerde futbolcular diğer hafta haram olsun..
    |
    |

Orijinalden alıntı: LsR

quote:

Orijinalden alıntı: Johnny Bravo

+1

her hafta değişik yorumlar.. 1 hafta göklerde futbolcular diğer hafta haram olsun..

Beni bilen bilir.Ben günlük konuşmam.Beni dernekçilerle karıştırmayın...
    |
    |

• Yüzbaşı
    327 Mesaj
    bence taraftar ayaklanmalı artık.Daum ,yönetim ve o malum futbolcular(herkes biliyo hangileri olduğunu) topu defolup gitsin şu klüpten.Kendi kendimize o kadar çok zarar verdik ki.O kadar bütçe çöpe atılıyor be yazık.Guiza'ya 14 milyon euro ödedik ya ne demek 14 milyon euro.Yaptığı şey kocaman bir 0.

Şu standard liege'e baktıkça imreniyorum valla.Gayet mütevazi bir bütçeyle kurdukları takıma bak.Pana'ya deplasmanda 3 attı adamlar.Çatır çatır da top oynuyorlar.Demek ki her şey para değil.
    |
    |
    |
    |
1
Reklamlar
Canlı Tv izle
SEO
son dakika
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.