Şimdi Ara

o değil de bi kanatta Töre bi kanatta Quaresma (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
590
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: realitych

Q7 ve gokhan iki kanatta olursa 5 yersijiz . Ikiside geri gitmez kaldirmaz takim

gökhan bir çok maçta defansa da çok yardımcı oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Quaresma 90 dk oynayamaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Andres Escobar

Beyler şaktar maçında %100 gol yiyecez gibime geliyor

bolumu o kadar sahiplendiniz ki bizle alakasi olmayan shaktar macinin yorumunu bile buraya atiyorsunuz artik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertanunver

quote:

bolumu o kadar sahiplendiniz ki bizle alakasi olmayan shaktar macinin yorumunu bile buraya atiyorsunuz artik.

Birader mobilde açık kalmış bakmadan attim işte transfer sayfası sandık te allahım ya klasik bjkli abartmaları yine basladi

• quote:

Orijinalden alıntı: realitych

Q7 ve gokhan iki kanatta olursa 5 yersijiz . Ikiside geri gitmez kaldirmaz takim

Eee kucuk mourinho ya bak sen. Hayatinda kac defa izledin besiktas maci ?

• Demba Ba gitti bjk artık 10 kişi oynamaya başlayacak artık derken tekrar 9 kişi oynamaya devam edeceğini öğrenmek iyi oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: zeuserdem

Olcay Şahan ın mütniş sol ayğımlan attığı golleri özlemeyin sonra

hocam %100 katılıyorum.Olcay bana göre ama kendi etti hatta şöyle diyeyim Olcay'ı seviyoruz falan arada çıkıp inanılmaz işler yapıyor eyvallah ama güvenini ta olarak Anfielddeki Liverpool maçında yitirdi. Hani hayatında hiç futbol oynamamış gibi eli ayağı titredi resmen ne pas attıı ne şut çekti sahada ayakları yere basmadı. Hani içerdeki maçlarda tamam taraftar gazlıyor oynuyorda iyi deplasmanlarda Olcay yürüyen hayalet. Aynı şekilde Arena ve Kadıköydeki maçlarında atmosferini kaldıramıyor. Bu yüzden Quaresmaya seviniyoruz daha önce Veli'de aynı böyleydi ama o soğukkanlığı attı Olcay 3 senedir eli ayağı titriyor iyi deplasmanlarda
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ertanunver

quote:

Birader mobilde açık kalmış bakmadan attim işte transfer sayfası sandık te allahım ya klasik bjkli abartmaları yine basladi

adamlar artık sataşma kalıplarına öyle bir alışmış ki. taslaklara kaydedip direk mesaj olarak atıyorlar.
  • Gslilerin kanatlari

Yasin olcay

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynen katılıyorum sana hocam TS de de cardozo aynı şekilde attığı tüm goller Avni de atmış o Liverpool maçı efsaneydi olcay için kayıp düşmeler pazara gitmeler ama iyi alternatif yedek olur bence

• quote:

Orijinalden alıntı: Ramiz Karaeski

quote:

Orijinalden alıntı: Zamanlama Manidar

quote:

Orijinalden alıntı: mg21

fiko hata yapıp TÖREyi satmazsa

-----------------NDOYE-----------------
    Q7---------------SOSA-----------TORE

cok super olacak .

GOMEZin transferi bu saatten sonra cok zor .
    NDOYE gayet iyi olacak .

hocam başkanımıza fiko demeyelim

@NeDiyemMahmutMuDiyem

oğlum yapmayın lan daha ezel 59. Bölüm şimdi bitirdim. Bi foruma bakayım dedim bildirimde "ramiz karaeski seni bir konudan haberdar etti " yazınca yaşadığım mini kalp krizinin hesabını kim verecek

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.