Şimdi Ara

O\c yaparken ilginç hata

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
197
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaşlar,akşam cpu mu bi o\c edeyim dedim ve güm.Cpu mun hızını yada remlerin hızını yada her ikisininde hızını arttırdığımda sata olan hdd uçu veriyor.Pata harddiskim +cd rom+dvd rom+dvd writer bağlı ayna anda.Onların hiçbirinde sorun yok.Ama 80 gb olan seagate hdd gözükmüyor hatta biosa bile giremiyorum.Ama o\c yi iptal etiğimde geri geliyor bu ne şimdi.Ben o\c yapamıyacakmıyım.Ana kartım albatron 875pe pro.Fikir ve tavsiyelerinizi bekliyorum

• fazla oc nin sata aygıtlarını görmeden ve çalıştırmasında sorun olacağını gigabyte anakartların biosunda yazıyor.
  • Fazla o\c yapmadım ama.En düşükten başladım yinede görmiyor...
  • özellikle xtreme oc de sata tavsiye edilmiiooo

sende olan durum pek de ilginç deil... bios update ve farklı sata driver yüklemeyi deneyebilirsin
  • quote:

Orjinalden alıntı: Confusion

özellikle xtreme oc de sata tavsiye edilmiiooo

sende olan durum pek de ilginç deil... bios update ve farklı sata driver yüklemeyi deneyebilirsin

Sana pek ilginç gelmeyebilir ama benim başaıma gelmede hiç,haliyle şaşırdım biraz.Birazdan bios update indiricem bakalım ne olcak.
  • bende primary ideye samsung hdd+lg cd-rw, secondary ideye ld cd+samsung dvd bağlıydı. ide raid portuna 2 adet seagate 20 gb hdd bağladım. oc durumunda bazen ide raid portu görünmüyordu. anakartım asus p4c800 deluxe.
    sonra farkettim, ide raid seçeneklerinden ide olarak seçince sorun olmuyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.