Şimdi Ara

NZXT Sonunda Türkiye'de (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
501
Cevap
7
Favori
17.755
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    nzxt fanları standart kalite'de denilebilir. noctua ile kesinlikle kıyaslamam her iki markanın fanlarını kullandım buna dayanarak söylüyorum.
  • Aerosol 34 kullanıcısına yanıt
    Sağolun cevap için. Aer fanları düşünmüştüm hem pahalı hem de standardı noctua ile eşit değilse mecbur noctua alacaz o zaman

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• _Dominic_Toretto_ kullanıcısına yanıt
    https://www.amazon.de/gp/aw/d/B00BEZZBFO/ref=ox_sc_saved_image_16?ie=UTF8&psc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF

Ben bu fanı düşünüyordum ama kullanım alanını pek araştırmadım.

• nzxt s340 almayı düşünüyorum elite ile aradaki fiyat farkına değecek birşey var mı?
    https://www.coraxalpha.com/tum-urunler/sogutma-sistemleri/fan-ve-fan-kitler/nzxt-aer-rgb-120mm
    şu fana bayıldım resmen.
  • Hayırlı satışlar diyelim inşallah fiyatları tatmin edici tutarlar
  • Arkadaşlar
    1 aydır yeni sistemi masaüstüne kurdum kasasız kullanıyorum.
    Nzxt H700İ'nin stoklara gelmesini bekliyorum

Mail marifeti ile CoraxAlpha'ya ulaşabilen var mı ?

Ben ulaşamıyorum net bir bilgide alamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TulparHAN

Arkadaşlar
    1 aydır yeni sistemi masaüstüne kurdum kasasız kullanıyorum.
    Nzxt H700İ'nin stoklara gelmesini bekliyorum

Mail marifeti ile CoraxAlpha'ya ulaşabilen var mı ?

Ben ulaşamıyorum net bir bilgide alamıyorum.

Maille kestirip atıyorlar en iyisi aramak geçenlerde verdiğim phanteks siparişi için 2 mail attım birini yarım yamalak cevapladılar diye sinirlenip aradım daha net bilgi aldım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Corax malesef kendi sitesinden satışı durdurdu, saçma salak siteler satıyor corax ın mallarını, Sahibi Okan bey burda takiliyor sizde destek olunda tekrardan satisa acilsin.

• StreamRolleR kullanıcısına yanıt
    Hocam Satışı olması lazım valla 1 aydır çok kötü durumdayım Coraxı bekliyorum
  • Emre-Dylan kullanıcısına yanıt
    Şuan telefonumda tl yok arayamam mecbur mail e cevap vermelerini bekleyeceğim

ne kadar gereksiz kasa varsa getirmişler H200İ,H400İ bile var H700İ nedense yok getiremediler.

en sonunda 100-150 tl daha fazla verip Amazon'dan satın alacağım
  • Hocam coraxı niye bekliyorsunuz inventus nzxt ve phanteks ürünleri satıyor tüm kasalar fanlar soğutucular mevcut. Daha güvenilir, ürünün arkasında duran bir site Türkiye sınırları içinde zaten yok. Neden corax için o kadar ağıt yakılmış anlayamadım fiyatlarda da farklılık yok.

• ismailgvn77 kullanıcısına yanıt
    Hocam inventusdan Nzxt H700İ aldım beyaz problemliydi iade ettim.
    İnventusda beyaz H700İ yok.QP bilişimde hiç yok.

Sadece CoraxAlpha getirebiliyor.Banada söz verdiler geçen indirime girmişti stokda yokdu stoklara gelince size indirimli fiyattan verelim dediler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TulparHAN

Hocam inventusdan Nzxt H700İ aldım beyaz problemliydi iade ettim.
    İnventusda beyaz H700İ yok.QP bilişimde hiç yok.

Sadece CoraxAlpha getirebiliyor.Banada söz verdiler geçen indirime girmişti stokda yokdu stoklara gelince size indirimli fiyattan verelim dediler.
    Tam olarak nasıl bir problemi vardı acaba? Birde Corsair 570x hakkındaki düşünceleriniz nedir?
  • Ön kısımdaki 120mm olan fanlardan birisi çalışmıyor ve parmak vidaların bazıları nedense yalama olarak geldi.

Corsair 570X güzel fakat 280mm sıvı soğutma kullanıyorum ve 570X üst kısımda 280mm sıvı soğutma desteklemiyor.Ön kısıma takılabilir ama o zamanda RGB fanları oradan sökmek gerekir.
  • Bana mı öyle geliyor yoksa forumda gerçekten kasa değiştirme, modifiye etme çılgınlığı mı yaşanıyor? İşin aslı çok da özeniyorum bu arkadaşlara ama yeni alacağım kasa görselliğin dışında yıllardır kullandığım CM 690 II'nin bana sunamadığı neyi sunabilir ki. Görsellik için onca emek ve para harcayınca doğal olarak teşhir etmek için hemen yanı başınıza masanıza koyuyor bir de GPU'dan gelen Buzzing, CW sesine daha fazla maruz kalıyorsunuz üstelik. Bir ara ciddi ciddi NZXT S340 Elite alayım dedim bir baktım kasa içi derinlik 161 mm; RC 690 177 mm; kullandığım işlemci soğutucusu Noctua D15 165 mm. Bir 10 sene daha kullanırım ben bu gidişle bu kasayı. NZXT Phantom modeline de çok niyetlenmiştim ama bir türlü kullanmak kısmet olmamıştı. İçimde bir NZXT sevdası öyle platonik bir şekilde sürüp gidiyor. :)
    Phantom'un kullanıcı kulübü 1521 sayfa olmuş overclock.net'te. Sadece bir kasa için süren en uzun konu olsa gerek.
    http://www.overclock.net/forum/161-computer-cases/876350-official-nzxt-phantom-owner-s-club-1521.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -dehşet- -- 20 Nisan 2018; 23:5:27 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ismailgvn77

Hocam coraxı niye bekliyorsunuz inventus nzxt ve phanteks ürünleri satıyor tüm kasalar fanlar soğutucular mevcut. Daha güvenilir, ürünün arkasında duran bir site Türkiye sınırları içinde zaten yok. Neden corax için o kadar ağıt yakılmış anlayamadım fiyatlarda da farklılık yok.
    Bilader NZXT Türkiye Dist. corax alpha dır, geri kalan herkes coraxdan alır bilmiyorsan öğren :)) Phanteks ide corax soktu TR ye

Üslubumuza dikkat edelim arkadaşım askerlik arkadaşı değiliz sadece satan bi yer olduğunu belirttim ilgili arkadaşa. Kim nereye ne sokmuştur bilmiyorum h700i arıyormuş inventusta olduğunu söyledim amaç sidik yarışı değil arkadaşa yardımcı olmak.

profilinizdeki kasa nedir ?
  • NZXT H440 önerir misiniz ? hava akımı falan nasıldır ?
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.