Şimdi Ara

NZXT S340 İncelemesi 'P.C. Montajı Yapmak Bu Kadar Kolay Olmamıştı' (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
4
Favori
6.185
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hayırlı olsun benimki de dün geldi. Herkese tavsiye ederim ürün baya sağlam s. Eksi yönleri konuda söylendiği Gibi :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mephalay M kullanıcısına yanıt
    ne demek dostum, faydamız dokunduysa ne mutlu bana, teşekkürler
  • kardeş noctua fan yerine Corsair Air Series AF120 bu fanı taksak olmazmı
    bide bu kasaya MSI Z170A GAMING M3 bu anakart olurmu ona göre alcam da
    cevaplarsan seviinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prometheus121

kardeş noctua fan yerine Corsair Air Series AF120 bu fanı taksak olmazmı
    bide bu kasaya MSI Z170A GAMING M3 bu anakart olurmu ona göre alcam da
    cevaplarsan seviinirim

Arka tarafa 120 mm ön ve üst tarafa ister 120 ister 140 mm fan takabiliyorsun corsair fanlarıda takabilirsin ayrıca bahsettiğin anakartda uyumlu

• 240'lik radyatör için keşke üstte yer açılsaydı.
  • Gecen gun beyazini siparis verdim ve elime dun gecti. Montajini yaptım fakat neden kizakli hdd yuvasi olmaz anlam veremedim. Ama genel olarak kalite ve sadelik akiyor kasadan. Masterbox 5 hala aklımda...

• kasa uzun sureli kullanimda içeri çok toz oluyor mu

• hillx kullanıcısına yanıt
    4 ayda bir kompressörle sistemin tozunu alıyorum öyle aşırı bir tozlanma olmuyor, yani mikro derecede tozlanmalar oluyor o da zaten tüm kasalarda olan bir şey ön taraftaki filtre tozlanmayı engelleme anlamında baya işlevli üst tarafta ise herhangi bir filtre kullanmamışlar silverstone'un 140 mm bir fan filtresi alarak o sorunu çözdüm
  • Satın alana kadar stoklara girer inşallah
  • S340'ın vidaları nasıl?
    Ben H440 aldım, kasadan çok memnunum ancak vidaları kalitesiz. Bazı yerlerde daha ilk sökmeden sonra yalama oldu, gevşedi sanki sürekli dönüp duruyor.
    Hele bir tanesi ekran kartını taktığım yerde oldu, çıkartamıyorum da vidayı. Kaldı öyle.
  • teşekkürler arkadaşlar

• S340'a Corsair h115i sıvı soğutucu sığıyor mu? Yabancı kaynaklarda dahi kesin bir cevap yok. Kullanan var mı bu ikiliyi?

• ben kasadki sesden memnun değilim. Ne önerirsiniz sessiz çalışması için?
  • Ryo41 kullanıcısına yanıt
    normal'de içinde gelen fanlar sessiz çok aşırı derece ses çıkarmıyor ama çok sessiz olmasını istiyorsan noctua fan alabilirsin onun dışında kasada ses yalıtımı için bir malzeme kullanılmamış illaki ses olacaktır. bende ki sistemde sistem boşta iken film, müzik internet amaçlı kullandığımda rahatsız edici seviyede fan sesi yok, bunda kasanın altta olmasınında bir payı var. yüke girdiğinde de sadece ekran kartının fanları %50'ye gelince duyuluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aerosol 34

normal'de içinde gelen fanlar sessiz çok aşırı derece ses çıkarmıyor ama çok sessiz olmasını istiyorsan noctua fan alabilirsin onun dışında kasada ses yalıtımı için bir malzeme kullanılmamış illaki ses olacaktır. bende ki sistemde sistem boşta iken film, müzik internet amaçlı kullandığımda rahatsız edici seviyede fan sesi yok, bunda kasanın altta olmasınında bir payı var. yüke girdiğinde de sadece ekran kartının fanları %50'ye gelince duyuluyor.

Bendeki ekran kartındaki fanlar dönmüyor zaten. Ancak forza 6 gibi oyun açarsam dönüyor. İ5 6500. H110m gaming, r9 380x kullanıyorum. MSI Gaming app dan baktım lol oynarken cpu fan ı 0 rmp olarak gösteriyor derece de 56. 0 olması mümkün mü yani BIOS la falan geçmiş De oynadıysam?

• Ryo41 kullanıcısına yanıt
    Ekran kartınızın fanları GPU sıcaklığı 60 dereceye ulaştıktan sonra çalışmaya başlar, fan gürültüsünü önlemek için geliştirilmiş bir teknoloji ;)
  • Bu kasanın ön paneline corsair h110i soğutmayı takamadık sığmadı halbuki 2x140 mm radiatör desteği var yazıyordu.

Sorun kasada mı ? Soğutmada mı ? Bizde mi ?
  • İyi günlerde kullanın. Ama şunu söylemeden edemicem, performansı ne kadar iyi olursa olsun, o çirkin fanları nasıl kullanıyorsnz anlamıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkbozkus -- 19 Mart 2017; 9:46:35 >
  • berkbozkus kullanıcısına yanıt
    teşekkürler, bu durum çok soruluyor ama ben gösterişi pek sevmiyorum benim için önemli olan maks. dayanıklılık ve saf performans fan dünyasında'da bunu sağlayabilen en iyi firma şu an noctua
  • Beocan B kullanıcısına yanıt
    sıvı soğutma desteği var. hatta kullanan da var ön tarafa 240mm sıvı soğutma takan yurt dışı kaynaklı bir sürü foto görmüştüm youtube'da da vardı hatta, takamamış olabilirsiniz.
    https://pcpartpicker.com/b/F7bj4D?comment_sort=oldest

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aerosol 34 -- 19 Mart 2017; 10:14:49 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.