Şimdi Ara

NZXT Kraken X42/X52/X62/X72 AIO Sıvı Soğutma (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
793
Cevap
6
Favori
28.625
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar nzxt kraken x52 aldım bugün montajı yaparken en son vidayı tam sıktım işim bitti derken vida kırıldı ve içinde kaldı son vidayı sıkamadığım için birazcık havada kaldı su bloğum nasıl bi çözüm uygulayabilirim bana tavsiyeniz nedir ? ilk baş montajı yaparkenki iki uçlu vidayı bulması kolay ama onun somununu bulmak sıkıntı ve vidanın parçası somunun içinde kaldı napıcam lütfen yardım edin bu sorunu yaşayan bi iki kişi daha olmuş acil cevaplarınızı bekliyorum

@smoch (özellikle seninle birebir aynı attığın fotoğraflar falan aynısı geldi başıma)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alienvvare -- 8 Temmuz 2017; 0:29:32 >
  • kraken x62 pompa bozulduğu için garantiye yolladım bakalım ne olacak..
  • geçmiş olsun bende çok heveslenmiştim bu sıvı soğutuculara ama pompa arızası olabiliyoru okuyunca vaz geçip NT 12 SE aldım isabet olmuş arıza yapınca sök tak bir sürü iş neyse umarım çabuk hallolur işiniz
  • Alienvvare kullanıcısına yanıt
    önceki sayfalardaydı sanırım bir arkadaşta kırmış vidayı araştır sayfaları istersen
  • mito1172 kullanıcısına yanıt
    araştırdım gördüm zaten o iki arkadaşıda etiketledim bakalım inşallah yardımcı olurlar
  • Alienvvare kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun.Şöyle yapabilirsin.Nzxt'de bir ticket açıp durumu anlatın.

Yeni bir somun takımını ücretsiz göndereceklerdir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • :::LOSTPLANET::: kullanıcısına yanıt
    ticket açtım yardımın için teşekkürler ürünün faturasını ve adres bilgilerimi adımı falan istediler göndericez dediler sonra ben istediklerini cevap olarak adresimle birlikte yazdım ne zaman elimde olur diye sordum daha cevap vermediler ne kadar sürer bu durum ? bi bilginiz varmı cumartesi günü adres bilgilerimi yollamışımtım aşağı yukarı ne zaman elimde olur acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alienvvare

ticket açtım yardımın için teşekkürler ürünün faturasını ve adres bilgilerimi adımı falan istediler göndericez dediler sonra ben istediklerini cevap olarak adresimle birlikte yazdım ne zaman elimde olur diye sordum daha cevap vermediler ne kadar sürer bu durum ? bi bilginiz varmı cumartesi günü adres bilgilerimi yollamışımtım aşağı yukarı ne zaman elimde olur acaba ?

10 gün içerisinde size kargo bilgilerini verirler.Tabi ellerinde olması halinde

• :::LOSTPLANET::: kullanıcısına yanıt
    peki bana ulaşması ne kadar sürer ?
  • Nabıyonuz la Krakencılar :D
    Uzun süredir girmiyorum buraya bir bakayım dedim,derin sessizlik hakim :D
  • arkadaşlar bu ürün nasıldır ? pompa sesi vb gürültüsü yoğun işlemci kullanımında rahatsız ediyor mu ?
  • Ürün çok iyi ben sıkıntı görmedim çok şükür.

amazon bana 14.5 euro gümrük iadesi yapmış.

Zaten ucuza almıştım daha da ucuza geldi :)

• Konuyu hafiften hortlatayım

Benim gibi NZXT Kraken x62 bekleyenler fiyatı biraz tuzlu (746 TL) da olsa inventus'dan alabilirler. Uzun zamandır stok sorunu vardı, ürünler dün distribütör tarafından dağıtılmaya başlanmış. Ben de önsipariş vererek 2 haftadır bekliyordum dün kargolanmış, bugün elimde olacak. Amazon'dan aylar önce aldığım ürünü pompa sesi yüzünden iade etmez olaydım dedirtti şu stok beklediğim süre...

Bir de yeni seriler RL-KRX62-02 olarak gelmiş, yani AM4 kiti kutu içerisinde mevcut
    https://inventus.com.tr/mi_products/Product.aspx?PID=8973

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ßekir -- 10 Ağustos 2017; 10:36:4 >

• ßekir kullanıcısına yanıt
    Hocam merhabalar , bende x62 02 vers aldım fakat pompadan bu şekilde bir ses geliyor , bu normal midir yüzde 100 pompa yük altında geliyor , silent moddayken de geliyor o ses ama ara ara kesiliyor , iade etmelimiyim?

• SefirEmre kullanıcısına yanıt
    Video görüntülenmiyor. Benimkinin de fanları biraz dengesiz o yüzden aşırı titreşim yaratıyor. İki fan da mı böyle çıkar yahu... Yarın distribütör ile görüşüp sadece fanları değiştirmenin bir yoluna bakıcam, komple sökmek çok zor geliyor....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SefirEmre -- 11 Ağustos 2017; 1:48:3 >
    yükledim hocam videoyu bakarsanız çok sevinirim , kulak tırmalayan bir ses klima varken dahi sinir bozuyor
  • SefirEmre kullanıcısına yanıt
    Pompa arizasina benziyor. Kac rpmde yapiyor bunu?

• Yeni bir güncelleme geldi CAM yazılımına.Bazı yazılımsal performans iyileştirmelerinin yanında , amd ryzen 1800x, 1700x gibi modellerdeki %20lik işlemci sıcaklık ofseti kaldırılmış.
  • Az önce güncellemeyi yaptım ve şuanda 1700x işlemcim %4 yükte 22 derecede çalışıyor. Cehennem sıcağını yaşayan İzmir'de hiç fena değil
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.