Şimdi Ara

Nzxt H700İ Kullanan Var mı ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Hocam
    Ben Hue+2 fan ve 2 şerit almayı düşünüyorum fiyatı 500 tl falan oluyor.Kasa olarak H700İ düşündüm ama o kasadaki Hue benzeri cihazı kullanamayacağım ve hiç bir işe yaramayacak.Boşuna fazladan para verip hue alamayacağım.

Nzxt S340 Elite alırsam eğer 450 tl tutuyor +hue 2 fan ve 2 şerit alırsam 950 tl yani tam olarak H700İ'nin fiyatına denk geliyor.

Sizce ne yapayım nasıl yapman mantıklı olur ?
  • TulparHAN kullanıcısına yanıt
    Öncelik olarak etken zevk meselesi. Ben ışıklı sistem sevdiğim için S340 ile beraber hue bundle alırım. ek şerit için de amazondan almanı tavsiye ederim. 1 haftada geliyor. yarı fiyatına ki zaten hue extension kit TR de zaten şu anda yok. S340 gerçekten güzel bir kasa. Ben P400s ile 340 arasında kaldım bir çok arkadaş gibi. P400s den yana kullandım tercihi komple cam olduğu için P400s aldım. Ama bence 30 40 lira gibi bir fark var ise eğer, Hue+ al içinden 4 tane şerit çıkıyor. 2 tane de fan al. ekstra led şerit alıcam derdinden kurtulursun. Bu arada bilgi olarak yazayım Hue+ sadece Aer fanlar ve NZXT led stripler için kontrolcü.
  • shindorei kullanıcısına yanıt
    Merhaba
    4 Şerit + Hue olan paketin linkini verebilir misiniz ?

QPbilişim ile amazon fiyatları hemen hemen aynı bir birine çok yakın gibi geldi
  • TulparHAN kullanıcısına yanıt
    Normal alacağın Hue+ ların hepsinin içinde var 4 adet led strip
    bundle alırsan hue+ ve 2x140mm AER fanlı gibi onun içinde yok.

en basit olarak

NANOKATOLOG HUE+
    AMAZON HUE+

• Ben de bu kasa ile Phanteks Evolv TG arasında kaldım...

Önerisi olan?
  • Teken kullanıcısına yanıt
    NZXT s340 elite ile H700i arasında kaldım

S340 elime 450 tl hue+ 4 şerit led 300 tl toplam 750 tl eder daha karlı gibi 3 tane fan 300 tl olsa toplam. 1050 tl ye s340 elite 4 şerit 3 fan alınır.

H700i 2 şerit şef ile birlikte 950 tl fiyatı var kararsız kaldım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lian li o11 airflow 130 dolardan piyasaya çıkacak incelemeni tavsiye ederim.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.