Şimdi Ara

NWZ-B142(2GB) - B142F(2GB) - B143(4GB) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
0
Favori
17.096
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende de var gayet memnunum nwz-b142 ama sesi gerçekten biraz az çıkıyo. bide şu ekolayzır dosyaları bende de yok ve bulamadımda bana da lazım upload edilebilirmi ?
  • Nasıl olmaz ekolayzır. settings - music settings - equalizer - custom u seç istediğin kadar yükselt sesi. Cannot execute hatası vberiyosa üstteki bas tuşuna bir kez bas ve tekrar gir equalizere.

Dosyaları 150 mb ye yakın tutmasaydı yollardım ama bendeki upload hızı 35 kb yi geçemeyince yollayamıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi khanstern -- 12 Temmuz 2010; 9:25:22 >
  • Hakan Kardeş.... Dosyalar olmadıgı icin çalışmıyor zaten.... Execute hatası bu yüzden geliyor.... aslında 150 MB birşey degil... Cünkü görüntü (jpeg..bmp ...avi..wmv) tarzı dosyalar çok sıkışmazlar...ama bunlar file oldugu icin muntemelen sıkıştırdıgında epeyce düşecektir... veya parcalayarakta sıkıştırabilirsen cok iyi olur...gerçekten ihtiyacım var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technology2010 -- 14 Temmuz 2010; 10:16:20 >
  • Firmwaresi çıkmadı henüz...herhalde 10 yıl sonra çıkar...uyuz oluyorum zaten para veriyoruz geliştirme yazılımı yok...Tilt oluyorum bu yüzden sonye
  • arkadaşlar kafayı yiyecem

herşey süper cihazda

ama ses çok az

bende bu model var

nwz-b142f

ya cidden bu konuda yardım edebilecek var mı

sesi arttırabilecegim herhangi bir yontem

kulakligim cok kaliteli pc ye baglayinca eşşek gibi ses veriyor
  • Sennheiser HD 407 kulaklık aldım ses seviyesi aşırı şekilde yükseldi.
  • ben b-153 4gb yi aldım valla herşeyiyle güzel ses konusunda da tatmin ediyor
  • Ekolayzır dosyalarını atmanız mümkünmü arkadaşlar altı üstü 150 mb lık bi dosya....
  • ekolayzır dosyaları nerde oluyor biraz açıklarsanız ve yapabilirsem atarım.
  • Kardeş Flash icindeki sana ait olmayan tüm dosyaları zipleyip arşivlersen bunlar eko dosyalarını oluşturuyor olması gerekli.... Dikkat ! Klasörler icinde mp3ler varsa bunları ayrıştırmalısın..... (Sample Mp3ler gibi)
  • @Technology2010

kardeşş mp3 çaların içinde sadece bu dosyalar var music dosyası hariç diğerlerini mi zipleyeceğim???

NWZ-B142(2GB) - B142F(2GB) - B143(4GB)
  • Evet kardeş.
  • Kardeş birde gizli klasörleri ve dosyaları gösteri seçerek bakarsan gizli dosyalarda olması gerekli o EQ ayarları
  • ya gizlileri göster yaptım.bir dosya çıktı ama eq ile alakalı bir şey değil

resimde gördüğün gibi wmpinfo çıktı oda medya playerle alakalı bir dosya sanırım. medya playerden müzik atmıştım ondan çıktı galiba..
  • B142F için hala bir gelişme yok çok ilginç sony zaten çoktan yeni modelini çıkarmış, ses seviyesi daha yüksek fakat cihaz daha büyük ve radyo kanal geçiş tuşları döndermeli yapmışlar çok kullanışsız cepte kullanamazsınız. Daha iyi birşey çıkana kadar B142F ile idare edeceğiz artık. Ah be sony.
  • quote:

Orijinalden alıntı: msw

B142F için hala bir gelişme yok çok ilginç sony zaten çoktan yeni modelini çıkarmış, ses seviyesi daha yüksek fakat cihaz daha büyük ve radyo kanal geçiş tuşları döndermeli yapmışlar çok kullanışsız cepte kullanamazsınız. Daha iyi birşey çıkana kadar B142F ile idare edeceğiz artık. Ah be sony.

cihazı sen cebinde mi kullanıyorsun kullansan böyle demezsin

• quote:

Orijinalden alıntı: punıısher

quote:

B142F için hala bir gelişme yok çok ilginç sony zaten çoktan yeni modelini çıkarmış, ses seviyesi daha yüksek fakat cihaz daha büyük ve radyo kanal geçiş tuşları döndermeli yapmışlar çok kullanışsız cepte kullanamazsınız. Daha iyi birşey çıkana kadar B142F ile idare edeceğiz artık. Ah be sony.

cihazı sen cebinde mi kullanıyorsun kullansan böyle demezsin

Evet cebimde kullanıyorum, pantolonumun yan ceplerinde. Kanal değiştirmek istersem dışardan kolayca değişebiliyorum. Yeni modelinde döndermek zorundasın ki o da kolay değil işkence olmuş bana göre.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: punıısher

quote:

cihazı sen cebinde mi kullanıyorsun kullansan böyle demezsin [:"(]

Evet cebimde kullanıyorum, pantolonumun yan ceplerinde. Kanal değiştirmek istersem dışardan kolayca değişebiliyorum. Yeni modelinde döndermek zorundasın ki o da kolay değil işkence olmuş bana göre.

öyleyse birşey diyemem..ama döndürmek çokta zorlamıyo yani

• nwzb142f model bir ürünüm var. fakat bi kaç problemle karşılaştırm ne yapmam gerek. şuanda garanti kapsamı devam ediyor eğer burdan sorunu çözemezsem garantiye vericem ürünü.

yaşadığım problemlerden

1) play tuşuna basıp kapatıyorum ürünü power off yazıyor donuyor kalıyor bazen mp3player. bi bakıyorum şarjı bitmiş açık kaldığından dolayı.

2) mp3playerdan mesela pcde müzik dinlicem normalde tak diye açması gerek müzikleri ama açmıyor aşağıdaki gibi önce bi ön yükleme yapıyor bunu nasıl hallederim ;

3) örneğin mp3player içersinde 1 tane klasör var içersinde 50 şarkı var. ben 2. bi klasör açıyorum 25 tane şarkıyı bu açtığım yeni klasöre atıcam mesela. normalde çok hızlı bi şekilde aktarması lazımken 10 dk da bi klasörden diğerine anca atabiliyor.

bu sorunlar hakkında bilgisi olan var mı yoksa ben ufaktan garantiye doğru yol alıyım mı

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.