Şimdi Ara

NVIDIA Yeni Sürücülerle Performansı Yavaşlatıyor Mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126
Cevap
3
Favori
12.679
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.youtube.com/watch?v=mFSLro_OXLQ

Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu nvidia?
    NVIDIA Yeni Sürücülerle Performansı Yavaşlatıyor Mu?NVIDIA Yeni Sürücülerle Performansı Yavaşlatıyor Mu?

https://www.youtube.com/watch?v=pW48_bZ-PSg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HIGHER -- 13 Aralık 2018; 16:4:26 >

• Nvidia ne kadar karaktersiz para göz bir firma olduğunu bir kez daha ıspatladı. Geçenlerde de hatırlarsınız Ekran kartı üreticilerine (Asus, Msi, Gigabyte v.b) Asıl adınızla sadece benim kartlarımı satın, AMD için uyduruk başka bir isim bulun diye algı yaratmaya çalışıyordu da başarılı olamadı.

AMD evet elinden Nvidia kadar güçlü kartlar üretmek gelmiyor şuan. Ama ürettiği ürünlerde çakallık yapmıyor en azından. Uzun süre kullanılabilmesi için uğraşıyor.

Bir GTX 1070 sahibi olarak bu duruma acayip sinir oldum şuan.
  • içler acısı. bunu kabullenmeyen ve bu leş şirketi savunan da fanboylar mevcut forumda hâlâ. "kanıtlanamamış egi egi" derler
  • quote:

Orijinalden alıntı: DaenerysStormborn

içler acısı. bunu kabullenmeyen ve bu leş şirketi savunan da fanboylar mevcut forumda hâlâ. "kanıtlanamamış egi egi" derler
    Acaba gtx 900 serisinde de oluyor mudur? Temmuzdan sonra gta 5'de ciddi fps düşüşü oldu bende, gtx 960 kullanıyorum.
  • NVIDIA yüzünden dahili bileşenlerden soğudum gerçekten. Tamam anladık her firma kapitalist bir şekilde işliyor da bu kadar saygısızlık bana fazla.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu tabloya göre Nvidia'nın yeni oyunlara optimize driver çıkarmasıda,her çıkan driverde şu şu oyunlar için en iyi oyun deneyimi diye yazmasıda safsatadan ibaret oluyor.
  • HIGHER kullanıcısına yanıt
    tabii ki oluyor.

gtx 970 ve 1060 ac originsde aynı fpsyi verirken, odyssey'de 1060 12 fps fark atmış.

çok komik, değil mi?
  • HIGHER kullanıcısına yanıt
    tabii ki oluyor.

gtx 970 ve 1060 ac originsde aynı fpsyi verirken, odyssey'de 1060 12 fps fark atmış.

çok komik, değil mi?
  • Niye koskoca Torvalds böyle bir hareket yaptı ?

• quote:

tabii ki oluyor.

çok komik, değil mi?
    kartların ilk çıktığı zaman ki driverı kuracam, bakalım fark olacak mı GTA 5'de.
  • Bu videoyu ben de izledim geçen gün.Nvidia Apple'ın yolundan gidiyor.
  • Gtx960m ekran kartlı bilgisayarım eskiden lol, cs go gibi oyunlarda 1080p en yüksek ayarlarda +100 fps verirken son 1 yıldır 70-110 fps ve fps drop oluştu. Kimse bana yeni sürücülerin eski ekran kartlarının performansını düşürmediğini söylemesin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

tabii ki oluyor.

çok komik, değil mi?
    Yalnız gtx 1060, gtx 980 gücünde bir kart. 970 ile aynı fps vermesi zaten normal değilmiş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yalnız bu driverlar özellikle windows ekim güncellemesi yani windows 10 versiyon 1809 için çıktı, bu güncellemedeki dosya silme hatası yüzünden güncellemeyi yapmadım, fakat yeni driverı kurdum, 2-3 oyunda sorun çıktı, driverlar muhtemelen eski versiyonda sorun çıkarıyor, windows 1809 günceelmesi düzeltildikten sonra denemekte lazım
  • beyler surucuyu yeni yukledigimde cs oynarken asiri akici oluyor 3 5 saat sonra oyun bi dalgalaniyor akicilik gidiyor nedendir bu? gtx 1060 i5 6500 var.

bir de eski surucuye nasil gecerim eger yeniler performans dusuruyosa ?

• Güncellemeye korkuyordum dahada güncellemem heralde

• demek ki nvidia şu oyunlardaki bilmem ne hatasını düzelttik ayağına ayak üstü bizi..
  • Bu kadar sürücü içinde hangisini kullanacağız önerisi olan var mı?

• Düzenleme: Nvidia sürücülerle ekran kartının performansını düşürmesi doğruymuş, kendim denedim.
    gtx 960 kullanıyorum, kart çıktıktan 4 ay sonra çıkan driverı yükledim ve gta 5’de denedim, bariz fps farkı vardı. Yalnız shadowplay çalışmıyor eski driver yükleyince. Çözümünü bilen varsa yazsın, video çekip göstermek istiyorum farkı.

Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu nvidia?
    NVIDIA Yeni Sürücülerle Performansı Yavaşlatıyor Mu?NVIDIA Yeni Sürücülerle Performansı Yavaşlatıyor Mu?

• bikaç sene sonra vega 56 1070ti karşılaştırması görürüz artık

• MSI 1060 6G kullanıcısı olarak katılıyorum.
    her yeni sürücüde kartın performansı düşüyor.
    sürücünün arayüzü de ayrı bir saçmalık. uyduruk bir pencere hiç bir işlevi yok.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.