Şimdi Ara

NVIDIA VS AMD-ATI HANGİ EKRAN KARTINI KULLANIYORSUNUZ ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
482
Cevap
0
Favori
15.203
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki

[sizer]NVIDIA VS AMD-ATI HANGİ EKRAN KARTINI KULLANIYORSUNUZ ?

(En Son Oy Tarihi: 23.8.2020)
Giriş

DH Forum kullanıcılarımız hangi ekran kartı markasını daha fazla tercih ediyor? hem bunun cevabı hemde forumda ekran kartı pazar payını görmemiz için anketi açıyorum, LÜTFEN OYLAYINIZ...

Oy kullanan arkadaşlar konuya kullandığı ekran kartını yazarsa sevinirim...

Örnek: HD 6950 --- GTX 560 Ti

Not: Son oylama tarihi 14.08.2011
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Ati HD 5770
  • Nvidia MSI Gtx560 Ti Twin Frozr II
  • intel niye yok ? Adam belki intelin entegre grafik birimini kullanıyordur h67 ya da z68 anakartla
  • quote:

Orijinalden alıntı: HiqhWoltage

intel niye yok ? Adam belki intelin entegre grafik birimini kullanıyordur h67 ya da z68 anakartla

Kart dio O bahsettiğin kart değil
  • MSI R6870 Twin Frozr II

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahafiec -- 24 Temmuz 2011; 9:47:10 >
  • Ati HD 5770

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CoolerMasterM -- 24 Temmuz 2011; 9:52:49 >
  • İşlemcim AMD fakat Nvidia ekran kartı kullanıyorum. İlerde tekrar güncelleyebilmek için işlemciyi yüksek tutup ekran kartından kıstım. Fiyatlar biraz pahalı gelmişti ucuzlayınca ati almayı düşünüyordum. Fakat gayette güzel yetiyor bana, abartmaya gerek yok aslında.
  • HD4870
  • ASUS DİRECT CU HD5850
  • quote:

Orijinalden alıntı: Die4WiN

quote:

Orijinalden alıntı: HiqhWoltage

intel niye yok ? Adam belki intelin entegre grafik birimini kullanıyordur h67 ya da z68 anakartla

Kart dio O bahsettiğin kart değil

Yanlış birşey dememiş ki .
    Onboard VGA kullananlarda var

• Nvidia 8800GT
  • hd5850
  • GTX460.
  • Nedense hep nvidia alacam diye işe başlayıp ati almışımdır gayette memnunum HİS HD5770 kullanıyorum.
  • İnno 3d Gtx 460se 648@800
  • Zotac GTX 260
  • Sapphire hd5850. maşallah herkeste iyi ekran kartı var neredeyse
  • Asus DirectCU II HD6950 ve Asus DirectCU II Gtx560ti kullanıyorum ikisine birden veremıyormuyuz
  • Asus 6850. 1040/1163 3dmark11 aldi yazin oyunlardan cikinca ses yapiyor normal olarak onun disinda sikayetim yok.bir de ekran bolunmesi olayi yapiyordu sonradan duzeldi ramleri 1200 yapmayacakmisiz asus v1 sorunlu diye israr eden arkadas da sanirsam karti bu sebepten eline alip v2'yi nimet sandi cift guc girisi olunca.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jake Lockley -- 2 Ağustos 2011; 21:35:55 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.