Şimdi Ara

NVIDIA GTX 1050 & Ti // 1060 & Ti // 1070 & Ti // 1080 & Ti // Titan Serisi [ANA KONU] (985. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30.225
Cevap
111
Favori
743.345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 983984985986987
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    http://wccftech.com/nvidia-gtx-1080-ti-launch-january/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AC_Hawker -- 28 Eylül 2016; 23:16:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: No Way Out

Çünkü 08G modelinin vergi fiyatı yanlış girilmiş, artan vergi 2 ay sonra kredi kartına iade edilir. 1070 g1 modelide 1070'ler içinde en fazla cw sesi çıkan model.

Onerebileceginiz bir gtx 1070 modeli varsa yazar misiniz??? Amazondan almaya niyetliyim ama garanti olmamasi cok kotu. Trde garantisi olan hic mi firma yok bu ekran kartlarinda???

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hybrid bekleyen arkadaşlar, Amazon'a az bir miktar göndermişler. Ben uyumayı düşünmüyorum stoklarda görene kadar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zuko -- 29 Eylül 2016; 6:19:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AC_Hawker

1080 Ti göründü

Mart, haziran gibi bekliyordum gerçi sadece söylenti ama erken gelecek gibi gözüküyor. Hep ti'lerden devam eden ve 980ti kullanıcısı olarak ilk 1080 duyurulduğu zaman forumun yarısının yaptığını bende şimdi 1080 kullanıcılarına yapayım o zaman. 'Beklemediniz, böyle olacağı belliydi, geçmiş olsun, soğuk su için falan filan'.

• 2K kullanıcısına yanıt
    ben hep 70'lik veya 70'lik ayarında kart aldığım için beni etkilemiyor
  • 1080ti tahmini kaç lira olur? 1080'li toplamayı düşünüyordum ama ti çıkacaksa onu ekleyeyim daha iyi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Regionella

1080ti tahmini kaç lira olur? 1080'li toplamayı düşünüyordum ama ti çıkacaksa onu ekleyeyim daha iyi olur.

Minimum 800-900$ bandinda olucaktir...
    Hadi amazondan aldik ettik ortalama gumruk ile birlikte 1000$ 'ı bulacaktır diye tahmin ediyorum.
    Gtx1070 ile yola devam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2K kullanıcısına yanıt
    ben almışım kartı 2750tl ye 3 ay olmuş oyun oynuyorum. o kart çıkacak en erken ocakta 3500-4000tl fiyat biçilecek niye üzülelim Allah aşkına
  • Zuko kullanıcısına yanıt
    Sıcaklık -102C diyor
  • Sözüm zaten size ya da diğer kullanıcılara değil. 1080 ilk duyurulduğu zaman sanki 980ti ve 980 alanlar 'evet teknoloji burada bitiyor, devamı gelmeyecek' diye düşünmüş gibi konuya atılan mesajların çoğu 980ti'leri ucuza kapmaya çalışan ölücüler tarafından yazılmış 'işte beklemediniz bak ne oldu şimdi' gibi mesajlar ile doluydu. Bunu diyenlerinde 2-3 nesil eski ekran kartları vardı, hayır biz beklemedik, sen kaç senedir bekliyorsun.
  • 2K kullanıcısına yanıt
    6950 Power edition CF -> 1070 FTW
  • Hbm2 belleklere kadar ben yohum idare etmeyi öğreniyor insan.Belki ultra takintimi da asarım böylece. Monitör 2k 144hz olmasa hiç 1070 üstüne bakmaya gerek yokta yeri geliyor yetmiyor işte.

• quote:

Orijinalden alıntı: AC_Hawker

1080 Ti göründü

4K 60fps kartı geliyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • braVe112 kullanıcısına yanıt
    Türkiyede 3.500 - 4.000 TL olur artık
  • 20 eylülde siparişimi onaylayan amazon ürünü göndermiş bugün gidip şubeden aldım evga 1070 ftw daha kutusunu bile açmadım umarım sıkıntısız çıkar kart

• Deli Komutan kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun kardeşim. Kaça geldi acaba ?
  • Alkımm kullanıcısına yanıt
    Bu gün GTX 1080 Tİ çıkmış şimdi Asus'un ürünü tr ye getirmesini bekliyorum :)

3500 tl falan olursa alırım sanırım...

Zotaac GTS 250 ECO'dan geçeceğim ve muhtemelen benım için efsane olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: White Aura

Bu gün GTX 1080 Tİ çıkmış şimdi Asus'un ürünü tr ye getirmesini bekliyorum :)

3500 tl falan olursa alırım sanırım...

Zotaac GTS 250 ECO'dan geçeceğim ve muhtemelen benım için efsane olacak

Bugün çıkmış? gelir birkaç güne yada yarın gelir yarın akşam gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canlee89 -- 29 Eylül 2016; 13:56:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Daante

Hayırlı olsun kardeşim. Kaça geldi acaba ?

Teşekkürler hocam 1580 tl

• evet arkadaşlar kartlarımı değiştirdim ve bende artık , evga 1070 ftw ile aranıza katıldım. daha kutusunu bile açmadım kargoda bekliyor :) mesai bitsede koşa koşa gidip alsam :)
  • 
Sayfa: önceki 983984985986987
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.