Şimdi Ara

NVIDIA GTX 1050 & Ti // 1060 & Ti // 1070 & Ti // 1080 & Ti // Titan Serisi [ANA KONU] (782. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
30.225
Cevap
111
Favori
743.310
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 780781782783784
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dJ_bLoW

inşallah öyle çıkar. resmen içime dert oldu. sorunlu çıkarsa içimden canavar çıkacağı doğrudur ama

ftw mevzusu sadece evgada var demi hocam birde şunu sormak istiyorum bu ftw öbür kartlardan tam olarak farkı nedir örnek 1070lerden
  • _Sparda_ kullanıcısına yanıt
    FTW mevzusu derken? model olarak diyorsanız Evganın bir ürünü evet.

Diğer kartlardan derken de bütün 1070 modelleri farklı. teknik anlamda ise hepsinden ayrılan özelliği Dual bios ile geliyor. 8+8 pin güç girişi var ama Zotac AMP! Extreme ve Galax HOF da 8+8 pin ile çıkacak. bunun haricinde pekte fazla ayrıclığı yok. Yurt dışı olduğu için Evga tercih ettim. Ama sorunlu çıkarsa iade eder buradan AMP! Extreme yada Asus alırım.
  • cqkn61 kullanıcısına yanıt
    takmayın kafanıza hocam kullanın cogunda oluyor zaten nadir çıkmayan var
  • medusa96 kullanıcısına yanıt
    Pek takmadım hocam bende çünkü iade edip yenisini alsam daha kötü çıkma ihtimali de var o yüzden iade edecek bir problem görmüyorum bende

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cqkn61

Merhaba arkadaşlar Asus Strix 1070 im 1 hafta önce geldi 1 haftadır problemsiz kullandım herhangi bir problem yaşamadım

Bütün test programlarını yaptım cw a rastlamadım ta ki bugün ets 2 yi kurana kadar oyun açılışında sadece cw a rastladım 2000 fps de ses geldi

Pek dert edilecek bir problem olduğunu düşünmüyorum çünkü test programlarında bile cw sesi gelmedi 2000 üstü fps de cw sesi geliyor 20 den fazla oyunda test ettim bir tek ets 2 nin başlangıcın da bu problem le karşılaştım oyun içinde herhangi bir cw sesi yok

Sizce nasıl bir yol izlenmeliyim iade edecek bir problem görmüyorum

Ne yapmam gerekli ?

1000-2000 li fps lerde Coil Whine olması gayet doğal , mesela witcher 3 ün menüsünde fps 5000 oluyor ve kart şarkı söylüyor.

FPS yi yükleme ekranlarında , menülerde 60 a kitlememek tamamen yapımcı firmanın amatörlüğü oluyor biraz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maxıs -- 2 Ağustos 2016; 14:00:43 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• NVIDIA GTX 1050 & Ti // 1060 & Ti // 1070 & Ti // 1080 & Ti // Titan Serisi [ANA KONU]

Benim kız yola revan olmuş.
  • 1070 almayı düşünüyorum ancak kafamda iki soru var.

1. i5 6400 de darboğaz sorunu yaşar mıyım?
    2. monitör kullanmadan tv ye bağlayacağım, gereksiz mi olur?

kasa thermaltake n23 700-80+ bronze

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Valery -- 2 Ağustos 2016; 14:20:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Valery

1070 almayı düşünüyorum ancak kafamda iki soru var.

1. i5 6400 de darboğaz sorunu yaşar mıyım?
    2. monitör kullanmadan tv ye bağlayacağım, gereksiz mi olur?

kasa thermaltake n23 700-80+ bronze

1.yaşamazsın
    2.en az fhd olan düzgün bir tv'ye bağlarsan gereksiz olmaz.
  • MSI GTX 1070 Gaming X kart var elimde. Yaklaşık 1 ay önce Vatan'dan son anda kaptığım bir kart. MSI markasını bilgisayar sektöründe ilk defa kullanıp test edeceğim. Anakartım da MSI Z170A Gaming M5. PSU elimde olmadığından sistemi test etme imkanım yok malesef. Benim söylemek istediğim şu; MSI alarak hata mı yaptım? Başka markalara yönelebilir miydim? MSI alarak çok büyük bir kayıp yaşar mıyım diğer markalara göre? İlk defa MSI ürünü kullanacağımdan bunlar aklıma takıldı. Uzun süre MSI kullanmış arkadaşlarım cevaplarsa sevinirim

• Arkadaşlar şuanda "EVGA GeForce GTX 1080 FTW GAMING ACX 3.0" modeli dip fiyat görmüş ve Amazon 'da $680. Bu kart biliyorsunuz eVGA 'nın en üst kartlarından biri ve çekirdek hızı fabrika çıkış 1860Mhz (8+8 Pin mevcut). Overclock ile rahat 2050Mhz görebilirsiniz. Kaçırmak istemeyenlere duyurulur, ben aldım.

https://www.amazon.com/EVGA-GeForce-Adjustable-Graphics-08G-P4-6286-KR/dp/B01GAI64GO/ref=sr_1_6?s=pc&ie=UTF8&qid=1470136832&sr=1-6&keywords=nvidia+gtx+1080

NVIDIA GTX 1050 & Ti // 1060 & Ti // 1070 & Ti // 1080 & Ti // Titan Serisi [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TorwaK -- 2 Ağustos 2016; 14:39:20 >

• quote:

Orijinalden alıntı: DeviL's

Birisi inceleme mi dedi

https://forum.donanimhaber.com/m_119154356//tm.htm#119154356

Elinize sağlık.
  • TorwaK kullanıcısına yanıt
    Hocam siz Twitch de yayın yapan kişisiniz değil mi? 970 SLI'dan 1080'e geçmeniz iyi olmuş. Bu arada DayZ yayınlarınızı büyük zevkle izliyordum

• quote:

Orijinalden alıntı: RisingSun123

Hocam siz Twitch de yayın yapan kişisiniz değil mi? 970 SLI'dan 1080'e geçmeniz iyi olmuş. Bu arada DayZ yayınlarınızı büyük zevkle izliyordum

Teşekkür ederim, bende öyle düşünüyorum. Görüşmek üzere.
  • Çağrı.K kullanıcısına yanıt
    Ustanak U kullanıcısına yanıt
    @Ustanak

Açıkcası enterasan bir durum. Peki 81 den önceki bir sürümü denesen birde?
  • Maxıs kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam bende öyle düşünmüştüm
    Teşekkür ederim

Sizin kart neydi ki?
  • dakamon kullanıcısına yanıt
    MSI GTX 1070 Gaming X. Denemedeğim şey kalmadı. Sabahtan beri yabancı forumlarda araştırıyorum, maalesef hiç bir çözüm bulamadım. 65 dereceye yaklaşınca bir şeyler oluyor karta. CW yok diye sevinirken başımıza gelene bak.
    Temiz driver kurulumu yaptiniz mi?

• Evet. Hem DDU kullandım hem de yükleme ekranında temiz kurulumu seçtim.
  • 
Sayfa: önceki 780781782783784
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.