Şimdi Ara

NVIDIA Titan X , GTX 1080 Ti , GTX 1080 , GTX 1070 Ti , GTX 1070 ANA KONU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir Kullanıcı, 5 Masaüstü Kullanıcı
30.231
Cevap
142
Favori
689.917
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Ekran kartı >> NVIDIA Titan X , GTX 1080 Ti , GTX 1080 , GTX 1070 Ti , GTX 1070 ANA KONU
Giriş
    6014 Mesaj
    kargolandıktan 1.5 gün sonra TR ye giriş yaptı ürün cuma sabahından bari hiçbir hareket yok UPS hızlı kargo diye geçiniyorlar birde
    |
    |
    MSI Z370 Gaming M5 - Core i7 8700k - Corsair H60 Liquid CPU Cooler - Corsair Vengeance 16GB (2x8GB) DDR4 3200Mhz - Kingston 120GB V300 SSD - Crucial MX300 750GB SSD - EVGA RTX 2070 SUPER XC GAMING - EVGA SuperNOVA 650W G3 Fully Modular - Dualshock 4 Controller - Corsair K70 MX Brown RGB Led- Logitech G502 Proteus Spectrum RGB Gaming Mouse - Corsair Gaming MM300 Anti-Fray Cloth Gaming Mouse Pad - Hyperx Cloud II 7.1 Headset - LG 27GL850 27' Nano IPS 1440p 1ms - Carbide Series® 400C Mid-Tower Case - Logitech 5.1 X540 Surround Sound Speakers
    ..
  • Yüzbaşı
    353 Mesaj
    |
    |

Bir ekran kartında ne kadar fazla faz varsa CW çıkma şansıda/ses oranıda aynı oranda artıyor. Gaming X modelinde de 10 adet var ve gaming x kullanıp cw siz model görmedim.

• Yarbay
    3674 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: MANNKO

Peki 2,5 sene boyunca elektrik faturası hesabı yapsak aradaki fark 150 doları geçer mi geçmez mi? Bunları da hesaba katalım..

vurmayin lan tamam

en azindan 980 ti sahipleri 1080 ti beklemeli yada yanina fiyatlar inmisken bir 980 ti daha cakmali

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Amazondan asus gtx 1070 strix ya da founders edition alsak garanti nasıl olacak? Asus alsak gsrantide sorun okurmu? Herkes evgayı öneriyor. Kargo ücreti ve vergisi nasıl hesaplanıyor tam olarak anlıyamadım.Yardımcı olursanız çok sevinirim.Ülkemizde strix modeli 2000TL teknobiyıtikde

1.Videoda hic bisey yok, o kadar fanin arasinda duymak icin efor sarf etmen gerek ve Cw den cok fan sesi geliyor , ama 2. videoo aman allahim cim bicme makinasi calisiyor sanki. Ee oyle cikarsada usenmeyip geri gonderirsiniz. Sonucda kart gelince herkez testini yapiyor.

Not: Mesaji diger yerden sildim buraya yazdim.

|
    |
    No Way Out kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

EVGA dışında uluslararası garanti yok.

Kargo ücreti ve gümrük vergisi satın alma sayfasında gösteriyor, ürünün fiyatıyla birlikte sana toplam kaç dolara gelceği yazıyor.
    |
    |
    pusat1249 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
    1937 Mesaj

Bilgi verdiğiniz için teşekkür ederim amazondan alırsak mecbur evga alcaz artık bakalım acaba black firidayde büyük indirim olurmu bu modellerde?

|
    |
    No Way Out kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

4 x6+2 pin pci diyor bir sıkıntı göremedim başka önerisi veya tavsiyesi olan varsa onuda alabilirim
    |
    |
    |
    |

Anakarta sığarsa hepsinden bir tane alayım olmazsa eşe dosta dağıtırız

|
    |
    Ustanak kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Forumda konu açar çekiliş ile dağıtırız daha adaleti olur öyle
    |
    |
    snakefatih kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: No Way Out

Bir ekran kartında ne kadar fazla faz varsa CW çıkma şansıda/ses oranıda aynı oranda artıyor. Gaming X modelinde de 10 adet var ve gaming x kullanıp cw siz model görmedim.

Gaming x kullanıyorum ve cw 2000 4000 5000 lerdede yok

|
    |
    | MSI Z370 Gaming M5 | i7 8700K | Evga CLC 280 | Gskill RipjawsV 16gb 3000mhz | Sapphire Nitro RX 580 8gb |Samsung 850 Evo 250 Gb | Crucial M550 256 Gb | Corsair Hx750 | ASUS VG278HV | Steel Series Rİval 110 | Logitech G510 | Razer Goliathus Speed Cosmic L. | Logitech G633 Artemis Spectrum 7.1 | MICROSOFT XBOX360-PC COMMON CONTROLLER |

• Yüzbaşı
    925 Mesaj

Ne kerizi estağfurullah, öyle bişey kastetmek istemedim. Arkadaşın Sistemi dengeli olmuş benim demeye çalıştığım oydu.

Olanak ve zevk meselesi bu. 1200 de alırsın 2x1500 de. Hayırlı olsun.

Her 10 senede bir form faktör ve/veya pin sayısı değişir. Günümüz tüketim evreninde bir alayım 10 yıl kullanırım mantığı genelde tutmuyor. Dinamikler daha çok "ihtiyacına göre al, sık al" şeklinde yönlendiriyor piyasayı.
    |
    |
    WinKy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1758 Mesaj
    Ben deneme yaptım 2 haftadır kullanıyorum gaming x de bende de cw yok

|
    |
    2018 Honda Civic HB 1.5 182HP Sport O/V - AMD Ryzen7 1700x [email protected] - MSI B350 Gaming Pro Carbon AM4 - Xigmatek Aurora 120 ARGB Water Cooler - G.Skill Trident Neo 32GB(2x16) 3200Mhz RGB LED - MSI GeForce RTX2070 Super Gaming X Trio 8G - Corsair Spec Alpha Red Case - Corsair LE200 240GB SSD - WD Blue 1TB M.2 SSD - WD 3TB Blue HDD - Viewsonic VX3211/2K WQHD Monitor - Alienware Elite RGB Gaming 12K DPI - Gamepower RGB Mousepad
  • Yarbay
    8412 Mesaj

quote:

Orijinalden alıntı: dJ_bLoW

Kasama olsa düşünmeden alacaktım bende H115i ama malesef alamıyorum. hala H100 kullanıyorum memnunumda. belki 3-5 derece farkeder alsam ama kasa durumundan alamadım.

benimkine uyuyor da ben kendime değil bir arkadaşa aldım, kendisi pek haşır neşir değil.
    bence H100 ile H115i arası normal kullanımda o derece fark olmaz, aşırı OC'de belki.

ama içinden almak geliyorsa yine de demek ki kasayı değiştirme zamanın gelmiş hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahafiec -- 1 Ağustos 2016; 19:16:07 >
    |
    |
    Bahsedilenler: dJ_bLoW

Her oyunda bu kadar ısınmıyor Witcher 3 kanını emiyor :D mantıken tabiki daha çok çalışması ömrünü kısaltır ama daha önce ekran kartımın fanının bozulduğunu hatırlamıyorum :D
    |
    |
    Bahsedilenler: Ustanak

Battlelog: strato026
  • Binbaşı
    1766 Mesaj

Hocam universal olan guc giris cikislari pek degisicegini zannetmiyorum. Belki extra guc giris cikisi eklenebilir fakat bu durumda aparatlar ile bu sikinti giderilir. Dolayisi ile her 2-3 yilda bi 1 tane almakdansa ileriye yonelik bir urun almak daha mantikli kanaatimce.

|
    |
    kaptan666 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Aynen bende hatırlamıyorum
    Teknik durumu bu özetle. En temizi %70 80 aralığına çekip fanı rahatınıza bakın.
    |
    |
    strato026 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
üniversite
son dakika
SEO
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,453
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.