Şimdi Ara

NVIDIA GTX 1050 & Ti // 1060 & Ti // 1070 & Ti // 1080 & Ti // Titan Serisi [ANA KONU] (775. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30.225
Cevap
111
Favori
743.311
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 773774775776777
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dead Island Definitive Edition 4K MSI GX 1070
    Ara sahnelerde 45 gördü nadiren ama genelde oyun içi vs 55-90 FPS arası (Full ayarlarda)

Şimdilik benden bu kadar. Bol bol oyun paylaştım, umarım yararlı olmuştur arkadaşlar. Artık 23'ünde kartı alma sebebim olan Deus Ex Mankind Divided'ıda paylaşırım tam olur

• Üstteki mesajımı düzenlersem resimler 2şer 3er çıkıyor burada yazayım unuttum
    Sanırım gördüğüm max derece 68 69 değil 67 derece (fanlar %25 sabitlendi + klimasız ortam) haberiniz ola. Max bunu gördüm sanırım kesin emin olmamakla birlikte haber edeyim dedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: west-17

Driverı kurar kurmaz bir güncelleme var dedi. Onu da kurmuştum. Güç kaynağı için asıl önceliğim 750 w di. Fakat uygun fiyatlı stok kalmadı. 620w yeter diye düşündüm. Sıkıntı olursa daha sonra güncellerim. OC konusunda ilk sistemimim bu. Acemiyim :)

O sivi sogutma ile direkt stabil 4.6ghz yaparsin.sikintisiz..
    Ben de lepa aquachanger 120 siparis ettim ekran kartiyla birlikte.
    Haftaya amazondan gelecegi icin birsey yapamiyorum beklemedeyim ki lepa ile 4.6ghz stabil calistiriyorlar i5 6600k yi.
    Eski i5 4690k da bile 4.6ghz de stabil 1 yil kullanmistim eski sistemimde..begendigimden tekrar lepa siparisi etmek durumnda kaldim f/p olarak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Ustanak U kullanıcısına yanıt
    Hocam sayende birçok oyunda 1070 in değişik çözünürlüklerde ortalama performansını görme şansımız oldu, eline emeğine sağlık benimde hafta içi kartım gelsin artık dile kolay 1 aydır oyun oynayamıyorum
  • Vay arkadaş kartlar çıktığı zaman o vakitte dolar kuruda daha düşüktü Msi Gtx 1070 Gx 2300 liraya kadar satılıyordu, şimdi ise 1900 TL ye kadar inmiş durumda.Bu da tecrübe oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler ebayde 350 dolardan evga 980 ti lar gidiyor hem de classified modelleri.gtx 1070 ile ayni performansta biliyorsunuz.150$ cebinizde kalir ve urunlerin neredeyse hepsi 2.5 sene garantili 4-5 aylik urunler.mevcut 980 ti in yanina sli yapmayi dusunuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spirit_Rises -- 1 Ağustos 2016; 14:07:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spirit_Rises

beyler ebayde 350 dolardan evga 980 ti lar gidiyor hem de classified modelleri.gtx 1070 ile ayni performansta biliyorsunuz.150$ cebinizde kalir ve urunlerin neredeyse hepsi 2.5 sene garantili 4-5 aylik urunler.mevcut 980 ti in yanina sli yapmayi dusunuyorum.

GTX 1070 daha iyi bir kart ve asenkron compute , güncel teknolojiler vs.. birçok artısı mevcut.Bu saatten sonra GTX 980 Ti almak çok büyük bir hata olur.

• Spirit_Rises kullanıcısına yanıt
    Peki 2,5 sene boyunca elektrik faturası hesabı yapsak aradaki fark 150 doları geçer mi geçmez mi? Bunları da hesaba katalım..
  • Konuyla alakası yok biliyorum fakat bu günlerde gtx 750 alınırmı arkadaşlar ?
  • Şu anda gtx760 kullanıyorum, i5 4560k işlemcim var gtx1070 alsam mı diye düşünüyorum. Ne kadar mantıklı 1070 e geçmek ? Sisteme göre fazla mı gelir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeviL's

Güzel en geç yarın öğlene ulaşır

Hayırlı olsun tekrardan

Hadi inşallah :) umarım kartta da sorun çıkmaz..

@sahafiec

Sizde maşallah, sürekli birşeyler çekiyorsunuz ne geldi yine aynı uçakla.. FTW ne oldu? ne zaman geçiyor elinize..
  • quote:

Orijinalden alıntı: dJ_bLoW

Kartla ilgili hareket var. Tahmin ettiğim gibi gelmiş fakat h.sonu sebebi ile hareket görünmüyordu. Ref2 düşmesini bekliyorum.

YURTİÇİ REF2 YE yazıyorda kargo takip no nerden alınacak..

• quote:

Orijinalden alıntı: Grasyas01

1070 ftw de 8+8 bin varmış benim psu da 6+6 var içinden çıkan kabloyla kullanabilirmiyim

evet hocam kullanabilirsiniz.. resimlerde ve incelemelerde gördüğümüz kadarıyla çevirici çıkıyor kutudan.. en az 550 w PSU öneriliyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ankaland -- 1 Ağustos 2016; 14:38:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Grasyas01

1070 ftw de 8+8 bin varmış benim psu da 6+6 var içinden çıkan kabloyla kullanabilirmiyim

Eğer PSU dan direk 8 pinlik kablonuz yok ise kartın kutusu içinden 2 tane 8 pinlik dönüştürücü çıkıyor. fakat bu dönüştürücü için 4 tane 6 pin çıkış lazım bilginiz olsun. 2 tane 6 pin ile bağlayamazsınız.
  • Ben teşekkür ederim, işe yaradıysa ne mutlu bana
    Umarım daha uzamaz şu kart bekleme işi. Malum olaylardan iyice yavaşladı gümrük giriş çıkışları..

Bu vakitten sonra kart alma planı olan varsa yurt dışından.. İyice bi araştırıp alsın zira ülkemizde işler pek iyi gitmiyor. Bir şeyler kaçırmaya başlamış bu cuntacılar. Gereksiz sıkı bu ara gümrükler. Hani aman deyim kurunun yanında da bolca yaş yanar ülkemizde, dikkat edin
  • ankaland kullanıcısına yanıt
    Yine bu sayfalarda belirecek Yutiçi takip numarası. Şuan gümrük işleri hallediliyor ve yurtiçi kargoya teslim edilince referans numarası bu sayfalara girilecek ve teslimat süreci başlayacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ustanak

Ben teşekkür ederim, işe yaradıysa ne mutlu bana
    Umarım daha uzamaz şu kart bekleme işi. Malum olaylardan iyice yavaşladı gümrük giriş çıkışları..

Bu vakitten sonra kart alma planı olan varsa yurt dışından.. İyice bi araştırıp alsın zira ülkemizde işler pek iyi gitmiyor. Bir şeyler kaçırmaya başlamış bu cuntacılar. Gereksiz sıkı bu ara gümrükler. Hani aman deyim kurunun yanında da bolca yaş yanar ülkemizde, dikkat edin

bu ülkede hep kuru yandı ıslak konuk oyuncu oldu her daim.. ıslağın yanmaması fizik kuralı ülkemizde hep geçer olmuştur.. inşallah bu seferde öyle olmaz..

• Ustanak U kullanıcısına yanıt
    Paylaştığınız bir çok oyun testine şöyle bir bakıyorum da, sizin sistemi upgrade etmenize hiç gerek yok biliyormusunuz. Yeteri kadar performans alıyorsunuz her zaman. boşa masraf yapmayın bence. bu sadece tavsiyedir. yine siz bilirsiniz ama bence gerek yok gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: dJ_bLoW

Sizde maşallah, sürekli birşeyler çekiyorsunuz ne geldi yine aynı uçakla.. FTW ne oldu? ne zaman geçiyor elinize..

stok bulunca alıyoruz bir şeyler işte, ne yapalım - o fiyatları görünce meraklanıyor insan.
    bu uçakta soğutma geldi H115i extreme, FTW'nin biri gümrükte diğeri Edison'da bir sonraki uçağı bekliyor.
  • 1080 ti beklenir mi yoksa direk 1080 alınıp geçilir mi arkadaşlar?
  • 
Sayfa: önceki 773774775776777
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.