Şimdi Ara

NVIDIA GTX 1050 & Ti // 1060 & Ti // 1070 & Ti // 1080 & Ti // Titan Serisi [ANA KONU] (773. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30.225
Cevap
111
Favori
743.342
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 771772773774775
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaslar.Yurtdisinda yasayan biri olarak soyluyorum.MSI urunleri kalitesizdir.Belki guzel kartlardir ama kalitesizlerdir.Basima cok olay getirdi bu msi ustune serviside rezildi yurtdisinda turkiyedekine iyi diyorlar.Herkes en iyi garanti en iyi malzeme evga diyor yani cogunluk.Eger 10-15 dolar veya 50-100 lira farkediyorsa dusunmeden verip evga almak mantikli.Evganin avukati asla degilim bende 2 gun once gtx 1070imi siparis verdim evga amozondan.Bu arada ramim 8 gb ti(hyperxfury 1866mhz)bir 4 luk takiyim dedim 12 olsun ABOVVV AMOZONDA RAMLER NE KADAR UCUZ.Amerikada yasasam boyuna ram takarim.20 dolara aldim tanesini vergisi yok zaten.Turkiyede 150-190 lira

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • west-17 kullanıcısına yanıt
    Dostum karti taktiktan hemen sonra temiz bir windows format attiniz mi sisteme?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Terminator T-800 kullanıcısına yanıt
    Hocam bende emektar 2700K ya Asus Gtx 1070 taktim islemci 4.5 ghz de benhmark skorlarinda sorun yok internetteki diger paylasimlardan gordugum kadari ile ama arasira gpu load %98 lere iniyor genelde %99 da 2700K 4.8 ghz yapiyorum yine ayni islemciden yana sikinti yoktur dimi

• Konumuzla alakalı değil pek ama kafama takılan bir durum var, Asus pg278q kendi sitesindehttps://www.asus.com/tr/Monitors/ROG_SWIFT_PG278Q/specifications/ güç tüketimi 38,7w çalışırken yazmışlar bir çok siteye bakıyorum 90w yazıyor hangisi doğru yoksa bizim şirketlerin bir çoğu eu ilk çıkan sorunlu versiyonların tdpsinimi yazıyor kullananlar rica etsem net olarak söyleyebilir mi?
  • Ewarrr kullanıcısına yanıt
    Sistemi yeni aldım ve cuma günü kurdum. 1 gün kartsız kullandım. Cumartesi kart elime geçti. Driverlarını kurup kullanmaya başladım. Bu sorun ortaya çıkınca driverları tekrar temiz bi şekilde kurdum. Fakat sonuç değişmedi. Son çare olarak windowsu tekrar mı kursam diyorum. Fakat o da sonucu değiştirmezse karttan mı yoksa oyundan mı bu sıkıntı bilemedim .
  • warcer kullanıcısına yanıt
    OC li. O8G yazanlar OC li oluyor. 8G ise OC siz.
  • Hacılar bilginize ihtiyacım var. GTX 1070 alacağım işlemcim i5 6600, 500walt PSU var bende o.c ile işim yok 500 walt yeter mi yoksa evga supernova bir Psu alayım mı amazondan ?
    Eğer lazım değil 500walt seni atar derseniz boşuna masraf yapmacağım.
  • Oyun37 kullanıcısına yanıt
    60derece kişiye göre değişir belki de benim restart atan şimdiki 1070 SC de restart attığı zaman eli yakıyor arka plakası. Yoksa oyundayken koy elini bir şey yok. Kart 1500-2000Rpm arası fanda çalıştığında zaten 60 dereceyi görmüyor. Ama ne zaman ki restart atıyor, el değmiyor.
  • Zotac 1070 amp extreme mi yoksa evga1070 ftw mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ` quaD. kullanıcısına yanıt
    Hocam amp extreme hangi mağazada buldunuz

• ` quaD. kullanıcısına yanıt
    Hocam ben Zotac kullandım sonra biladerime verdim amazondan almıştım, çokta memnundum aslına bakarsan ama şuan gözüm Evga FTW de kaldı ledleri çok hoşuma gidiyor estetik olarak ta öyle, ben Zotac'ı estetik olarak beğenmedim.

Dip not: Zotac'ın arka plaka çok çok iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bixsi -- 1 Ağustos 2016; 9:52:38 >
  • west-17 kullanıcısına yanıt
    OC siz modelmiş internet sitesinde OC 'li olarak belirtip sonra aradığımızda OC siz olduğunu söylüyorlar ...
  • Dezert kullanıcısına yanıt
    Hocam sanırım yeterli gibi oc yapmayacaksanız gtx 1070 pascal mimarileri çok fazla güç tüketen kartlar değiller lakin, tabi ki şöyle bir 650w evga supernova çok daha uzun ömürlü olur ama daha bilgili arkadaşlarda cevap verecektir mutlak...

Benim sana önerim şu olur ilk önce kartı al var olan PSU ile kullan idarelik 500w seni atar bir yere kadar, eline para geçince kullandığın PSU nu da elden çıkarıp bir Evga supernova çekersin kardeşim.
  • Tesekkur ederim hocam sagolasinDün is de oldugum icin karti pek inceleyemedim.İnsallah bugun inceleyip atarim

• fehmicim merhaba;

çok afedersin sıçamaz tavuk gibi aylardır kıvranıyorum.. bende bir fx8350 var stok amd fanıyla.. ekran kartı olarak acaba ne yapsam ne etsem derken en sonunda karar verdim GTX1070 alacağım..

2k 144hz oyunculuk için belki biraz zorlayacak ama zaten çocuk 1 yaşında, yeni ayaklandı.. peşinde dolaşmaktan bilgisayara falan bakabildiğim yok. GTX1080 alsam FX8350 ile tam verimli kullanamayacağımı düşündüm.. Intel'e geçmeye kalksam dünya para..

bizim fatih'ten kalma alışkanlıkla inventus'a bakıyorum :) hem bir Noctua AMD işlemci soğutucu hem de GTX1070 bakacağız. sen herhalde son dönemde satın aldın, biz bu işlemi nereden yapalım, hangi markayla yapalım?
  • Merhabalar, ilk kez bilgisayar toplayacağım kendim için. Gtx 1070 alacağım ama bu kartta da 970 gibi cw sorunu mu var? Sohbetlerde cw muhabbeti geçti merak ettim. Ben msi modelini çok beğendim hem tasarım olarak hem de yazılım olarak ama kalitesiz oluyor msi kartlar diyenler var ne kadar doğru?
  • warcer kullanıcısına yanıt
    Siteye yorum olarak yazmak lazım. Alıpta öğrenmek acı verir resmen
  • Akiyür maaşallah
    Bu mesaja eklenen görseller:

NVIDIA GTX 1050 & Ti // 1060 & Ti // 1070 & Ti // 1080 & Ti // Titan Serisi [ANA KONU]

• MagnusCarlsen kullanıcısına yanıt
    ben şimdiye kadar iki tane msi gtx 980 bir tane de msi gtx 980ti kullandım. 980ti yi kullanmaya da devam ediyorum. hiçbiri beni yarı yolda bırakmadı. asus matrix platinum aldıktan bir hafta sonra bozuldu. ciddi overclock da yapmamıştım. çok önceden de iki tane zotac gtx 780 sli kullanmıştım. onlar da beni yarı yolda bırakmadı hiç. msi benim düşünceme göre kaliteli. evga da güven vermiyor bana. asus da güven vermiyor. biraz şans işi sanırım.
  • 
Sayfa: önceki 771772773774775
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.