Şimdi Ara

NVIDIA GTX 1050 & Ti // 1060 & Ti // 1070 & Ti // 1080 & Ti // Titan Serisi [ANA KONU] (619. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30.225
Cevap
111
Favori
743.345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 617618619620621
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Yeniada

Bende Evga gtx 1080 FE sürümü mevcut. 10 gündür kullanıyorum ve banamısın demiyor. Tüm test puanları ile birebir uyuşan puanlar aliyorum.Gönül rahatlığı ile tavsiye edebilirim.

Valla ben de Founders edition alabilirim gibi. Diğerlerinden overclock ve sıcaklık olarak çok fark yok. Sizin FE kartını olukça iyi iş çıkarmış. (Pardon sizin 1080 imiş, bu 1070.. Yine de hemen hemen aynı olur zaman)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sulphur -- 11 Temmuz 2016; 15:44:03 >

• odogru77 kullanıcısına yanıt
    Şu belki çözebilir:
    http://www.geforce.com/geforce-experience/gfe-beta
    Bunu indirin, size driver güncellemesi verecek 368.69 (300mb) bunu indirin.
    Temiz kurulum yap deyin.
    Bittikten sonra pc yi yeniden başlatıp deneyin.

Gene olmazsa
    eski ekran kartının driverı tam olarak silinmemiş demektir büyük ihtimalle.
    Bu programla eski ekran kartınızın driverını silebilirsiniz:http://www.guru3d.com/files-details/display-driver-uninstaller-download.html
    Nasıl kullanıldığını çok rahat netten araştırıp bulabilirsiniz

• Ustanak U kullanıcısına yanıt
    Dediğinizi yaptım biraz önce şimdi düzeldi teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ustanak U kullanıcısına yanıt
    3.resimde klimanın açık olması dikkatimi çekti :)
    Grafikler msaa ve fxaa kapalı olmasına rağmen güzelmiş gerçekten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi APOLL0 -- 11 Temmuz 2016; 15:59:48 >
  • Http://forums.geforce.com/default/topic/941579/geforce-1000-series/gtx-1080-high-dpc-latency-and-stuttering

Latency icin yazilimsal bir cozum gelecekmis fe, g1, gaming x evga falan farketmiyor sorunu butun kartlarda yasayanlar var. Yasamayanlar da... Cogunlukta sorun olsa amazon newegg yorumlarinda gorurduk sikayetleri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marxx -- 11 Temmuz 2016; 16:08:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ustanak

Bizi kurtaracak bir şey buldum
    Icon Configuration Utility 5.0 Win 10 uyumlu.
    Buradan indirip yükleyin:http://www.softpedia.com/get/Desktop-Enhancements/Other-Desktop-Enhancements/Icon-Configuration-Utility.shtml
    Program açılınca masaüstünüzü istediğiniz gibi ayarlayın simgeleri vs yi.
    Programa dönüp SAVE deyin. Size ismini soracak yzın bir şeyler.
    Kısa yolu gelecek.
    O kısa yolu masaüstünüz hariç bir yere ekleyin mesela görev çubuğuna.
    Artık ona tıkladığınızda kaydettiğiniz ayara döner masaüstünüz

DesktopOK diye bir program var oda baya kullanışlı tavsiye ederim. Nette aratınca çıkıyor hemen.

• MacGyver. kullanıcısına yanıt
    Teslim almazsa kart geri gider, uğraşmaz arkadaş da.

• odogru77 kullanıcısına yanıt
    Ben teşekkür ederim, iyi oyunlar
  • DesktopOK'a da bir bakayım alternatif olur iyi olur

4K da AA açmak mermiye kafa atmaya denk diye biliyorum ben, gram tırtık vs yok ki AA ya gerek kalsın ama resmen görsel şölen oluyor 4k çözünürlük.
  • Call of Duty Black Ops III 4K GTX 1070
    Gene görünmüyor hiç bir meret fps değerlerini.. Ama ortalama 30-57 fps. Çok boş ya da kapalı alanlarda 65 görüyor da e normal o.
    Tüm ayarlar en üstte AA kapalı. Hani ince ayarlar sabit 50fps 4k da gider gibi duruyor, buyurun:
    32-33 FPS

40FPS

Konuşması bitene kadar 38-41 fps arası

Kapalı alan diye çatışma vs fark etmiyor pek 45-55 fps arası (ortalama 50)

Çok daha resim aldım ama net hatırladıklarımı paylaştım, üfürme olmasın diye.

• quote:

Orijinalden alıntı: simbolmina

Teslim almazsa kart geri gider, uğraşmaz arkadaş da.

geri dönüş ücretini de olayda hiçbir hatası olmayan amazon ödesin diyorsunuz.

amazon geri dönüş ücreti için tahsil edilen parayı kesip arkadaşa geri ödeme yaparsa ne olacak peki? ki yapsa sonuna kadar hakkıdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaoslordu100

Evga'nın garantisi kim veriyor?

Eskiden vektron'du artık şimdi Evga garantisi Tr'de geçerli değil yurtdışına yollaman gerekicek uluslararası garantisi.
  • Bende amazondan amazonun kendi sattigi 1080 gtx zotac amp ! Extreme i aldim insAllah sikinti olmadan ulasir bakalim

• Zotac ve gigabyte bu markalar tr de garanti veriyor mu yoksa evga gibi bir yere mi gonderiyoruz?

• MSI varmış. Gaming x
    http://www.kocpa.com/msi-gtx1070-gaming-x-8g-256bit-gddr5-pmu18390
    yabancıya gitmesin :)

MSI alamamaya yeminli olmasaydım keşke
  • Spirit_Rises kullanıcısına yanıt
    Uluslararasi garanti yok ve gondersen de hizmet vermezler kart tekrar turkiye'ye donecegi icin.

• Beyler şuan Gtx 1070 stoklarında olan bildiğiniz bir site var mı? Marka fark etmez stok olsun yeter
  • hepsiburada'da daha önce asus rog strix 1080 için geçiçi olarak temin edilememektedir yazıyordu şu an bu ürün satılmamaktadır yazıyor.İlginç!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ikarayel -- 11 Temmuz 2016; 18:40:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xRavel

Beyler şuan Gtx 1070 stoklarında olan bildiğiniz bir site var mı? Marka fark etmez stok olsun yeter

http://www.vatanbilgisayar.com/msi-gtx1070-gaming-x-8gb-gddr5-256bit-nvidia-geforce-dx12-ekran-karti.html
    Sadece mağazalarda diyor 1929 lira

• Vatan'a telefon ettim Türkiye'de hiçbir mağazamızda yok bir süredir temin edilemiyor dedi. Yakın zamanda gelmesini de beklemeyin dediler
  • 
Sayfa: önceki 617618619620621
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.