Şimdi Ara

NVIDIA GTX 1050 & Ti // 1060 & Ti // 1070 & Ti // 1080 & Ti // Titan Serisi [ANA KONU] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30.225
Cevap
111
Favori
743.344
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Daha yeni 980ti aldım ve bu gelişmeler beni şu an derinden yaraladı.
  • 7800 serisinden 8800 serisine geçer gibi temiz , sağlam bir geçiş olur inşallah.8800gt tadında yeni bi efsane kart çıkarsalar 4k için fena olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2K

Daha yeni 980ti aldım ve bu gelişmeler beni şu an derinden yaraladı.

Gorende daha yeni biliniyor zannedecek.Aylardir bilinen sey zaten :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bonser24

quote:

Ben bilmiyordum hocam.
  • Şimdi pascal ne zaman satışa çıkıyor en erken?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bonser24

quote:

Ben bilmiyordum hocam.

980 ti de cok iyi kart.pisman olmazsin.2k icin yeterli bir kart.4k da tokezliyor bazi oyunlarda.

• 2K kullanıcısına yanıt
    ilk sanırım pascal titan çıkacak oda 1500 usd ye yaklaşır kaç kişi alabilecek..nvidia volta serisini mümkün oldugunca gecikitirir daha cok pascal titan satmak için.. sonuçta 6-7 ay kartsız kalmamış olacaksınız.. 980ti şuanda en iyi opsiyon desek yalan olmaz..
    hatta 2x 980ti muhtemelen pascal titan dan ucuz olacaktır..
  • Sağ olun cevaplarınız için illa yenisi çıkacak Pascal beklesek başka bir şey çıkar da hiç duymamıştım o kadar yeni aldığım için kartları incelememe rağmen, o yüzden biraz şaşırdım. İnternette de bir araştırma yaptım zaten daha tam belli değilmiş sanırım ucuzlarsa bir 980ti daha alır yoluma bakarım ama geç çıkar umarım. Daha yeni aldım hemen çıkmasın 1 yıl falan dursun.
  • quote:

Sağ olun cevaplarınız için illa yenisi çıkacak Pascal beklesek başka bir şey çıkar da hiç duymamıştım o kadar yeni aldığım için kartları incelememe rağmen, o yüzden biraz şaşırdım. İnternette de bir araştırma yaptım zaten daha tam belli değilmiş sanırım ucuzlarsa bir 980ti daha alır yoluma bakarım ama geç çıkar umarım. Daha yeni aldım hemen çıkmasın 1 yıl falan dursun.

Aslinda 980Ti su saatten sonra bile bence gayet iyi bir tercih olur cunku Pascal ile 16nm FinFet uretim teknolojisine gecisle birlikte biraz kendine has sorunlarla da gelebilme ihtimali var bunu Fermi zamanlarinda isinma ve cok guc cekme gibi yeni çağa geciste karsilastigimiz bir takim kusurlardan biliyoruz. Yani Tesla'dan ozellikle GeForce 8-9 ve Gtx200 serilerinde 3 nesil ust uste kullanilan G92 (8800gt/9800gt/gts250) gibi efsane gpu dan sonra Fermi gibi ronesans nitelikte 40nm TSMC uretimli uretim teknolojisiyle karsilasmistik bu performans artisinin yaninda kusurlarda gelmisti bunun benzerlerini Pascal'da gorme ihtimalimiz olabilir. Onun icin Volta'yi beklemek daha mantikli ve yerinde olur, hatta 980Ti'daki 6GB VRAM sayesinde ileriki donemlerde SLI yapildigi takdirde cok rahat Volta gpu'lara kadar idare edecektir.

• Bu forumda gördüklerimden sonra internette araştırma yaptım Volta'nın da adını görmüştüm fakat bende biri örnek vermek için isim sallıyor sanmıştım.
  • EcZaNeT kullanıcısına yanıt
    Pascal'a daha yeni alıştım da Volta'da nedir? Onu ilk defa duyuyorum.

• Abicim pascal iyimiş güzelmiş de 1500 dolar çok fazla ben o kadar parayı ekran kartına vermeyi geç full sisteme bile vermeyi kıyamam. En azından şu ülkenin ekonomisi düzelmeden alınmaz pascal.
  • bir f/p kart gelir mi yoksa gtx970 önümüzdeki oyunlar için yeterli olur mu acaba?

edit: imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CloneTrooper -- 20 Şubat 2016; 20:36:02 >
  • Ben birşey sormak istiyorum. Bende yazın başında bir PC toplayacağım. Şimdilik ekran kartı olarak amazondan 980 ti x2 istiyorum Amazondan 1200 dolar civarı oluyor. Şimdi yeni çıkacak olan Pascal serisi kafamı karıştırdı. Ben yazın başında yeni PC toplamayı planlıyordum ama sanırım bu kart için biraz daha beklemem gerekiyor. 1200 dolara yeni kartlardan alabilimiyim birde bunun için ne kadar beklemem gerekiyor ?

• GamerYigit17 kullanıcısına yanıt
    Yazın yeni kartlar gelir onlardan 6 aysan ti gelir hep aynı süre oluyor üç aşağı beş yukarı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkdevil35

Yazın yeni kartlar gelir onlardan 6 aysan ti gelir hep aynı süre oluyor üç aşağı beş yukarı.

Yeni kartlar beklemeye değer mi ? Fiyatları nasıl olur ?

Hocam benim mantığım şu ben 2014 eylülde 970 geldi aldım ozamandan beri kullanıyorum yazında pascal gelicek onu alıcam 2 senede bir değiştiriyorum 970 yeni kart 1070 ya da her ne olacaksa en fazla 400

dolar 980 denkide 550 dolara ya da 600 dolara gelir kesinlikle beklenmeli çünkü mimari değişecek herkes pascaldan çok umutlu nvidia da çok övüyor en azından almsan bile şuanki kartların fiyatı baya düşmüş olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkdevil35

Hocam benim mantığım şu ben 2014 eylülde 970 geldi aldım ozamandan beri kullanıyorum yazında pascal gelicek onu alıcam 2 senede bir değiştiriyorum 970 yeni kart 1070 ya da her ne olacaksa en fazla 400

dolar 980 denkide 550 dolara ya da 600 dolara gelir kesinlikle beklenmeli çünkü mimari değişecek herkes pascaldan çok umutlu nvidia da çok övüyor en azından almsan bile şuanki kartların fiyatı baya düşmüş olur.

Benim ekran kartı için 1200 dolar bütçem var bu paraya yeni kartlardan yurtdışında iyi bir şeyler alabilir miyim ?

Yurt dışından aldığın ekran kartları garanti dışı evga dahil yoksa alabilirsin 970 dengi bir kart.
  • Pascal cikinca da Volta geliyor su kadar kat daha verimli olacak denilecek. Sistem toplamak icin 2018'e kadar bekleyecegim Volta ciksin bi de 2018 Intel'in kurulusunun 50.yili oldugu icin ozel islemci de cikarabilirler.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.