Şimdi Ara

NVIDIA GTX 1050 & Ti // 1060 & Ti // 1070 & Ti // 1080 & Ti // Titan Serisi [ANA KONU] (291. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30.225
Cevap
111
Favori
743.086
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 289290291292293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dJ_bLoW

quote:

Orijinalden alıntı: Wollowon

Overclock olarak Asus elini korkak alıştırmış üst model Matrix ve Poseidon piyasaya çıkartırken iyi siyaset yapabilme adına , bu kartın hakkı 2.2 GHZ civarı , 2.2 den daha yukarısı için bios ile biraz uğraşmak gerekicek büyük ihtimal ile.

Şuan kart tasarımları ile gördüğüm bilgiler dahilinde fabrika çıkışı en yüksek özel tasarım ASUS olmuş. MSI da yüksek gelebilir. EVGA Classi de iyi değerler sunacaktır.. Yarına baya detay çıkar.

Zotac sitesinw baktım ama hızlarına TBA yazıyor zotac extreme oc lu lar yine çok sağlam olur diye düşünüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xlmnt13

quote:

Orijinalden alıntı: dJ_bLoW

quote:

Orijinalden alıntı: Wollowon

Overclock olarak Asus elini korkak alıştırmış üst model Matrix ve Poseidon piyasaya çıkartırken iyi siyaset yapabilme adına , bu kartın hakkı 2.2 GHZ civarı , 2.2 den daha yukarısı için bios ile biraz uğraşmak gerekicek büyük ihtimal ile.

Şuan kart tasarımları ile gördüğüm bilgiler dahilinde fabrika çıkışı en yüksek özel tasarım ASUS olmuş. MSI da yüksek gelebilir. EVGA Classi de iyi değerler sunacaktır.. Yarına baya detay çıkar.

Zotac sitesinw baktım ama hızlarına TBA yazıyor zotac extreme oc lu lar yine çok sağlam olur diye düşünüyorum

Ayrıca zotacın PGF modeli daha var, extreme core mu yoksa o mu daha üst olacak belli değil.

NVIDIA GTX 1050 & Ti // 1060 & Ti // 1070 & Ti // 1080 & Ti // Titan Serisi [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi No Way Out -- 27 Mayıs 2016; 17:55:57 >
  • İnternette 1080 e 650 dolar dediler vatanda türkiyede +150 dolar yaklaşık 3000 tl 1070'e ise 400 diyolar 400 +150 650 buda yaklaşık 2000 tl çok para ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erdo4

İnsanlar sandı ki firmalar özel modelleri 600 den çıkaracak.. Nvidia kendi kazık atıyor, firmaların eli boş durur mu böyle kozu bulmuşlar. Tarihin kazığını atıyor nvidia şuan...

1080 Ti custom = 869 dolar
    Titan Pascal = 1169 dolar

Olur artık....

Eeee.. sayfalar önce belirttim. NM küçüldü, daha ucuza üretip daha fazlaya satılıyor sırf performans arttı diye.. Birde firmaların bindirmeleride ekleniyor..

Ayrıca her siteden fiyat bilgisi paylaşılıyor. şuan firmalar birbirlerine bakarak fiyatlar ile oynuyor. Fiyatların oturması 3-5 günü bulacak. tabi o zaman da stok bulunurmu emin değilim. En merak ettiğim CW olacakmı kartlarda..

En pahalıda yine Hepsi Burada listelemiş. şaşırmadım..
  • Evet Zotac da yüksek hızlarda gelebilir. Galaxy den hala haber yok. Tüm kartların çıkışını bekliyor nedir. ordan da 2Ghz civarı hızlar beklemiyor değilim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: agnestico

ee zaten dolardan tr ye çevirirken 3 ile çarpmak gerekiyor. siz 4.1 ile çarpmışsınız yani yüzde 11 kdv + ötv satıcı kar payları için bana biraz az ve iyimser bir oran gibi geldi.

Vergiler dahil dolar kuru 4-4.1 TL bandında dediğimde inanmamıştınız.
    Buyrun 700 dolarlık kart 2800TL. Hem de Vatan gibi kazık sayılabilecek bir yerde.
    http://www.novabilgisayar.com/bilgi.asp?ID=11123
    http://www.vatanbilgisayar.com/evga-gtx1080-founders-edition-gddr5x-8gb-256bit-dx12-nvidia-geforce-ekran-karti.html

Dolar kuru hesabında güncel dolar kurunu yaklaşık 1.35-1.36 ile çarparsanız Türkiye'deki vergiler + kargo ve ekstra distribütör payı gibi şeyleri de dahil etmiş olursunuz. Normalde 700 dolarlık fiyatın içinde distribütör payı olsa da bizimkiler ekstra pay alıyorlar kendilerine.

Dolar şu anda 2.95TL. 2.95*1.36=4TL yapıyor.

Bunu her zaman uygulayabilirsiniz. Dolar kuru değiştiği zaman da hesap kolaylığı olur.
  • Biraz daha beklemek istiyorum acıkcası 1080 kartlar hoşuma gitti lakin fiyatı düşündürdü bide monitörüm benq xl2430t 1080 ziyan olucak gibi özel tasarımlı 1070 leri bekliyicem. FX9590 ve r9 290 oc kulanıyorum.
  • GTX 1070 için 1850 TL fiyat belirtilmiş

GTX 1080 FE için 2850 FE olmayan modeller için 2499 denmiş ancak gördüğümüz üzere hiç de öyle olmadı.

Nvidia'nın bu ikili fiyat stratejisi maalesef müşterinin yüzüne patladı.Firmalara resmen küfür eder gibi biz en kaliteli malzemeyi kullanıyoruz şöyle böyle dediler.Adamlar da bunu kabul edecek değiller ya sen kaliteli malzeme kullandın da biz yan sanayi mi kullandık mantığıyla onlar da aşağı yukarı FE fiyatı koyacaklar gibi görünüyor.

https://www.technopat.net/2016/05/27/nvidia-gtx-1080-gtx-1070-turkiye-fiyatlari-aciklandi/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tahablbl -- 27 Mayıs 2016; 18:11:58 >
  • tahablbl kullanıcısına yanıt

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • insanlar ledleri niye bu kadar seviyor anlamış değilim
  • Şu an açıklanan kartlar arasında +1900mhz olan tek kart STRIX.

Classified, zotac pgf, zotac extreme core, gigabyte xtreme gaming daha belli değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tahablbl

GTX 1070 için 1850 TL fiyat belirtilmiş

https://www.technopat.net/2016/05/27/nvidia-gtx-1080-gtx-1070-turkiye-fiyatlari-aciklandi/

custom modelller 2000 den başlar o zaman ...
  • 1500 lira bandında amazondan gtx 1070 özel soğutma alınabilirse güzel olur.
  • fiyatlar gayet iyi dolar yüksek abi.

esas yamuğu 80 derece ısınan karta f.e diyip 100$ şişiren nvidia yapmıştır.
  • GTX 970'i satmayip, 1-2 yıl daha suyunu çıkarsam mı kartın arkadaşlar? Yoksa satıp üstüne de para eklesem alsam 1070?
  • fiyatları geri cekmisler , dun daha pahaliydi founders edition 2726 liraya kadar dusmus.ozel kartların daha ucuz olması gerkmiyor muydu , su amazon fiyatalrı cıksada karsilastirabilsek...
    aciklanan fiyatlar founders editionlar icin mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackzeros -- 27 Mayıs 2016; 18:13:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zero Limit

fiyatlar gayet iyi dolar yüksek abi.

esas yamuğu 80 derece ısınan karta f.e diyip 100$ şişiren nvidia yapmıştır.

+1
  • Hocam siz çalışmak için alıyorsunuz. Burda durumu olmayıp, illaha da alıcam diyenlerden bahsetmiş. Siz zaten bu işten ekmek kazanıyorsunuz. Size bir dokunması olmaz bence.
  • Sana fikrini soran olmadı mı? Bu forumda fikir paylaşmak için illa pas mı atılması, "ne düşünüyorsun?" diye sorulması mı lazım? Eğer öyleyse senden ala kendini birşey zanneden yok zira.
  • Tfn123 kullanıcısına yanıt
    Suyunu çıkartın hocam. Gereksiz olur bence.
  • 
Sayfa: önceki 289290291292293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.