Şimdi Ara

NVIDIA GTX 1050 & Ti // 1060 & Ti // 1070 & Ti // 1080 & Ti // Titan Serisi [ANA KONU] (282. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
30.225
Cevap
111
Favori
743.342
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 280281282283284
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben en çok matrix serisini merak ediyorum, ama ona daha var herhalde
  • Gigabyte kartları sadece Nova mı satıyor ?
  • Xtreme gaming gigabyte ın fabrika çıkışı gpu ve bellek frekansları en yüksek olan en baba modelidir , G1 gaming ise bir adım geriden gelir normalde Ama 980 ti modellerinde ikisinin arasında pek bir fark yoktu incelemelere testlere göre
  • ZiveR kullanıcısına yanıt
    Hayır, önce listelemiş sadece. Eksenbilgisayar, Sanalmarketim, Teknobiyotik, Koçpa, Netsipariş, İnventus bu firmalar da satıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ` quaD.

Gtx 1080 serisinin en iyisi hangisi olur sizce ? ben evga olarak dusunuyorum

Ne bakımdan en iyi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Dominic_Toretto_

Hayır, önce listelemiş sadece. Eksenbilgisayar, Sanalmarketim, Teknobiyotik, Koçpa, Netsipariş, İnventus bu firmalar da satıyor.

Nova herşeyi önceden listeliyor zaten. Forumu güzel takip ediyorlar. Sitelerinden tarih almaya gelince geri dönüş bile yapmıyorlar MSI'in custom'dan haber yok sanırım daha ?
  • Knisath kullanıcısına yanıt
    Kesin.. Dua ediyorlardır şu dolar bi düz 3TL falan olsa diye ek 50-60 daha kitleriz diye
    Çok merak ediyorum 900 serisinde fiyatlar ne olacak vatan da.
    İster misiniz arttırsınlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Dominic_Toretto_

1080 referans (Founders Edition) EVGA 1080 yarın mağazalarda yerini alıyormuş. Vektron facebookta yazmış. 1070 ise 10 Haziranda çıkıyor normalde. O da Haziran içerisinde ülkeye gelir.

Özel soğutmalar Temmuza sarkabilir emin değilim.

• quote:

Orijinalden alıntı: GTX 1080

Kesin.. Dua ediyorlardır şu dolar bi düz 3TL falan olsa diye ek 50-60 daha kitleriz diye

Adamlar doların artmasını neden istesin ya? Zaten istedikleri fiyata satıyorlar bir şeyi bahane alıp, adam ithalata niye daha fazla para harcamak istesin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ` quaD.

Gtx 1080 serisinin en iyisi hangisi olur sizce ? ben evga olarak dusunuyorum

Galax HoF
  • Ortada kart yok nerede bu fiyat ? Umarım sitelere düşen resim gtx 1080 extreme gaming resmi doğru değildir 980 ti extreme kadar beğenmedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jack Rabbit Slims

quote:

Orijinalden alıntı: GTX 1080

Adamlar doların artmasını neden istesin ya? Zaten istedikleri fiyata satıyorlar bir şeyi bahane alıp, adam ithalata niye daha fazla para harcamak istesin?

Ne kafa ya millet nereden ne kazık geleceğini de şaşırdı tabi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• JeaLeusy kullanıcısına yanıt
    Nova da belirtilmiş fiyat Gigabyte ın söylediğine göre temmuzun ortalarına doğru satışa çıkması bekleniyormuş.

• 1080 kesmez 980ti sahibini. 1080Ti beklemedeyiz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Özel model 1070 lerin testleri görünmüyo dimi henuz

• quote:

Orijinalden alıntı: evohan

Özel model 1070 lerin testleri görünmüyo dimi henuz

adamlar incelemelerı bile yapmıyolar oyun testlerını bıgorsek artık
  • No Way Out kullanıcısına yanıt
    Evga'yı ıslak odunla dövmek lazım hakikaten; ACX 2.0 soğutma olarak rakiplerine göre zaten zayıftı bununda ondan bir farkı yok aksine daha da kötüleşmiş gibi. Bide o tasarım nedir öyle yauv !! şu PNY nin ucuz ve garip tasarımlarını andırıyor resmen.
  • Asus strix de olmamış bence , Gigadan Msidan ve Zotacdan ümidim var şimdilik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Great Responsibility -- 27 Mayıs 2016; 2:22:20 >
  • YoğunBelKası kullanıcısına yanıt
    Aynen katiliyorum.1080 kagit ustunde ucuyor ama pratikte 980ti ile arasinda oyle aman aman bir fark yok yani biri doom'dan 4k da 58 fps alirken digeri 50 fps aliyor ve ikisininde fiyati ayni 3000 TL.980ti 'i olan birisinin satip 1080 almasi cok sacma suan icin.

• dual 8pin
  • 
Sayfa: önceki 280281282283284
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.