Şimdi Ara

NVIDIA GTX 1050 & Ti // 1060 & Ti // 1070 & Ti // 1080 & Ti // Titan Serisi [ANA KONU] (1505. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30.225
Cevap
111
Favori
743.317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15031504150515061507
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son sürücüde bir takım sorunlar olduğu belli. Bu windows sürümleri ile olan uyuşmazlık mı yoksa başlı başına sürücü ile alakalı bir sorun mu emin değilim.

ROTR da benc alırken ikinci sahnede çakılmasından başka bir sorun ile karşılaşmadım şimdilik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BaseMark GPU Benchmark adı altında yeni bir test programı yayınlanmış.İsteyenler aşağıdaki linkten indirip deneyebilir.

https://www.guru3d.com/files-details/basemark-gpu-benchmark.html

417.01 sürücüsünü ise temiz kurulumla kurdum ve en ufak bir sorun yaşamadım.

• G-sync kapalı
    custumda
    2 k da
    dx 12 şeklinde test yapılmıştır.
    win 10 sürümü 1803
    diğer gerekli bilgilerde ss lerde mevcuttur.

sizde aynı verilerde yapabilirseniz ve paylaşır iseniz sevinirim.

vulkan apisi ile yapılan test sonucunuda ekledim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SaLVaToRe_V -- 29 Kasım 2018; 18:18:0 >

• İstediğiniz sonuçlar aşağıdadır.

• Çok Çok Teşekkür ederim.
  • Rica ederim.İyi forumlar.
  • yeni sürücüyü 3 kere uygulamadan bir kere resmi sitesinden indirdim uygulamadan indirirken %100 oldugunda sürücü indirme başarısız oldu diyor. siteden indirdiğimi de kurmuyor.
  • DjarumBlack- kullanıcısına yanıt
    muhtemelen internet bağlantınızda sıkıntı var.
    bir de burdan deneyin isterseniz
    https://www.guru3d.com/files-get/geforce-417-01-whql-driver-download,1.html
  • TimFx kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler düzeldi, kurabildim. Göz yanılması mı yaşıyorum bilmiyorum ama renkler daha dolgun ve canlı geldi güncelleme yapınca hoşuma gitti.
  • 417.01 WHQL de sorun yaşayanlar 417.21 Hotfix sürücüsünü deneyebilirler.

https://nvidia.custhelp.com/app/answers/detail/a_id/4745/~/geforce-hotfix-driver-version-417.21

Sürücülerde DCH Evrensel Windows sürücüsüdür ve Nvidia Denetim Masası içerisinde yoktur.Microsoft mağazasından indirilebilir.Standart ise mevcut sürücü paketlerinde olduğu gibi tüm sürücü içeriğini barındırır.Hotfix sürücülerden standart olanı indirmeniz gerekiyor.

• hocam ben de asus rog sitrix var 8g modeli bu yaptığın olayı 1080p yapabilirmiyim ve ne uyguladınız bunları sorabilirmiyim ?
  • Terminator T-800 kullanıcısına yanıt
    Sen denedin mi murat? 01 olanda sen sorun yaşamadım demiştin gerçi. Bi fark var mi bu hotfix sürücüde. Denemek isterim ona göre.

• dJ_bLoW kullanıcısına yanıt
    Hotfix sürücüsü 417.01 de Nvidia Denetim Masasındaki hatalı bellek hızı okumasını düzeltiyor.417.01 de bellek hızları Mhz yerine Gbps olarak değiştirilmişti fakat yanlış okuyordu bunu düzelttiler.Onun dışında ise bir fark bulunmuyor.

3 gün sonra yeni sürücü gelecek(Just Cause 4) isterseniz onu bekleyebilirsiniz çünkü bu hotfixdeki düzeltmeler bir sonraki Whql sürücüsündede yer alacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Terminator T-800 -- 30 Kasım 2018; 22:51:28 >
  • Terminator T-800 kullanıcısına yanıt
    Tmm o halde onu bekleyelim. Teşekkürler

• asus ta sadece ekran kartının rengini ayarlamak için hangi programı kurmamız lazım bulamadım ben yahu çıkmıyor bir türlü
  • asi3636 kullanıcısına yanıt
    custom bolumunden 1080 p ayarını secebılır ve testı yapabılırsınız.
  • helll_599 kullanıcısına yanıt
    Asus aura programı.
  • bu ayar sekmesin de nasıl bir işlem yapmam lazım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Terminator T-800

BaseMark GPU Benchmark adı altında yeni bir test programı yayınlanmış.İsteyenler aşağıdaki linkten indirip deneyebilir.

https://www.guru3d.com/files-details/basemark-gpu-benchmark.html

417.01 sürücüsünü ise temiz kurulumla kurdum ve en ufak bir sorun yaşamadım.
    Selam hocam.
    Bendeki sonuclar bu sekilde.

• asi3636 kullanıcısına yanıt
    asus gpu TweekII programında bir ayar yapmanıza gerek yok. o benchmarkı yapmak ıcın.
  • 
Sayfa: önceki 15031504150515061507
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.