Şimdi Ara

NVIDIA GTX 1050 & Ti // 1060 & Ti // 1070 & Ti // 1080 & Ti // Titan Serisi [ANA KONU] (1474. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30.224
Cevap
111
Favori
743.345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14721473147414751476
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: REDSTONE

quote:

Orijinalden alıntı: ridvan1903

Hocam konu açarsanız iyi olur Ekran Kartı bölümü az hareketlensin :)

Sizin kart veya kartlar da umarım elinize ulaşır. Farklı değerlendirmeleri de ekleriz (farklı ram mhz değeri, tek ekran kartı (sli'da da iptal edilir ama maksat farklı kullanıcı) vb. gibi).

Evet hocam dediğiniz gibi yapalım benimde kart gelsin az çok iki sistemde tek kart ile aynı özelliklerde diyebiliriz
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: REDSTONE

quote:

Hocam konu açarsanız iyi olur Ekran Kartı bölümü az hareketlensin :)

Sizin kart veya kartlar da umarım elinize ulaşır. Farklı değerlendirmeleri de ekleriz (farklı ram mhz değeri, tek ekran kartı (sli'da da iptal edilir ama maksat farklı kullanıcı) vb. gibi).

Evet hocam dediğiniz gibi yapalım benimde kart gelsin az çok iki sistemde tek kart ile aynı özelliklerde diyebiliriz

• REDSTONE kullanıcısına yanıt
    Öyle valla hocam eskisi kadar zaman ayıramaz oldum ben de pc ye. Zaman kalmıyor resmen

Bu arada hayırlı olsun SLI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YoğunBelKası -- 13 Mart 2018; 18:51:55 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • turbo-powwer kullanıcısına yanıt
    Güncel bir haber dolanıyor şuan. Nvidia, "Mining talebinin önceki sürece göre azaldığı ve madencilerin kartlara olan talebinin azaldığı" yönünde bir görüş belirtmiş. Bu süreçte çıkaracağı bu kartları madencilere yönelik yapıp, oyun piyasasında yine bolca kart bulundurma düşüncesinde.

Bu durum fiyatları ne derece etkileyecek merak içindeyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Ekran kartından çok 3770k nın perfomansını merak ediyorum, bekliyoruz hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: R.Romanoviç

Ekran kartından çok 3770k nın perfomansını merak ediyorum, bekliyoruz hocam

Tamamdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -dehşet-

Hazır yeni format atmışken bilgisayara 391.01 sürücüsünü kurmak benim için büyük şansızlık oldu. Affedersiniz, içine etti bilgisayarın.

Merhabalar.

Şu an için en sorunsuz sürüm nedir acaba? 391.05 ile Bf1 de arada anlık düşüşler olmuyor değil.

390.77 iyi mi hala diğer sürümlere göre?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 2 3dmark sonucu da benden gelsin... 1080 TI 2 ghz Gpu

Baya ilgimi çeker benim
  • Bu titanium modelinin

MSI Gaming GeForce GTX 1070 Ti 256-Bit 8GB GDDR5 VR Ready DirectX 12 SLI Support Graphics Card (GTX 1070 TI TITANIUM 8G)

gaming modelinden

MSI Gaming GeForce GTX 1070 Ti 256-Bit 8GB GDDR5 VR Ready DirectX12 SLI Support Graphics Card (GTX 1070 TI GAMING 8G)

farkı nedir?

• snakefatih kullanıcısına yanıt
    Tamamen aynı diyebilirim. Titanium'da bir adet ısı borusu fazla ama öyle efektif değil. Bir de rengi farklı. Zaten saat hızları hep aynı. Fazladan para vermeyin ama aynı paraya Titanium alınır. Diğer türlü hangisi ucuzsa onu alın.

• -dehşet- kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler açıklama için titanium daha ucuz. Youtube da bir bideo denk geldi fps oyunlarda aynı gibi titanium birkaç fps fazla onun dışında soğutmada fark fazla mı diye merak etmiştim.

Nereden alacaksınız?

Bugün amazon.com da tesadüf denk geldi. 20 sinde stokta olacakmış sipariş verdim bakalım. Şimdi bitmiş.

Ben de ilk çıktığında Titanium siparişi vermiş bekliyordum o sıra garanti işini sordum MSI'ya illa Amerika'ya yollaman lâzım diyince iptal etmiştim. A

MSI politikası ürün hangi ülkeden alınmışsa o ülkede garantilidir şeklinde. 1 ay içinde Amazon her türlü sorunu çözer de sonrası sıkıntı. Bilginize.

Evet garantisi olmuyor iptal de edebilirim şu an bekliyor.

Bilginiz varsa sorun yok. Titanium diyince siz tahmin etmiştim Amazon.com'dan satın aldığınızı. O yüzden sorup bu bilgiyi vermek istedim. Benim için önemli bir durum tâbi tercih meselesi. Akıl vermek gibi olmasın ama imkan varsa ya .com'dan EVGA alın ya da .de ya da .fr'den başka kart bakın. Stok sorunu var yalnız yeni kart tedarik etmeden iptal edip sonra bana kızmayın. :) İyi geceler.

Ev ga nın fiyatları çok uçuk tabi başka satıcılar sattığı için amazon satsa fiyat ne olur bilmiyorum denk gelmedi bunun iptal etme durumum da var belki yeni kartlar çıkınca bakarım karar veremedim.

EVGA.com GeForce GTX 1070 Ti FTW 3.207tl

http://www.nanokatalog.com/EVGAcom-GeForce-GTX-1070-Ti-FTW-Ultra-Sessiz-Oyun-8GB-256bit-Ekran-Karti,PR-787901.html

EVGA GeForce GTX 1080 08G 08G-P4-6386-KR CLASSIFIED GAMING 3.771tl
    http://www.nanokatalog.com/urun/evga-geforce-gtx-1080-8gb-gddr5x-ekran-karti

GALAX GeForce GTX 1080 8GB Ekran Kartı 3.511tl
    http://www.nanokatalog.com/urun/80nsj6dhl4ek

Inno3D Geforce GTX 1070 X2 2.370tl
    http://www.nanokatalog.com/urun/inno3d-geforce-gtx-1070-x2-v4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-84B7F5BB9 -- 15 Mart 2018; 3:28:53 >

• Teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 14721473147414751476
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.