Şimdi Ara

NVIDIA GTX 1050 & Ti // 1060 & Ti // 1070 & Ti // 1080 & Ti // Titan Serisi [ANA KONU] (1267. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30.225
Cevap
111
Favori
743.345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12651266126712681269
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2k çözünürlük için 24" küçük kalır. Yazıları okumak için ayrıca ayar yapmanız gerekebilir. 2k için 27" aşağısına düşülmemesi gerekir bence.
  • StreamRolleR kullanıcısına yanıt
    https://www.youtube.com/watch?v=P_oB_NEtAy8&list=FLB0AnuGGhlY77BcmsuOgxcQ&index=2 onu da çektim buyurun...
  • _Dominic_Toretto_ kullanıcısına yanıt
    Güzel haber

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismailpeker

https://www.youtube.com/watch?v=P_oB_NEtAy8&list=FLB0AnuGGhlY77BcmsuOgxcQ&index=2 onu da çektim buyurun...

Teşekkür ederim,hayırlı olsun tekrardan benimki durulmuyordu yaninda sizinki tertemiz masallah :)

çok teşekkür ederim...:)daha iyileri sizin olsun, Merak ettiğiniz başka birşey olursa cevaplamaya çalışırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Dominic_Toretto_

Yeni açıldı, Türkiye firması bu.

Siteden alışveriş yapmıştım daha önce ben de. Cidden çok ilgililer. Hatta bir kaç yerde mağaza da açtılar. Fiyatlar da iyi duruyor diğer sitelere göre.

• Msi gaming x in fiyati iyiymis fe fiyatina ozel tasarim aslinda bekleyecektim ama tasarimdan sikilmistim

• -dehşet- kullanıcısına yanıt
    Bilgilendirme icin tesekkurler ama buyuk ihtimalle 24' alicam.

• Nvidia GeForce 381.78 Hotfix sürücüsü yayınlandı.

Bazı notebooklarda Windows 10 Creators güncellemesi ardından görülen boot ekranında siyah ekranda kalma sorunu ve yine aynı güncelleme sonrası bazı kullanıcılar tarafından rapor edilen gpu boştayken oluşan voltaj sorunu dışında ıcc profillerinde yaşanan sorunların düzeltildiği belirtilmiş.

Sürücüyü sisteminize uygun olacak şekilde aşağıdaki linklerden indirebilirsiniz.

http://nvidia.custhelp.com/app/answers/detail/a_id/4453

Windows 10 64-Bit

http://international.download.nvidia.com/Windows/381.78/381.78-desktop-notebook-win10-64bit-international.hf.exe

Windows 10 32-Bit

http://international.download.nvidia.com/Windows/381.78/381.78-desktop-notebook-win10-32bit-international.hf.exe

• "HOT-FIX" driver lar "BETA" olup yaşadığınız bir soruna özgü çözüm içermiyorsa kurulması tavsiye edilmez zira kendine özgü spesifik sorunlar barındırma ihtimali söz konusu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sürücüyü kurdum ve bahsi geçen sorunlardan renk profili ilgili olan durumun düzeltiğini ve bir önceki whql sürücü olan 381.65 Whql de var olan bazı sorunların düzeltildiğini söyleyebilirim.Hotfix sürücüleri bir önceki whql de yer alan düzeltmeleri aynen içermekte olup bu sürücüde rapor edilen bazı spesifik sorunları çözmek amacıyla yayınlanırlar.Herhangi bir soruna yol açmazlar ve düzeltilen sorunları gözlemlediyseniz kurmanızda herhangi bir sakınca yoktur.Yıllardır hotfix sürücülerini kullanmaktayım ve bir soruna yol açsa gelip bunu burada paylaşmam.Örneğin Nvidia Denetim Masasında yapılan renk ayarları oyun içinde alt+tab yapıldığında 381.65 Whql ile sıfırlanıyordu aynı şekilde bazı oyunlarda monitöre ait renk profilide oyuna girince creators güncellemesinin ardından sıfırlanabiliyordu bu hotfix sürücüsü ile artık sıfırlanmıyor.Yapılan düzeltmelerde bundan bahsedilmiş yani sürücü ile notebooklarda creators update sonrası görülen boot esnasında siyah ekranda kalma ve renk profili sorunları bu sürücüyle düzeltilmiş oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Terminator T-800 -- 15 Nisan 2017; 21:41:8 >

• Terminator T-800 kullanıcısına yanıt
    Geçen hafta windows 8.1 den windows 10'a formatla gecmistim. Sonra renk profilini doğru göstermeyince bi daha windows 8.1e geri döndüm. Grinin bi ilk 15-20 tonu özellikle kapalıydı pek ayırt edilemiyordu banding vardı? Acaba sizde de boyle bir şey oldumu renk profili için? Colormunki display kalibrasyon cihazı ile displaycal programı kullanıyorum

• drhiziracil kullanıcısına yanıt
    Windows 10 Creators güncellemesinin ardından gelen ilk onaylı sürücüde bahsettiğiniz durum mevcuttu.Daha sonraları gerek GeForce forumlarında gereksede Guru3d gibi sürücü analizinin iyi yapıldığı forumlarda kullanıcılardan bazıları bu durum hakkında bir sorun olduğunu belirtiyorlardı.Nvidia sürücü ekibi bu durumu gözlemlemiş olmalı ki 381.65 Whql ardından 381.78 hotfix yayınlayarak bahsedilen sorunları düzeltmeyi amaçlamış görünüyor.
    Anladım teşekkürler Boşuna o kadar bi daha geri windows 8.1'e formatla uğraşmışım o zaman

• 381.65 sürücüsü kurulu bende windows creators update temiz kurulum yapmıştım 2 gün önce. Boştayken gpu yüksek frekansta çalışıyor ve ısınıyor. Hangi uygulama kullanıyordur bu gpu yu nerede görebilirim onu ?
  • Emre9110 kullanıcısına yanıt
    Nvidia Denetim Masasını açıp sol üstteki menülerden "Masaüstü" başlığı altında yer alan "Bildirim alanında GPU Etkinliği simgesi görüntüle" seçeneğini aktifleştirdiğinizde sağ altta oluşacak olan simgeye tıklayarak o an gpuyu kullanan tüm uygulamaları görüntüleyebilirsiniz.

Boşta gpu voltajı yüksek kalıyorsa gpu kullanılmasa bile sıcaklığın yükselmesine neden olabilir.Eğer gpu kullanımı düşükken yada hiç yokken gpu voltajı ve saat hızları yüksek seyrediyorsa Nvidia Denetim Masasında güç yönetiminin default ayarda olup olmadığını kontrol edin yada bu durumu düzelten son hotfix sürücüsünü kurun.

Teşekkürler. Güç yönetimi optimum güç seçeneği seçili. Uyarlamalı seçenğini mi seçeyim böyle kalsın mı ?
  • Emre9110 kullanıcısına yanıt
    Sürücüyü kurduktan sonra tüm profiller için default güç ayarı optimum olarak geliyor bu şekilde kalması daha iyi olur.Eskiden optimum seçeneği mevcut değildi sadece maksimum performans yada uyarlamalı seçenekleri vardı fakat şu an default olarak gelen güç ayarı optimum olarak geçiyor.
    For honor 300fps+ de CW oluyor... 200den sonrası beni ilgilendirmiyor hiç en fazla 120hz ile kullanıyorum...değişim yapılmalımıdır yoksa kalsın mı?siz ne yapardınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismailpeker

For honor 300fps+ de CW oluyor... 200den sonrası beni ilgilendirmiyor hiç en fazla 120hz ile kullanıyorum...değişim yapılmalımıdır yoksa kalsın mı?siz ne yapardınız?

kartin altin degerinde nerdeyse 0 cw var o kadar diyim sen anla gerisini

• 
Sayfa: önceki 12651266126712681269
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.