Şimdi Ara

NVIDIA GTX 1050 & Ti // 1060 & Ti // 1070 & Ti // 1080 & Ti // Titan Serisi [ANA KONU] (1262. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30.225
Cevap
111
Favori
743.086
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12601261126212631264
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Anlaşmalı derken? Amazon'a üye olmadan bakmak bir şey ifade etmez. Üye olup Türkiye'yi seçin ve gümrük vergisini kargo ücretini görün. O gördüğünüz fiyata Amerikalılar bile alamıyor. Yurtdışından toptancı gibi yerlerden alıp ülke vatandaşı olmadığı için vergi vermiyor daha sonra da bavulla gümrükten geçiyorlarsa bilemem. 2400e ancak böyle olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kurt Knispel kullanıcısına yanıt
    Amazona yıllık taahhüt veren kullanıcılar var hocam.

Eskiden minimazon vardı ürün getirttiğim diyelim ki ürün 100 dolar 3.70 yani 370 tl benim gümrüksüz vergisiz falan gördüğüm rakam aynı ürüne 300 tl civarı fiyat veriyordu ve ürün amazondan geliyor başka bir satıcı veya başka bir site değil. Şuan da rylai2113 bu işi yapıyor diye biliyorum videolu güzel ilanları var.

Mesela bundan 11 ay önce 6700k 1.300 tl ye gelirken amazon üzerinden 1050 tl fiyat aldım.

Samsung 950 pro 512 gb 1180 tl ye gelirken 1000 tl fiyat aldım.

İşlemciyi almamıştım işlemci dışında ortalama 2000 tl lik alışveriş yaptım ve bu alışverişi kendim amazon üzerinden yapsam en iyi ihtimalle 2.800 den aşağı gelmezdi türkiye fiyatından bahsetmiyorum bile.

Ben ürün linki atar fiyat alırdım devamlı nasıl böyle uygun fiyat veriyorsunuz diye sorduğumda Yıllık belli bir tutar urun alacağınıza kredi kartınız ile taahhüt verirseniz yıllık yüzdeli indirim hakkı tanıyorlar o şekilde getiriyoruz diye bir cevap almıştım.

Yani forumda amazon fiyatı üzerine vergiler o bu şu ekleyip üstüne kar koyup satan kullanıcılarda var. Minimazon bu işi şuan yapmıyor sanırım yapan bir arkadaşta 699 dolar fe 1080 ti için 2650 tl dedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JeaLeusy

Eskiden minimazon vardı ürün getirttiğim diyelim ki ürün 100 dolar 3.70 yani 370 tl benim gümrüksüz vergisiz falan gördüğüm rakam aynı ürüne 300 tl civarı fiyat veriyordu ve ürün amazondan geliyor başka bir satıcı veya başka bir site değil. Şuan da rylai2113 bu işi yapıyor diye biliyorum videolu güzel ilanları var.

Mesela bundan 11 ay önce 6700k 1.300 tl ye gelirken amazon üzerinden 1050 tl fiyat aldım.

İşlemciyi almamıştım işlemci dışında ortalama 2000 tl lik alışveriş yaptım ve bu alışverişi kendim amazon üzerinden yapsam en iyi ihtimalle 2.800 den aşağı gelmezdi türkiye fiyatından bahsetmiyorum bile.

Ben ürün linki atar fiyat alırdım devamlı nasıl böyle uygun fiyat veriyorsunuz diye sorduğumda Yıllık belli bir tutar urun alacağınıza kredi kartınız ile taahhüt verirseniz yıllık yüzdeli indirim hakkı tanıyorlar o şekilde getiriyoruz diye bir cevap almıştım.

Yani forumda amazon fiyatı üzerine vergiler o bu şu ekleyip üstüne kar koyup satan kullanıcılarda var. Minimazon bu işi şuan yapmıyor sanırım yapan bir arkadaşta 699 dolar fe 1080 ti için 2650 tl dedi.

ben anlayamadım nasıl bu kadar ucuz olurki. ordan alalım biz de. niye millet pahalı alıyoki o zaman
  • canskru kullanıcısına yanıt
    Detay bilmiyorum şahsen bilgisayardaki amazondan gelen çoğu parçayı bahsettiğim arkadaştan bu şekilde aldım. Samsung 950 pro m2 ssd, Corsair rm1000, Corsair dominator platinum 3200 mhz ram, Corsair k70 klavye, thermaltake riing rgb fan setleri, H100i almıştım sanırım başka arkadaştan h115 aldım sorun çıktıktan sonra onun dışında hatırlamadığım ve değiştirdiğim parçalarda vardır.

Bence bunu yapan başkaları da var ama çaktırmadan extra kar ediyorlar tam bilmiyorum dediğim gibi aldığım cevap bu. Ben rylai2113 nickli arkadaşında fe modeline 2650 tl demesinden dolayı bu tarz bir yol izlediğini düşündüm uygun bir fiyat çünkü yanlış hatırlamıyorsam işlemci fiyatları falanda iyiydi bu arkadaşın.

Genel olarak amazondan ürün bile almayı beceremeyen yüksek bir yüzde var forumda o yüzden kredi kartına taahhüt vs çok bilindiğini sanmıyorum.
  • JeaLeusy kullanıcısına yanıt
    oo fiyat çok iyi yahu
    Üstad gerçekten iyi fiyatmış, dediğin gibi o fiyata yakalasan kaçmazdı fe me fark etmez, alıp daha iyi paralara bile satardın.Bende bekliyorum özel tasarımlı Tİ'leri ama henüz stok sorunu var, dediğin gibi çoğu piyasa da yok ve olanlar da zor alınması stok yüzünden. MSI modellerini oldum olası hiç sevmedim bilmiyorum neden, o kırmızı ejderyanın bana çok albenisi varmış gibi durmuyor, tasarımını sevmiyorum MSI'ın, bakalım bende Evga FTW3 yahutta ASUS alırım ilerleyen zamanlarda, ama şu fe modelinin fiyatını çok iyiymiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: JeaLeusy

O arkadaşçgibi tipler de dolu 2.el sağolsunlar distribütörlerimiz müdahale etti ve çoğu elektronik ürün kasa artık gelmiyor

• Seneye 1170 1180 falan gelir ellerinde 1070 veya 1080 olanlar değiştrimesin derim yeni modeller GDDR6 olarak gelebilir mimaride değişir büyük ihtimal seneye artık tam anlamıyla 4k ekran kartları olur ben açıkçası 1080 den çok memnunum 4k oyun için 1080ti yerine 1180 modelini beklemeyi düşünüyorum şimdilik 1080p gtx 1080 devam valla

• quote:

Orijinalden alıntı: TjmsaH

Seneye 1170 1180 falan gelir ellerinde 1070 veya 1080 olanlar değiştrimesin derim yeni modeller GDDR6 olarak gelebilir mimaride değişir büyük ihtimal seneye artık tam anlamıyla 4k ekran kartları olur ben açıkçası 1080 den çok memnunum 4k oyun için 1080ti yerine 1180 modelini beklemeyi düşünüyorum şimdilik 1080p gtx 1080 devam valla

Hocam güzel düşünmüşsün aslında, bende 1070 kullanıyorum. Aklımda 1080Tİ almak var fakat bu sıralar değil yine bir 3-4 ayı bulur sanırım. Olmadı bende öyle yaparım seneye gelecek olan kartlar 4k namına 1080Tİ'den çok ahım şahım olmasa da iyi olacaktır. birde tabi GDDR6 olması, 1080Tİ'yi bekleyeceğime onuda bekler alabilirim. Bakalım hayırlısı şuan 1070 ile çok mutluyum bazı arkadaşlar 1070 hatta 1080 leri gömseler de 2-3 yıl gideri çok rahat var 1070'lerin.
  • TjmsaH kullanıcısına yanıt
    iyi güzel dedin hacı ama şöle birşey de var. Şuan elindeki kartı iyi fiyata satabilirsin ama gelecek sene 1170 1180 ler çıkınca değerinin çok altına gidecek oda var. Ya şimdi den satıp üzerine para koymaya başlayacan yeni kartlar için, o zamana kadarda idarelik eski kartla devam edecen. Yada gelecek sene fiyatının baya altına satıp üzerine cok daha para koyup yeni kart alacan
  • bixsi kullanıcısına yanıt
    Hocam 3 4 ay bekliyeceksen bi 5 ay daha bekle yeni nesil ekran kartlarını al şuan ciddi şekilde gereksiz geliyor bana değiştirmek 1070 ve 1080 çok daha uzun süre götürür bizi amacın 4k ise kesinlikle yeni nesili bekle 1080ti sınırda kart yinede sen bilirsin.

1080ti STRIX, GAMING X, AMP Extreme hiçbirinde o GEFORCE GTX yazısında bırak RGB'yi beyaz ışıklandırma bile yok. Sanki firmalar şunu düşünmüş bizim kartların tasarımı çok güzel olmuş, gelin kartın üstüne paint terk şeklinde beyaz boyayla GEFORCE GTX yazalım kartın tasarımının ağzına edelim.

İlk başda, herhalde bunu nvidia zorunda kıldı bu nedenle hepsi yazmak zorunda kaldı dedim fakat gigabyte modellerinde yok. Bu koca firmalarda çalışan hiçmi estetikden anlayan aklı başında biri yok, bu yazı kartın görüntüsünü bozmuş diyecek. 1080ti alacak olsam sırf bu yüzden gidip aorus xtreme alırdım.
  • TjmsaH kullanıcısına yanıt
    Haklısın hocam öyle yapabilirim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Daante D kullanıcısına yanıt
    Şuan satarsın evet pek zarar etmeden 1080ti almak için neden ne önce onu bi değerlendir ben 4k için hedefim kesinlikle 1080ti olmazdı seneye gelecek kartları bekliyecem bendeki kartı artık ozaman değeri neyse o fiyata satarım ama şuan 1080 den 1080ti ye geçmek mantıksız geliyor bana

• bixsi kullanıcısına yanıt

• quote:

Orijinalden alıntı: No Way Out

1080ti STRIX, GAMING X, AMP Extreme hiçbirinde o GEFORCE GTX yazısında bırak RGB'yi beyaz ışıklandırma bile yok. Sanki firmalar şunu düşünmüş bizim kartların tasarımı çok güzel olmuş, gelin kartın üstüne paint terk şeklinde beyaz boyayla GEFORCE GTX yazalım kartın tasarımının ağzına edelim.

İlk başda, herhalde bunu nvidia zorunda kıldı bu nedenle hepsi yazmak zorunda kaldı dedim fakat gigabyte modellerinde yok. Bu koca firmalarda çalışan hiçmi estetikden anlayan aklı başında biri yok, bu yazı kartın görüntüsünü bozmuş diyecek. 1080ti alacak olsam sırf bu yüzden gidip aorus xtreme alırdım.

Gigabyte da var solda siyah oldugu icin gozukmuyor,

• StreamRolleR kullanıcısına yanıt
    NVIDIA GTX 1050 & Ti // 1060 & Ti // 1070 & Ti // 1080 & Ti // Titan Serisi [ANA KONU]

Dediğin gibi varmış fakat kabartma şeklinde yazdıkları için gaming x veya amp extreme gibi kartın tasarımını mahvetmemiş.
    Yazdıklarında bana laf var gibi, kusura bakma ama TR'de 4bine kitliyorlar dediğin kartı amazondan zaten 3500e alıyorsun. Garanti uzatma olayıda alakasız olmuş biz yurtiçi garantili üründen bahsediyoruz zaten. Ha ben 3500-4bine kart almam o ayrı mesele ama mantığı kavrayamamışsın, benim yukarda yazdıklarım farklı senin bahsettiğin olay farklı. Yazmış olduğum nedenlerden dolayı 500tl için 3500tl riske edilmez dedim, arkadaşta "bana göre edilir" dedi, ama bu iş tercihe göre değişir dedi, konuda kapanmıştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cannonturko -- 13 Nisan 2017; 15:38:1 >
  • cannonturko kullanıcısına yanıt
    Hocam işteyim uzun yazamıcam amazon fiyatları stok sorunundan kaynaklı yüksek. Alındıysanız kusura bakmayın.

• 
Sayfa: önceki 12601261126212631264
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.