Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

NVIDIA Titan X , GTX 1080 Ti , GTX 1080 , GTX 1070 Ti , GTX 1070 ANA KONU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
30.161
Cevap
148
Favori
675.357
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Ekran kartı >> NVIDIA Titan X , GTX 1080 Ti , GTX 1080 , GTX 1070 Ti , GTX 1070 ANA KONU
Giriş
      915 Mesaj
      12 Nisan 2017 12:37:58
      amazon de de urunde gorunen fiyat hersey dahil son fiyat arkadaslar kart 699euroydu 125euroda gumruk odedim kargo ucretsiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• CASE: NZXT S340 Elite Tempered Glass
      • CPU: Intel Core i7-8700K Processor 5.0 Ghz O.C. | GPU: EVGA GeForce GTX 1080 Ti FTW3 Gaming Edition
      • MB: ASUS ROG Maximus X HERO | RAM: G.Skill TridenT Z RGB 16 GB (2x8) DDR4 3000 Mhz CL15
      • PSU: Corsair RMx850 80 Gold Certified | COOLER: Corsair H100i v2 240mm
      • SSD: Kingston HyperX 3K 240GB / Samsung 960 Evo 250 GB NVMe M.2. | HDD: Seagate Barracuda 3TB 7200RPM 64mb Cache / Western Digital 1TB 7200RPM 64mb Cache
      • DISPLAY: BenQ XL2411z 144hz 1 Ms / ASUS PG348Q 100hz 4K
      • KEYBOARD: Corsair K95 RGB Platinum | HEADSET: Sennheiser GSP 600 / GSP 350 | MOUSE: Razer Deathadder Chroma | MAT: Razer Goliathus Large Speed Edition
    • Binbaşı
      1784 Mesaj
      12 Nisan 2017 12:51:52

Inventus un benim kartta kampanyasi yokmus. Tesekkurler yanit icin.

|
      |
      ismailpeker kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Xbox One Gamertag:xBourneGamerx
    • Binbaşı
      1426 Mesaj
      12 Nisan 2017 14:09:50

hocam evga nın soğutucuyla ilgili bence boş hayallere kapılmayın. o kartlar 75-80 derece aralığında çalışacak. fan devrini biraz yükseltirseniz 72 derecelere iner ancak fan sesi duyulur. bir asus strix, bir zotac amp extreme edition gibi kartı sessiz bir şekilde 70 derecelerde tutamayacak. çünkü soğutma bloğu hem asus kadar geniş değil hem de asus kadar kalın değil. o yüzden böyle bir beklenti boş olur. sıcaklık anlamında kullanıcısını çok memnun edecek bir kart olmayacak. asus un 1080 serisinde kullandığı soğutma bloğunu kullanmış evga. arkadaş bu kartın tdp değeri 1080 lerden çok yüksek. aynı soğutma olur mu hiç. evgayı anlamadım ben bu seride bakıcaz artık.
      |
      |
      bixsi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

origin id - - - > cansukru88
      FIFA 19'da kendine güvenenler gelsin ;)

ASUS X79 DELUXE - MSI GTX 980 TI GOLDEN EDITION - INTEL CORE I7 4930K @4.5 Ghz - CREATIVE SB ZX - 2x8 GB DDR3 KINGSTON HYPERX 2400Mhz - ASUS PG278Q GSYNC
    • Binbaşı
      1054 Mesaj
      12 Nisan 2017 14:24:49

Üstad haklı olabilirsin tabi ancak göz görmeden bir şey demek erken be, hele bir çıksın testlere tabi tutulsun o zaman daha net şeyler söyleyebilirim ben, ama sen şimdi den kesin şeyler konuşuyorsun umarım yanılırsın diyeyim çünkü Evga tasarım olarak Tİ'ler de en yakışıklı karta yapmış bana göre, şimdi göz var nizam var siz kartı nasıl buldunuz görünüşünü ? birde bunun yanında soğutması ASUS'a yakın olursa harikulade olacaktır. Umarım haksız çıkarsınız, umarım Evga soğutmada iyi iş çıkarır. Tİ'ler zaten çok fazla serin çalışacak bir kart değil ama Evga'nın geçmişte bırakmış olduğu bu sıcaklık sorununu düzeltmek için uğraşacaktır. Aynı şeyleri göze alıp Ti'leri çıkarmaz diye düşünüyorum. Yine aynı sorunları yaşarsa zaten bir çok kişiden yine büyük tepki alacak ve kullanıcıları azalacaktır, bilemiyorum.

Bekleyip göreceğiz...
      |
      |
      canskru kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

MSI Z170A Gaming M7 - İntel i7 6700K - Corsair H110i Extreme Performance - Kingston Hyperx Fury DDR4 2133 8x2 GB - Dark N10 - Asus GTX 1080 -Evga Supernova GS 650W Gold Eco Mode - Samsung 750 EVO 250 GB

Sulhta merhamet ordusu, harpte korku veren bir ölüm ordusu! Bu benim haritam! Bu benim rüyam! 'ABDÜLHAMİD HAN'

• Yüzbaşı
      355 Mesaj
      12 Nisan 2017 14:27:51

Gökhan abi sana katılıyorum evga ilk çıkardığı 1070-1080 kartlarında bu sıcaklık problemleri ile çok çekti kullanıcılar bir hayli tepki gösterdi haklı olarak. Evga bunların hepsini kulağına küpe edip olumsuz birer yorum olarak aldı kendine. sanmıyorum 1080Tİ de böyle sıcaklık sorunu yaşıyacağını hatta ben biraz yükselerek bence 1080Tİ lerin en iyi sogutması Evga da olacağını kanaatindeyim.
      |
      |

• Yarbay
      6885 Mesaj
      12 Nisan 2017 14:34:28
      |
      |

SAMSUNG S7 Edge 32 GB Silver
      MSI Z97 MPOWER MAX AC /|\ INTEL i7 4790K 4.7 Ghz /|\ Corsair Vengeance Pro 16GB DDR3 DRAM 2666MHz C11 Memory /|\ EVGA GTX 1070 FTW GAMING ACX 3.0 /|\ Corsair H100 /|\ SAMSUNG 23'' SyncMaster XL2370 LED Monitör /|\ SAMSUNG 256 GB 840 Pro SSD /|\ SAMSUNG Spinpoint HD753LJ 750GB ve 200GB HDD /|\ Cooler Master 1000W 14 cm Fan 80 Plus Modüler PSU /|\ CM HAF-X 942 /|\ Logitech X-530 5.1

• Teğmen
      174 Mesaj
      12 Nisan 2017 14:54:35

Eyvallah, fakat risk alınacak fark çok düşük kalıyor. Vatan 4bin liraya satıyormuş, 500tl için burdan alırsın kafan rahat olur. Teknoloji şans işi arızalı üründe denk gelebilir az ihtimalde olsa yada içine sinmez vb. nedenler iade etmek istersin. Yurtdışından alma işide herkese hitap etmiyor, çoğu kişi uğraşmaz bu kadar fark için.
      Kredi kartına taksit yaparsın, 3yıl yurtiçi garantinde var, bekleme derdinde yok, firması olanlar rahatça giderede işler, bunlar önemli şeyler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cannonturko -- 12 Nisan 2017; 14:57:24 >
      |
      |

• Binbaşı
      1054 Mesaj
      12 Nisan 2017 15:03:28

Sizde haklısınız, kişiye göre değişir tabi ki..
      Yurt dışından hiç alışveriş yapmamış bir insan çekinir bu tür şeyleri aklına takar ve almaz bunlar olabilir tabi ki, ama bana 500 TL iyi para ben 500 TL için göze alırım bu olasılıkları, kart bozuk çıkmayacak nasılsa çok az bir ihtimal oda yani onun için 500 TL yi heba etmem ben, bunun dışında CW çok rahatsız edici derecede çıkabilir evet bunlar da bir istisna ve sıkıcı durumlar. İade etmek istersen yada değişim sanırım forum üzerinde amazondan iade/değişim yapanlar vardı belirli bir ücret çıkıyor tabi cepten çıkmıyor değil, ama kart öle elinde de kalmıyor tabi, ben çok alışveriş yaptım amazondan ve zamanında ebay dan hiç bir sorun yaşamadım. Umarım bundan sonrada yaşamam ve yaşamaz kimse, 500-750 TL az para değil dediğim gibi başka türlüde değerlendirilebilir.
      Size de katılıyorum ama tercih meselesidir.
      |
      |
      cannonturko kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

MSI Z170A Gaming M7 - İntel i7 6700K - Corsair H110i Extreme Performance - Kingston Hyperx Fury DDR4 2133 8x2 GB - Dark N10 - Asus GTX 1080 -Evga Supernova GS 650W Gold Eco Mode - Samsung 750 EVO 250 GB

Sulhta merhamet ordusu, harpte korku veren bir ölüm ordusu! Bu benim haritam! Bu benim rüyam! 'ABDÜLHAMİD HAN'

• Teğmen
      174 Mesaj
      12 Nisan 2017 15:14:09

|
      |

• Binbaşı
      1426 Mesaj
      12 Nisan 2017 18:48:35
      quote:

Orijinalden alıntı: bixsi

Üstad haklı olabilirsin tabi ancak göz görmeden bir şey demek erken be, hele bir çıksın testlere tabi tutulsun o zaman daha net şeyler söyleyebilirim ben, ama sen şimdi den kesin şeyler konuşuyorsun umarım yanılırsın diyeyim çünkü Evga tasarım olarak Tİ'ler de en yakışıklı karta yapmış bana göre, şimdi göz var nizam var siz kartı nasıl buldunuz görünüşünü ? birde bunun yanında soğutması ASUS'a yakın olursa harikulade olacaktır. Umarım haksız çıkarsınız, umarım Evga soğutmada iyi iş çıkarır. Tİ'ler zaten çok fazla serin çalışacak bir kart değil ama Evga'nın geçmişte bırakmış olduğu bu sıcaklık sorununu düzeltmek için uğraşacaktır. Aynı şeyleri göze alıp Ti'leri çıkarmaz diye düşünüyorum. Yine aynı sorunları yaşarsa zaten bir çok kişiden yine büyük tepki alacak ve kullanıcıları azalacaktır, bilemiyorum.

Bekleyip göreceğiz...

Doğru söylüyorsunuz aslında Evganın çok iyi soğutma performansı vermesini isteyenlerdenim ben. kart çıktıktan sonra belli edecek kendini. ama ben pek ümitli değilim.

Kartın görünüşünü çok beğendim. çok yakışıklı duruyor : D

ASUS X79 DELUXE - MSI GTX 980 TI GOLDEN EDITION - INTEL CORE I7 4930K @4.5 Ghz - CREATIVE SB ZX - 2x8 GB DDR3 KINGSTON HYPERX 2400Mhz - ASUS PG278Q GSYNC

• Kurmay Yarbay
      5622 Mesaj
      12 Nisan 2017 18:52:02
      Nvidia 29 Nisanda bir şeyler tanıtacak gibi görünüyor.

Nvidia Geforce Italya Facebook sayfasında "It's Comıng 29.04.17" yazısının yer aldığı video dikkat çekiyor.

http://www.guru3d.com/news-story/nvidia-is-teasing-something-to-be-released-29-04-1.html

///EVGA GEFORCE GTX 1080 Tİ FTW3//MSI Z370 GAMING M5//İNTEL CORE İ7 8700K//KINGSTON HYPERX PREDATOR 3000@3400 MHZ OC (2X8) GB DDR4//NZXT KRAKEN X62//SAMSUNG 850 EVO 250 GB//SAMSUNG 860 EVO 500 GB//SEAGATE 2 TB 7200 RPM SSHD//ASUS VG248QE 144 HZ//CORSAİR AİR 540 WHİTE EDİTİON//SEASONIC 1000W PLATINUM//LOGİTECH G810 ORION SPECTRUM RGB//LOGİTECH G502 PROTEUS CORE SPECTRUM RGB//LOGİTECH G633 ARTEMİS SPECTRUM RGB 7.1 SURROUND//WİNDOWS 10 X64 PRO 1809 ///
    • Yarbay
      2812 Mesaj
      12 Nisan 2017 19:00:08

Bir dursunlar, nefes alsınlar her ay daha güçlü bir gpu mu tanıtacaklar ne yapacaklar anlamadım.

|
      |
      Terminator T-800 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Kurmay Yarbay
      5622 Mesaj
      12 Nisan 2017 19:23:07

Titanlara alfabede harf kalmadı hocam bu seferki ne olacak bende merakla beklemekteyim.
      |
      |
      alpert86 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

///EVGA GEFORCE GTX 1080 Tİ FTW3//MSI Z370 GAMING M5//İNTEL CORE İ7 8700K//KINGSTON HYPERX PREDATOR 3000@3400 MHZ OC (2X8) GB DDR4//NZXT KRAKEN X62//SAMSUNG 850 EVO 250 GB//SAMSUNG 860 EVO 500 GB//SEAGATE 2 TB 7200 RPM SSHD//ASUS VG248QE 144 HZ//CORSAİR AİR 540 WHİTE EDİTİON//SEASONIC 1000W PLATINUM//LOGİTECH G810 ORION SPECTRUM RGB//LOGİTECH G502 PROTEUS CORE SPECTRUM RGB//LOGİTECH G633 ARTEMİS SPECTRUM RGB 7.1 SURROUND//WİNDOWS 10 X64 PRO 1809 ///
    • Teğmen
      119 Mesaj
      12 Nisan 2017 20:08:03
      bende aranıza katıldım...:)

i7 4770k işlemci kullanıyorum...merak ettiklerinizi cevaplamaya çalışırım... hayırlı forumlar...:)
      |
      |

• Binbaşı
      1257 Mesaj
      12 Nisan 2017 20:30:11
      quote:

Orijinalden alıntı: canskru

quote:

Bekleyip göreceğiz...

Doğru söylüyorsunuz aslında Evganın çok iyi soğutma performansı vermesini isteyenlerdenim ben. kart çıktıktan sonra belli edecek kendini. ama ben pek ümitli değilim.

Evga'nın nesini beğeniyosunuz bende bunu çözemiyorum ya :)
      Hakikaten benim gözüme çok çirkin geliyor.
      Bugüne kadar aldığım tepe kartları hep asus aldım, her dönemde tasarımını beğendim çünkü. 10xx serisi çıktığında ilk MSI'ın özel soğutuculu modelleri girdi TR'ye, Asus'u bekleyemeyip MSI aldım. Eğer aldığım 1080 Asus olsaydı muhtemelen 1080 ti'a da terfi etmezdim

Mainboard: Asus Maximus X Hero CPU: i7 8700K GPU: Asus ROG Strix GTX1080 Ti RAM: 16GB Gskill TridentZ 3200 MHZ Cooler: NZXT Kraken X62
      Storage: Samsung 960 EVO 250 GB - Samsung 850 EVO 250 GB - Samsung 850 EVO 1 TB PSU: Corsair HX1000i Monitor: ROG Swift PG278q Case: Phanteks Enthoo Evolv ATX Keyboard: Asus ROG Claymore Mouse: Logitech G900 - Razer Mamba Mat: Corsair MM200 Extented Edition UPS: FSP Champ 1 KVa Online

• Binbaşı
      1426 Mesaj
      12 Nisan 2017 20:39:02
      quote:

Orijinalden alıntı: berkbozkus

quote:

Orijinalden alıntı: canskru

quote:

Bekleyip göreceğiz...

Evga'nın nesini beğeniyosunuz bende bunu çözemiyorum ya :)
      Hakikaten benim gözüme çok çirkin geliyor.
      Bugüne kadar aldığım tepe kartları hep asus aldım, her dönemde tasarımını beğendim çünkü. 10xx serisi çıktığında ilk MSI'ın özel soğutuculu modelleri girdi TR'ye, Asus'u bekleyemeyip MSI aldım. Eğer aldığım 1080 Asus olsaydı muhtemelen 1080 ti'a da terfi etmezdim

EVga nın eski kartlarını beğenmiyorum. yeni tasarımı gözüme güzel geldi sadece.
      |
      |

• Yüzbaşı
      832 Mesaj
      12 Nisan 2017 21:05:56
      Asus işbirliği ile bir event olucak gibi gözüküyor , GTX 1080 TI POSEIDON ve MATRIX boy gösterebilir.

"We just got word in, this teaser is not about a product announcement but it merely anteaser for a Southern Europe event slash gathering. And judging from the naming, I'd say chances are fairly high that it is in collaboration with ASUS."

Kaynak : Guru3D
      |
      |

• Binbaşı
      1054 Mesaj
      12 Nisan 2017 21:58:29

Beğenmek görecelidir, lakin senin gözüne Evga'nın 10** serisi kartları çirkin geliyorsa senin gözlerde sorun var dostum Evga 10** serinin LED leri fan şekli çok şık bunu bir ben değil forumun yarısı söylemişti zamanında, 1080Tİ de aynı şekilde, ama ASUS'da güzel gerçekten hakkını yemeyelim. Tasarımını en şık bulduğum 2 marka var benim zaten 1.Evga 2.Asus
      |
      |
      berkbozkus kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1054 Mesaj
      12 Nisan 2017 22:00:37

Aynen çok yakuşuklu o tabiri biz arabalar için kullanırız genelde, ama kartlar bile bu kadar para iken, bunlara kullanmasak ayıp olurdu
      |
      |
      canskru kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      355 Mesaj
      12 Nisan 2017 22:01:34

Aahahaha Aynen abi 2 1080ti bi kartal alır
      |
      |

Hızlı Cevap

Reklamlar
SEO
nice türkiye
Paykasa
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,641
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.