Şimdi Ara

NVIDIA GTX 1050 & Ti // 1060 & Ti // 1070 & Ti // 1080 & Ti // Titan Serisi [ANA KONU] (1261. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30.225
Cevap
111
Favori
743.344
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12591260126112621263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sizde haklısınız, kişiye göre değişir tabi ki..
    Yurt dışından hiç alışveriş yapmamış bir insan çekinir bu tür şeyleri aklına takar ve almaz bunlar olabilir tabi ki, ama bana 500 TL iyi para ben 500 TL için göze alırım bu olasılıkları, kart bozuk çıkmayacak nasılsa çok az bir ihtimal oda yani onun için 500 TL yi heba etmem ben, bunun dışında CW çok rahatsız edici derecede çıkabilir evet bunlar da bir istisna ve sıkıcı durumlar. İade etmek istersen yada değişim sanırım forum üzerinde amazondan iade/değişim yapanlar vardı belirli bir ücret çıkıyor tabi cepten çıkmıyor değil, ama kart öle elinde de kalmıyor tabi, ben çok alışveriş yaptım amazondan ve zamanında ebay dan hiç bir sorun yaşamadım. Umarım bundan sonrada yaşamam ve yaşamaz kimse, 500-750 TL az para değil dediğim gibi başka türlüde değerlendirilebilir.
    Size de katılıyorum ama tercih meselesidir.

• bixsi kullanıcısına yanıt
  • quote:

Orijinalden alıntı: bixsi

Üstad haklı olabilirsin tabi ancak göz görmeden bir şey demek erken be, hele bir çıksın testlere tabi tutulsun o zaman daha net şeyler söyleyebilirim ben, ama sen şimdi den kesin şeyler konuşuyorsun umarım yanılırsın diyeyim çünkü Evga tasarım olarak Tİ'ler de en yakışıklı karta yapmış bana göre, şimdi göz var nizam var siz kartı nasıl buldunuz görünüşünü ? birde bunun yanında soğutması ASUS'a yakın olursa harikulade olacaktır. Umarım haksız çıkarsınız, umarım Evga soğutmada iyi iş çıkarır. Tİ'ler zaten çok fazla serin çalışacak bir kart değil ama Evga'nın geçmişte bırakmış olduğu bu sıcaklık sorununu düzeltmek için uğraşacaktır. Aynı şeyleri göze alıp Ti'leri çıkarmaz diye düşünüyorum. Yine aynı sorunları yaşarsa zaten bir çok kişiden yine büyük tepki alacak ve kullanıcıları azalacaktır, bilemiyorum.

Bekleyip göreceğiz...

Doğru söylüyorsunuz aslında Evganın çok iyi soğutma performansı vermesini isteyenlerdenim ben. kart çıktıktan sonra belli edecek kendini. ama ben pek ümitli değilim.

Kartın görünüşünü çok beğendim. çok yakışıklı duruyor : D

• Nvidia 29 Nisanda bir şeyler tanıtacak gibi görünüyor.

Nvidia Geforce Italya Facebook sayfasında "It's Comıng 29.04.17" yazısının yer aldığı video dikkat çekiyor.

http://www.guru3d.com/news-story/nvidia-is-teasing-something-to-be-released-29-04-1.html

• Terminator T-800 kullanıcısına yanıt
    Bir dursunlar, nefes alsınlar her ay daha güçlü bir gpu mu tanıtacaklar ne yapacaklar anlamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Titanlara alfabede harf kalmadı hocam bu seferki ne olacak bende merakla beklemekteyim.
  • bende aranıza katıldım...:)

i7 4770k işlemci kullanıyorum...merak ettiklerinizi cevaplamaya çalışırım... hayırlı forumlar...:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: canskru

quote:

Üstad haklı olabilirsin tabi ancak göz görmeden bir şey demek erken be, hele bir çıksın testlere tabi tutulsun o zaman daha net şeyler söyleyebilirim ben, ama sen şimdi den kesin şeyler konuşuyorsun umarım yanılırsın diyeyim çünkü Evga tasarım olarak Tİ'ler de en yakışıklı karta yapmış bana göre, şimdi göz var nizam var siz kartı nasıl buldunuz görünüşünü ? birde bunun yanında soğutması ASUS'a yakın olursa harikulade olacaktır. Umarım haksız çıkarsınız, umarım Evga soğutmada iyi iş çıkarır. Tİ'ler zaten çok fazla serin çalışacak bir kart değil ama Evga'nın geçmişte bırakmış olduğu bu sıcaklık sorununu düzeltmek için uğraşacaktır. Aynı şeyleri göze alıp Ti'leri çıkarmaz diye düşünüyorum. Yine aynı sorunları yaşarsa zaten bir çok kişiden yine büyük tepki alacak ve kullanıcıları azalacaktır, bilemiyorum.

Bekleyip göreceğiz...

Doğru söylüyorsunuz aslında Evganın çok iyi soğutma performansı vermesini isteyenlerdenim ben. kart çıktıktan sonra belli edecek kendini. ama ben pek ümitli değilim.

Evga'nın nesini beğeniyosunuz bende bunu çözemiyorum ya :)
    Hakikaten benim gözüme çok çirkin geliyor.
    Bugüne kadar aldığım tepe kartları hep asus aldım, her dönemde tasarımını beğendim çünkü. 10xx serisi çıktığında ilk MSI'ın özel soğutuculu modelleri girdi TR'ye, Asus'u bekleyemeyip MSI aldım. Eğer aldığım 1080 Asus olsaydı muhtemelen 1080 ti'a da terfi etmezdim

• quote:

Orijinalden alıntı: berkbozkus

quote:

quote:

Bekleyip göreceğiz...

Bugüne kadar aldığım tepe kartları hep asus aldım, her dönemde tasarımını beğendim çünkü. 10xx serisi çıktığında ilk MSI'ın özel soğutuculu modelleri girdi TR'ye, Asus'u bekleyemeyip MSI aldım. Eğer aldığım 1080 Asus olsaydı muhtemelen 1080 ti'a da terfi etmezdim

EVga nın eski kartlarını beğenmiyorum. yeni tasarımı gözüme güzel geldi sadece.

• Asus işbirliği ile bir event olucak gibi gözüküyor , GTX 1080 TI POSEIDON ve MATRIX boy gösterebilir.

"We just got word in, this teaser is not about a product announcement but it merely anteaser for a Southern Europe event slash gathering. And judging from the naming, I'd say chances are fairly high that it is in collaboration with ASUS."

Kaynak : Guru3D
  • berkbozkus kullanıcısına yanıt
    Beğenmek görecelidir, lakin senin gözüne Evga'nın 10** serisi kartları çirkin geliyorsa senin gözlerde sorun var dostum Evga 10** serinin LED leri fan şekli çok şık bunu bir ben değil forumun yarısı söylemişti zamanında, 1080Tİ de aynı şekilde, ama ASUS'da güzel gerçekten hakkını yemeyelim. Tasarımını en şık bulduğum 2 marka var benim zaten 1.Evga 2.Asus
  • canskru kullanıcısına yanıt
    Aynen çok yakuşuklu o tabiri biz arabalar için kullanırız genelde, ama kartlar bile bu kadar para iken, bunlara kullanmasak ayıp olurdu
    Aahahaha Aynen abi 2 1080ti bi kartal alır

• quote:

Orijinalden alıntı: Daante

Aahahaha Aynen abi 2 1080ti bi kartal alır

2 tanesi renault 9 feln alır, ne kartalı. Kartal dediğin araba 3-4 bin felndır heralde

• Hocam bahsedilen videonun içeriği ile ilgili bir güncelleme olmuş oda bu videonun herhangi bir ürün tanıtımı içermediği sadece Güney Avrupa'ya özgü bir yarışma olacağı düşünülüyor.Bu yarışmanında isimlendirmeye bakılırsa ASUS işbirliği ile yapılacağı öngörülüyor yani ortada şu an görünen yeni bir ürün tanıtımı mevcut değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkbozkus

quote:

quote:

Bekleyip göreceğiz...

normalde bilgisayar donanımları seçerken en son kriter parçanın estetik tasarımıdır.. fakat Evga 1080 ti FTW3 gerçekten kart çok estetik duruyor.. daha önce bu kadar güzel tasarımlı bir kart görmedim.. umarım tasarımı kadar performansıda iyidir..

Valla biz garanti uzatma öneriyoruz müşteriye tersleyen oluyor 2 sene garantiye 500 tl verin desek kimse almaz. Ama fiyatı 500 tl yapıp garantiyi içine koyunca fiyat iyiymiş diyorlar değişik bi ülkeyiz. Ee tabi türkiyede 4000 e kart kitlerlerse 500 tl garantiye veririm kafam rahat olur derler
  • Bu kartları soğutmak cidden zor. Özel modeller ilk çıktığında tüm firmalar neden bu kadar devasa soğutma bloğu kullanmış diyordum. Zotac bile bu kadar kalın ve kaslı yapısına rağmen 70c nin üzerine çıkıyor. %100 fan hızında 50 Mhz oc oluyor sadece.

FTW3 den soğutma konusunda pek beklentim kalmadı. 70c üzerinde çalışacağını tahmin etmek zor değil. Ti serisinde her model birbirine yakın saat hızları ve ısı seviyesinde. Almak isteyenler öncelik fiyat ve garanti durumu olacak şekilde tasarım olarak en çok hangisini beğendi ise ona yönelmeli. Teknik olarak hiçbir özel tasarımın birbirine üstünlüğü yok gibi.

• JeaLeusy kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle üstadım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Bugün çektim resmi fakat stok bitti forumdan amazonla anlaşmalı olan arkadaşlar 2.400 e falan getiriyor bunu. Yetişebilseydik fe me bunu alıcaktım 2.400 e ama yetişemedik. Gaming x ler ortada yok daha gtx 1080 yazısında led varmı onu bilmiyoruz olmaması ciddi saçmalık olur öyle duymuştum. Hof serisi ortada yok colorful igame gtx 1080 ti nin 1 tane resmi var gerisini göremedik şahsen ben hangi ti yi alacağımı tasarıma göre seçicem kasamdaki görsel çok önemli fiyatı yakaladım mı da yapıştırıcam

• 
Sayfa: önceki 12591260126112621263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.