Şimdi Ara

NVIDIA GTX 1050 & Ti // 1060 & Ti // 1070 & Ti // 1080 & Ti // Titan Serisi [ANA KONU] (1260. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30.224
Cevap
111
Favori
743.345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12581259126012611262
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Amazondan 1080ti aldim hediye oyunu nereden alabilirim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öncelikle hayırlı olsun, Amazon Amerika dan aldıysanız saka gibi ama oyun kampanyalarına dahil olmuyor. (Nvidia ABD müşteri hizmetlerine mail atmıştım Amazon dan aldıysanız kampanyaya dahil değilsiniz demişlerdi.) Almanya ile ilgili bilgim yok ama Amazon Almanya ya mail atın Türkçe yazarsanız Türkçe cevap veriyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AKA_33 -- 12 Nisan 2017; 9:23:34 >
  • nec85 kullanıcısına yanıt
    Aynen

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Amazondan almanında avantajı kalmamış. HB'de asus strix 1080Ti 4250tl. Amazonda evga 1080Ti ftw 780$ ki TR'ye yollanırsa buna %20 vergi eklenecek +kargo ile ediyor 940$ oda şuan 3500tl ediyor. TR'den 4250ye hem taksitli hemde yurtiçi garantili almak daha mantıklı. Alacak arkadaşlar bence yurtiçinden almaya çalışşınlar.
  • ankaland kullanıcısına yanıt
    Öyle kalmaz üstad hele bir 1080ti kartlar yaygınlaşsın biraz daha elbet Türkiye ye de acacaklardır. Asıl merak konusu FTW3 soğutması, ben çok merak ediyorum soğutma performansını, umarım 10** serisi kartlarda soğutma namına bıraktığı bu kötü durumu ortadan kaldırır. Hoş bende şuan 1070FTW kullanıyorum ama çok ama çok memnunum hem soğutmasından hem performansından, ama sorun yaşayanlar da oldu elbette, Evga gerçekten çok kaliteli bir marka umuyorum ki 1080Tİ yi adam akıllı yapmışlardır. Bekleyip göreceğiz hayırlısıyla

• cannonturko kullanıcısına yanıt
    Şahsi fikrim, bence yanlış düşünüyorsun dostum.. 4.250₺ nere 3.500₺ nere millet kart alırken 100₺ az vermenin hesabını yapıyor. Evet TR garantili oluyor ama bana kalırsa ekran kartında garanti çokta sıkıntı değil, kartlar çabuk bozulacak bir bileşen değil. Ben de amazomdan almıştım kartımı, doğru kullanımda hiç sorun olmayacağını düşünüyorum. Elbette şans payı da var ama arada ki 750₺ değmez bence, kişinin o kadar parası varsa 3.500₺ kart alır 750₺ cebine kalır olmadı bilgisayarının düşük bileşenlerini yükseltir o para ile...
    benim düşüncem.

• Her ne kadar Newegg TR gönderimi yapmasa da ABD'ye gidip gelen/orada yaşayan arkadaşı olanlar için güzel fiyatlar var.

Oyun hediyesi de dahil.

MSI GeForce GTX 1080 Ti 750USD

GIGABYTE GeForce GTX 1080 Ti GAMING OC 700USD

10 USD de ABD içi kargo ücreti var.

Birisinin yanında geldiği zaman fiyat TR fiyatına göre çok güzel.

Kart daha yeni olduğu için yurtdışı stokları ve fiyatları da henüz oturmadı.

Gerçi pasaport ve vize varsa aradaki fiyat farkı ile gidip oradan da alınabilir :)

Not:
    HB ön sipariş ile Asus Strix 1080Ti kartı 3750TL'ye vermişti. Şimdi 4250TL olmuş.
    Fiyatı görünce insanın içi bir hoş oluyor.

Bu paraya o kartı alıp sanal gerçeklik yapacağımıza bir tane şahin alıp direk gerçeklik yaşarız :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oup59 -- 12 Nisan 2017; 10:28:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bixsi

Öyle kalmaz üstad hele bir 1080ti kartlar yaygınlaşsın biraz daha elbet Türkiye ye de acacaklardır. Asıl merak konusu FTW3 soğutması, ben çok merak ediyorum soğutma performansını, umarım 10** serisi kartlarda soğutma namına bıraktığı bu kötü durumu ortadan kaldırır. Hoş bende şuan 1070FTW kullanıyorum ama çok ama çok memnunum hem soğutmasından hem performansından, ama sorun yaşayanlar da oldu elbette, Evga gerçekten çok kaliteli bir marka umuyorum ki 1080Tİ yi adam akıllı yapmışlardır. Bekleyip göreceğiz hayırlısıyla

bende beklemedeyim.. ACX3 soğutucusunda ki hatalardan sonra Evga soğutmasında çok önemli değişikliklere gitti İCX soğutmada çok değişiklik var.. Evga işi garantilemek için ısı sensörlerinide artırdı.. beklentim yüksek..

• toplam 3300e aldim kargo gumruk dahil msi gaming x 11g

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ber-G -- 12 Nisan 2017; 12:40:1 >
  • ankaland kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle üstadım bende çok iyi bir soğutma geleceğine inanıyorum. Bana göre Evga FTW3 1080Tİ, tüm 1080Tİ lerden çok daha yakışıklı duruyor. Aşık oldum tasarımına, amazonda bir açılsında Türkiye ye gönderim, ilerleyen zamanlarda almak istiyorum bu kartı, ikinci alternatif kartım ise ASUS'un Tİ modeli çünkü ASUS soğutmayı gerçekten iyi beceriyor.
  • Çok iyi fiyata almışsınız hocam hayırlı olsun, nereden aldınız acaba ?
  • HB nin fiyatı şaka gibi 1080 ti strix için. 4250,-TL. Ön sipariş verirken tedirgindim, acaba acele mi ediyorm diye ama iyikide vermişim. 3700 liraya aldım. 550 lira oynamış.
  • 1080 ti strix ler vatanda stokta şu anda. Fiyatı HB ye göre uygun

http://www.vatanbilgisayar.com/asus-geforce-gtx1080-ti-11gb-gddr5x-352bit-dx12-nvidia-ekran-karti.html
  • amazon de de urunde gorunen fiyat hersey dahil son fiyat arkadaslar kart 699euroydu 125euroda gumruk odedim kargo ucretsiz.

• ismailpeker İ kullanıcısına yanıt
    Inventus un benim kartta kampanyasi yokmus. Tesekkurler yanit icin.

• bixsi kullanıcısına yanıt
    hocam evga nın soğutucuyla ilgili bence boş hayallere kapılmayın. o kartlar 75-80 derece aralığında çalışacak. fan devrini biraz yükseltirseniz 72 derecelere iner ancak fan sesi duyulur. bir asus strix, bir zotac amp extreme edition gibi kartı sessiz bir şekilde 70 derecelerde tutamayacak. çünkü soğutma bloğu hem asus kadar geniş değil hem de asus kadar kalın değil. o yüzden böyle bir beklenti boş olur. sıcaklık anlamında kullanıcısını çok memnun edecek bir kart olmayacak. asus un 1080 serisinde kullandığı soğutma bloğunu kullanmış evga. arkadaş bu kartın tdp değeri 1080 lerden çok yüksek. aynı soğutma olur mu hiç. evgayı anlamadım ben bu seride bakıcaz artık.
  • canskru kullanıcısına yanıt
    Üstad haklı olabilirsin tabi ancak göz görmeden bir şey demek erken be, hele bir çıksın testlere tabi tutulsun o zaman daha net şeyler söyleyebilirim ben, ama sen şimdi den kesin şeyler konuşuyorsun umarım yanılırsın diyeyim çünkü Evga tasarım olarak Tİ'ler de en yakışıklı karta yapmış bana göre, şimdi göz var nizam var siz kartı nasıl buldunuz görünüşünü ? birde bunun yanında soğutması ASUS'a yakın olursa harikulade olacaktır. Umarım haksız çıkarsınız, umarım Evga soğutmada iyi iş çıkarır. Tİ'ler zaten çok fazla serin çalışacak bir kart değil ama Evga'nın geçmişte bırakmış olduğu bu sıcaklık sorununu düzeltmek için uğraşacaktır. Aynı şeyleri göze alıp Ti'leri çıkarmaz diye düşünüyorum. Yine aynı sorunları yaşarsa zaten bir çok kişiden yine büyük tepki alacak ve kullanıcıları azalacaktır, bilemiyorum.

Bekleyip göreceğiz...

Gökhan abi sana katılıyorum evga ilk çıkardığı 1070-1080 kartlarında bu sıcaklık problemleri ile çok çekti kullanıcılar bir hayli tepki gösterdi haklı olarak. Evga bunların hepsini kulağına küpe edip olumsuz birer yorum olarak aldı kendine. sanmıyorum 1080Tİ de böyle sıcaklık sorunu yaşıyacağını hatta ben biraz yükselerek bence 1080Tİ lerin en iyi sogutması Evga da olacağını kanaatindeyim.

Eyvallah, fakat risk alınacak fark çok düşük kalıyor. Vatan 4bin liraya satıyormuş, 500tl için burdan alırsın kafan rahat olur. Teknoloji şans işi arızalı üründe denk gelebilir az ihtimalde olsa yada içine sinmez vb. nedenler iade etmek istersin. Yurtdışından alma işide herkese hitap etmiyor, çoğu kişi uğraşmaz bu kadar fark için.
    Kredi kartına taksit yaparsın, 3yıl yurtiçi garantinde var, bekleme derdinde yok, firması olanlar rahatça giderede işler, bunlar önemli şeyler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cannonturko -- 12 Nisan 2017; 14:57:24 >
  • 
Sayfa: önceki 12581259126012611262
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.