Şimdi Ara

NVIDIA GTX 1050 & Ti // 1060 & Ti // 1070 & Ti // 1080 & Ti // Titan Serisi [ANA KONU] (1221. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30.225
Cevap
111
Favori
743.344
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12191220122112221223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugüne kadar belki 6 tane üst segment kart kullandım , 1 tanesinde bile günlük kullanımda CW yoktu. Bence bu olay şizofreni boyutuna gelmiş artık. adam hiçbir şekilde fps kilitlemeyip, menüde aldığı 500-600 fps de gelen CW sesini kafaya takıyor. Hakikaten enteresan. Sürekli firmaların servislerini giydiriyolar değişimde zorluk çıkarttıkları için ama ben olsam günlük kullanımda duyulmayan bi ses yüzünden hayatta değişim onayı vermem.
  • Termal macun yenilemesi yapıcam karta ama korkuyordum açıkcası pcb sökmeye gerek yokmuş FE de araba gibi kaput açılıyor resmen 😁

https://youtu.be/n10_ThxftI4

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkbozkus

Bugüne kadar belki 6 tane üst segment kart kullandım , 1 tanesinde bile günlük kullanımda CW yoktu. Bence bu olay şizofreni boyutuna gelmiş artık. adam hiçbir şekilde fps kilitlemeyip, menüde aldığı 500-600 fps de gelen CW sesini kafaya takıyor. Hakikaten enteresan. Sürekli firmaların servislerini giydiriyolar değişimde zorluk çıkarttıkları için ama ben olsam günlük kullanımda duyulmayan bi ses yüzünden hayatta değişim onayı vermem.

Dediğin gibi başkan , hastalık olmuş bu iş.
  • Dostlar aranız da GTX 1080 ile Ghost Recon Wildlands oynayan varsa ultra da aldığı FPS yi yazar mı rica etsem ? ben en son güncel sürümü yüklemeden 75-80 FPS alıyordum. Ekran kartımı güncelledim şimdi 45-55 FPS alıyorum. Oyun evet optimizasyon özürlü şuan ama ekran kartını güncelleme den iyi FPS alıyordum. O zaman şunu söyleyebilir miyiz ? en son çıkan güncelleme FPS'yi düşürüyor!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Daante -- 23 Mart 2017; 14:47:8 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Daante

Dostlar aranız da GTX 1080 ile Ghost Recon Wildlands oynayan varsa ultra da aldığı FPS yi yazar mı rica etsem ? ben en son güncel sürümü yüklemeden 75-80 FPS alıyordum. Ekran kartımı güncelledim şimdi 45-55 FPS alıyorum. Oyun evet optimizasyon özürlü şuan ama ekran kartını güncelleme den iyi FPS alıyordum. O zaman şunu söyleyebilir miyiz ? en son çıkan güncelleme FPS'yi düşürüyor!!

Bende o oyun yok ama elimde bulunan diğer oyunlarda aldığım fps değişmedi yeni driver da yani herhangi bir iyileşme veya düşüş söz konusu değil

• canlee89 kullanıcısına yanıt
    Cevap için sağol hocam
  • Daante D kullanıcısına yanıt
    Son sürüm driverla ultra 1080p en fazla 60 küsür görüyorum hocam. Önceki versiyonla hiç denemedim oyunu yeni indirdiğim için. Oyuna da güncelleme geldi ama değişen birşey yok. Yine de akıcı sayılır ama 80 e çıkabilmesi lazım gibi ultrada.
    Xigmatek Vector S 1050W 80+ Silver. Hala da aynı PSU'yu kullanıyorum. Sadece sli aktifken olduğundan normal zamanda olmadığından değişmedim. Ama bi dahaki kasa toplamamda ince eleyip daha iyi bir şey alacam inşallah
  • beyler bu 1080 lerin fiyatı neden böyle birden çakıldı ?
  • TI Almak isteyenler şuan stokta gözüküyor

http://www.vatanbilgisayar.com/asus-geforce-gtx1080-ti-fe-11gb-gddr5x-352bit-dx12-nvidia-ekran-karti.html

http://www.vatanbilgisayar.com/msi-geforce-gtx1080ti-fe-11gb-gddr5x-352bit-dx12-nvidia-ekran-karti.html#yorumlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canlee89 -- 23 Mart 2017; 16:8:38 >

• quote:

Orijinalden alıntı: canlee89

TI Almak isteyenler şuan stokta gözüküyor

http://www.vatanbilgisayar.com/asus-geforce-gtx1080-ti-fe-11gb-gddr5x-352bit-dx12-nvidia-ekran-karti.html

http://www.vatanbilgisayar.com/msi-geforce-gtx1080ti-fe-11gb-gddr5x-352bit-dx12-nvidia-ekran-karti.html#yorumlar

Ben de dahil birçok arkadaş PE versiyonları bekliyor. Aslına tasarım olarak FE modeller çok daha iyi duruyor bence ama kimse kasasında 85 derecede çalışan bir kart istemiyor :)

• drhiziracil kullanıcısına yanıt
    Hocam Evga PSU'ları şiddetle öneririm çok sağlam ve kaliteli oluyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rookiehunter

beyler bu 1080 lerin fiyatı neden böyle birden çakıldı ?

Nvidia tarafından fiyat indirimi yapıldı ve yenilenmiş GTX 1080 piyasaya giricek yakında.

Yenilenmiş GTX 1080 Farkı : VRAM hızı 1 GHZ daha yüksek üretim sürecindeki gelişimden kaynaklı olarak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maxwell1 -- 23 Mart 2017; 16:32:16 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Chillout C kullanıcısına yanıt
    Hocam ben son sürüm driverla bile 60 çok nadir görüyorum. Önce ki versiyonla 75-80 görüyordum, ya oyuna bir şey yaptılar dediğiniz gibi update gelmiş evet, ya da driver dan kaynaklı diyeceğim ama değilmiş. Ghost Recon şuan optimizasyon özürlü bir oyun sanıyorum ondan FPS düşüşleri çok oluyor. Yoksa gtx 1080 ile ultra da çok rahat 70-80 görülüyor. Umarım yakında düzeltirler bana göre muazzam oyun ama hatası çok şuan için.
    Bakalım bi dahakini Evga alabilirim iyi yorumlar duyuyorum onun hakkında PSU'dan gerçekten kısmamak lazımmış. Kasayı toplarken ne olacak PSU'dan kısarsam demiştim ama çok fena yanılmışım
  • 1080 Ti Strix 011G nin ayın sonunda MIN. (tam söylemedi) + KDV olarak geliceğini öğrendim. 3400TL + olarak geçmiş olsun diyorum. Amazon devam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Daante

Hocam ben son sürüm driverla bile 60 çok nadir görüyorum. Önce ki versiyonla 75-80 görüyordum, ya oyuna bir şey yaptılar dediğiniz gibi update gelmiş evet, ya da driver dan kaynaklı diyeceğim ama değilmiş. Ghost Recon şuan optimizasyon özürlü bir oyun sanıyorum ondan FPS düşüşleri çok oluyor. Yoksa gtx 1080 ile ultra da çok rahat 70-80 görülüyor. Umarım yakında düzeltirler bana göre muazzam oyun ama hatası çok şuan için.

ubisoftun hangi oyunu optimizeki, boşuna ubishit demiyolar
  • StreamRolleR kullanıcısına yanıt
    Amazon üzerinden de KDV dahil fiyatı yaklaşık 3500 TL olur hocam. hem peşin, hem de garantisiz olan ürün için o parayı herkes heba etmez kanaatindeyim.
    o kadar parayı verecek olduktan sonra Tİ ref kart alınır, TR garantili. sıcaklığı sorun edenler için de bir arkadaşın önerisi makul gelmişti, hybrid soğutma amacıyla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drysdale

Amazon üzerinden de KDV dahil fiyatı yaklaşık 3500 TL olur hocam. hem peşin, hem de garantisiz olan ürün için o parayı herkes heba etmez kanaatindeyim.
    o kadar parayı verecek olduktan sonra Tİ ref kart alınır, TR garantili. sıcaklığı sorun edenler için de bir arkadaşın önerisi makul gelmişti, hybrid soğutma amacıyla.

amazonda MRSP si 700 sabahleyin reddit de adam konusunu açtı pre order da 699 da ayın 28 inde 700+KDV + kargo hesablarıma göre 840 dolara gelir oda 3076TL mis.Tabi bu ref için TR de tam söylemek istemedi ama 800 ün üzerine girip + KDV var
  • drhiziracil kullanıcısına yanıt
    Sağlık olsun hocam :D ama Evgayı incele kesin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12191220122112221223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.