Şimdi Ara

NVIDIA GTX 1050 & Ti // 1060 & Ti // 1070 & Ti // 1080 & Ti // Titan Serisi [ANA KONU] (1205. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30.225
Cevap
111
Favori
743.315
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12031204120512061207
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    For Honor daha hızlı satılır gibi geliyor bana ama karar sizin.
  • rambetiko R kullanıcısına yanıt
    hiç duymadım hocam ancak oyunun başkasına satılmaması için yapmış olabilirler, oyun girişinde bu şekilde bir kontrol yapmaları mümkün sonuç olarak
    2. elde gördüm. o şekilde satılıyor sanırım.
  • Gittim vatandan 1080 gamingx aldım 1967tl, hb den aldığım armoru iade edicem. Onu da 1869 a almıştım hb den, 100tl ye kesin değer bence.

İade de sıkıntı olmaz demi arkadaşlar kargo henüz gelmedi, kutuyu açmadan göndericem geri..?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Chillout C kullanıcısına yanıt
    Olmaz, kargoyu teslim almadan geri gönderin
  • Kargoyu alsanız da kutuyu açsanız da kullansanız da bir sıkıntı olmaz belirli gün içerisinde iade edebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: one1r

Kargoyu alsanız da kutuyu açsanız da kullansanız da bir sıkıntı olmaz belirli gün içerisinde iade edebilirsiniz.

Hayır Hepsiburada o şekildeki iadelerde sıkıntı çıkarıyor, ben RAM iade edemedim kutusu açıldığı gerekçesiyle, bilginiz olsun. Uğraşırsınız ondan sonra Tüketici Hakem Heyet'lerinde. 130 liralık Ram'di vaktim de yok ama bi ara başvuru yapıcam heyete...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Curimo

quote:

Kargoyu alsanız da kutuyu açsanız da kullansanız da bir sıkıntı olmaz belirli gün içerisinde iade edebilirsiniz.

Hayır Hepsiburada o şekildeki iadelerde sıkıntı çıkarıyor, ben RAM iade edemedim kutusu açıldığı gerekçesiyle, bilginiz olsun. Uğraşırsınız ondan sonra Tüketici Hakem Heyet'lerinde. 130 liralık Ram'di vaktim de yok ama bi ara başvuru yapıcam heyete...

Gtx 1060 almıştım kapalı kutu geldi açtım bilgisayara taktım coil whine var kutusuna geri koyup iade sdiyorum dedim hiçbir sııntı çıkmadı iade aldılar. Size kötüsü denk gelmiş ama internetten aldığınız ürünü almak zorundalar cayma hakkınız var

NVIDIA kartı alanların oyunu sattıklarını biliyordu geçen ay bunu engellemek için bu uygulamaya başladı ki bir bakıma firma tarafından haklılar bizim için (oyunu oynamayacaklar için) kötü tabi
  • turbo-powwer kullanıcısına yanıt
    Alacak kişinin uPlay hesabı açılır oyun aktive edilir yine satılır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Curimo

quote:

Gtx 1060 almıştım kapalı kutu geldi açtım bilgisayara taktım coil whine var kutusuna geri koyup iade sdiyorum dedim hiçbir sııntı çıkmadı iade aldılar. Size kötüsü denk gelmiş ama internetten aldığınız ürünü almak zorundalar cayma hakkınız var

Türkiye'de durum bu işte hocam. Bana denk geldiyse herkese denk gelebilir "kötüsü." Profesyonellikten uzak, keyiflerine göre, kişiye göre, muayyen günlerine göre hareket ediyorlar. İadeye çok güvenmemek gerekiyor demek istediğim o.

• beyler, asus strix 1080 sli deniyorum da şu anda, sli modda iken, gpu saat hızı masaüstünde boşta 640mhz gibi geziyor ancak oyunlara+3d mark testine ya da herhangi bir 3d uygulamaya girdiğimde de o hız değişmiyor. normalde oyun vb uygulamalarda cekirdek saat hızı 2100mhz e çıkıyordu...ram hızı OK, hızlanıyor o da gpu saat hızı hep sabit. sürücüyü kaldırdım kurdum, sli köprüsünü diğer slota taktım vb. denedim birçok şeyi ama hala aynı.
    sorun hakkında tecrübe ya da bilgisi olan?
  • -dehşet- kullanıcısına yanıt
    Uygulamanın(bu engellemenin) son halini görmedim o şekilde olabilir tabi
  • Arkadaşlar sistemde denicem 1080 ancak benim psu 500w.

Psu Calculatorda baktım i5 7600k ve diğer bişeleşenlerle sistem 390 küsür çekiyor ve min 445 kullanılmalı diye çıkıyor.

Mevcut psum 12v da 38A yani 456w kadar veriyor artı diğer kanallar var malum, onlarda 120w total gibi.

Outervision da 445 demesine rağmen tavsiye edilen psu larda hep 600 650w olan modeller çıkıyor.

Teorik olarak kullandığım cooler master b500 ver.2 yeterli gözükmekle beraber biraz kafama takılıyor yetersiz kalır mı sıkıntı çeker miyim diye..

Oc şu an için yapmıyorum ve pompa vs yok. Sizce idare eder mi psum beni 1080 ile, sizin kullandığınız psu lar neler?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chillout -- 18 Mart 2017; 22:33:36 >
  • Beyler son son yazıyorum bugün alacam msi gtx1080 gaming x daha ucuz Asus strixten sizce hangisini alayım şuan şipariş vercem son kez size sormak istedim.

• Daante D kullanıcısına yanıt
    Mehmet Asus strix al bence soğutması Msi dan daha iyi diye biliyorum yanlışım varsa arkadaşlar düzeltsin. Hiç olmadı en ucuz şuan hangisi ise onu al çünkü iki kartla alacağın FPS performans aynı olacak sadece sıcaklık fark eder o yüzden ben Asus derim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: theVATANSEVER

beyler, asus strix 1080 sli deniyorum da şu anda, sli modda iken, gpu saat hızı masaüstünde boşta 640mhz gibi geziyor ancak oyunlara+3d mark testine ya da herhangi bir 3d uygulamaya girdiğimde de o hız değişmiyor. normalde oyun vb uygulamalarda cekirdek saat hızı 2100mhz e çıkıyordu...ram hızı OK, hızlanıyor o da gpu saat hızı hep sabit. sürücüyü kaldırdım kurdum, sli köprüsünü diğer slota taktım vb. denedim birçok şeyi ama hala aynı.
    sorun hakkında tecrübe ya da bilgisi olan?

Hangi yazılımda gözlemliyorsun saat hızını. Son sürücüyü kullanıyorum. masaüstü boşta 291mhz de çalışıyor bende (AIDA64). NVIDIA GTX 1050 & Ti // 1060 & Ti // 1070 & Ti // 1080 & Ti // Titan Serisi [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TimFx -- 18 Mart 2017; 22:51:20 >

• quote:

Orijinalden alıntı: bixsi

Mehmet Asus strix al bence soğutması Msi dan daha iyi diye biliyorum yanlışım varsa arkadaşlar düzeltsin. Hiç olmadı en ucuz şuan hangisi ise onu al çünkü iki kartla alacağın FPS performans aynı olacak sadece sıcaklık fark eder o yüzden ben Asus derim.

Gökhan abi sağol bende Asus düşünüyordum. Lakin arada yine 200 tl gibi fark var o paraya değecek sıcaklık farkı var mı ki ya

• Daante D kullanıcısına yanıt
    Asus iadeyle Gaming X ile aynı paraya geliyor.
  • _Dominic_Toretto_ kullanıcısına yanıt
    Asus nasıl iade ediyor hocam bunun için ne yapmam gerek ki hemen iade yapıyor mu ben hatta bunun için Asus TÜrkiye destek hattını aradım böyle şeyden haberleri yokmuş

• 
Sayfa: önceki 12031204120512061207
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.