Şimdi Ara

NVIDIA GTX 1050 & Ti // 1060 & Ti // 1070 & Ti // 1080 & Ti // Titan Serisi [ANA KONU] (1186. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30.225
Cevap
111
Favori
743.344
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11841185118611871188
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben NANOKATALOGDA dan siparis verecegim, baydı artık..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3500 değil miydi TR satış fiyatı?
  • gtx1080tii G kullanıcısına yanıt
    Garantiyi kendisinin sağladığını biliyorsunuzdur umarım.
  • Nasıl ya 699 dolar türkiyede de 3500 tl diye konuşulan kart nasıl 4000 e geldi ?
  • vatan 1080 fiyatlarını bayağı bir düşürmüş şaşırdım
  • Cross1963 kullanıcısına yanıt
    Stok eritiyorlar, 1080Ti gelince başlarla yine fahiş fiyatlara merak etme
  • Amazondan getirtmek cok daha karli olucak ne yazikki

Burdan sark kurnazi saticilara slmlarimi iletiyorum.Babayi satarsiniz 4000 liraya

• Amazondan almak en mantıklısı. Evga classfied versiyon geldiğinde elimdeki 980x2 classfiedları elden çıkaracağım bilginize :)
  • Ti kartların ömrü kısa sürüyor, seneye yeni mimari yeni seri çıkınca erken değer yitirecek. Mimariden mimariye değişim yapmak daha mantıklı. Birde Ti kartlar genelde yüksek derecede çalışıyorlar daha büyük zar ve daha yüksek watt'tan dolayı evga 980ti classified öyleydi ort.85-87drece, aynı kasada 1080ftw 12-15drece dha serin haliyle kasa içide daha serin. Aldığım tek Ti karttı ve büyük hata olduğnu anladım en azından amazondan almıştım zararım az oldu. Bu yüzden Ti'lere bulaşılmaz:), benim tecrübem bu yönde. Fiyatları düşen 1080 daha cazip şuan, ort. %20 perf. farkı için Ti almak mantıklı değil. Zaten 4K için konuşuluyorsa bir sonraki mimari 4K için tam oturmuş olacak, şuan ki seri biraz 4Kya geçiş serisi gibi geliyor bana. Bu arada vatanda asus gtx1080 strix A8G modeli 2440tl olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cannonturko -- 11 Mart 2017; 11:13:50 >
  • cannonturko kullanıcısına yanıt
    Ortalama performans farkı %20 değil,%31-35,şimdiye kadar çıkan en başaralı ti kartı 1080ti.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hani 1080 Ti 3.500 resmi fiyatıydı ?

3.766 Zotachttp://www.vatanbilgisayar.com/zotac-gtx1080ti-founders-edition-gddr5x-11gb-352bit-nvidia-dx12-ekran-karti.html

3.900 Evgahttp://www.vatanbilgisayar.com/evga-gtx1080-11gb-gddr5x-352bit-founders-edition-acx-3-0-nvidia-ekran-karti.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Dominic_Toretto_ -- 11 Mart 2017; 11:39:48 >

• _Dominic_Toretto_ kullanıcısına yanıt
    Bir de FE edition kartları arasında fiyat farklarına hiç anlam veremiyorum. Kendilerince dalga mı geçiyorlar, anlamış değilim.
  • LeviGerman kullanıcısına yanıt
    Vektron'un halt yemesi bu EVGA'daki fiyat farkı.
  • cannonturko kullanıcısına yanıt
    Ti kartlarin omrunun kisa surdugune inanmiyorum ben. Ben 980 ti kullandim uzun sure simdi de 1080 ti kullanmayi dusunuyorum. 980 ti de baya baya idare etti beni. Hala da fena degil ama cok iyi ayarindan cok uzaklasti. 1080 ti benim gibiler icin cok guzel bir kart o yuzden. 1080 kullanicilarinin gecmesini gerektirecek bir kart degil ama bence. 1080 kullananlar 1180 i beklemeli bence. Adamin zevkidir parasi boldur alir.

Onceki classified sogutucusuyla yeni cikacak sogutucuyu bence hic karsilastirmayin bile. Evga sogutmadan ders aldi ve yeni kart ciddi manada sogutma performansi verecektir.

1080 ti bence tam 2k karti olmus. Catir catir aglatir oynatir.

• quote:

Orijinalden alıntı: _Dominic_Toretto_

Hani 1080 Ti 3.500 resmi fiyatıydı ?

3.766 Zotachttp://www.vatanbilgisayar.com/zotac-gtx1080ti-founders-edition-gddr5x-11gb-352bit-nvidia-dx12-ekran-karti.html

3.900 Evgahttp://www.vatanbilgisayar.com/evga-gtx1080-11gb-gddr5x-352bit-founders-edition-acx-3-0-nvidia-ekran-karti.html

3900 değil 3983 😂

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: canskru

Ti kartlarin omrunun kisa surdugune inanmiyorum ben. Ben 980 ti kullandim uzun sure simdi de 1080 ti kullanmayi dusunuyorum. 980 ti de baya baya idare etti beni. Hala da fena degil ama cok iyi ayarindan cok uzaklasti. 1080 ti benim gibiler icin cok guzel bir kart o yuzden. 1080 kullanicilarinin gecmesini gerektirecek bir kart degil ama bence. 1080 kullananlar 1180 i beklemeli bence. Adamin zevkidir parasi boldur alir.

Onceki classified sogutucusuyla yeni cikacak sogutucuyu bence hic karsilastirmayin bile. Evga sogutmadan ders aldi ve yeni kart ciddi manada sogutma performansi verecektir.

1080 ti bence tam 2k karti olmus. Catir catir aglatir oynatir.

Katılıyorum bende ti kartların ömrünün öyle kısa olmadığına. Yalnız aldınmı ti kartı hemen çıkınca yada en geç 1 ay sonrasına alacaksın. Bence asıl mantıksız olan kart çıktıktan 4-5 ay sonra almak o zaman yeni nesile daha yakın zaman kalıyor çünkü. Ben 980 ti'yi aldıktan 8-9 ay sonra filan çıkmıştı pascal. 8-9 ayda az bir süre değil yoksa onu bekle bunu bekle insan ömrü ne kadarki yahu

• quote:

Orijinalden alıntı: Terminator T-800

Merhaba,

Gtx 1080 ile Ghost Recon Wildlands oynamaktayım.
    Oyunla ilgili gerek performans gereksede içerik hakkında yardımcı olmaya çalışırım.

Ya Her şey ultrada 67 fps falan oluyor haritaya göre ve gece gündüz olmasına bağlı olarak 80 lere kadar çıktığı oldu.
    Bende gtx 1080 kullananların ne kadar fps aldığını merak ettim o yüzden bir sorayım dedim.Bende dün yayını bu oyun ile yaptım yayına gelen yabancı arkadaşın ısrarı ile coop oynamaya başladık.Coop mode çok zevkli geldi bana özellikle helikopteri çalma ve one shot one kill görevi.Azılı dayıyı 450 metreden yakaladım m40a5 ile :)

• quote:

Orijinalden alıntı: JeaLeusy

Nasıl ya 699 dolar türkiyede de 3500 tl diye konuşulan kart nasıl 4000 e geldi ?

Ekonomide "Piyasanın kaymağını yemek" diye bir tabir vardır.Bu zihniyet türkiyede piyasanın a.... mak olarak uygulandığından
    türkiyeye tekrar hoşgeldin diyorum.

Edit: Piyasanın kaymağını almak da olur :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chagotta -- 11 Mart 2017; 14:20:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Dominic_Toretto_

Vektron'un halt yemesi bu EVGA'daki fiyat farkı.

Tr ye cok az giris yaptigi icin bu fiyattan girdi.Ayrica adi pislik vatan gibi firmalar musteriye cakiyor resmen.Son saticilar sorumlu

• StreamRolleR kullanıcısına yanıt
    Sadece son satıcılar değil, marka bazlı fiyat farkı da mevcut. Asus ile Evga en büyük örnek burada. Diğer mağazalara gelsin, elbet Vatana göre daha uygun satan yerler olur.

Vatan'ın ekstra bindirimini biliyorum ben de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Dominic_Toretto_ -- 11 Mart 2017; 14:28:15 >
  • 
Sayfa: önceki 11841185118611871188
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.