Şimdi Ara

NVIDIA GTX 1050 & Ti // 1060 & Ti // 1070 & Ti // 1080 & Ti // Titan Serisi [ANA KONU] (1184. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
30.225
Cevap
111
Favori
743.340
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11821183118411851186
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    O site acaba guvenilir midir...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ElifDoğa

Çıkması lazımdı bugun ama VATAN da falan hala satışa cikmadi.Bir tek NANOKATALOG da var,sanirim bende oradan siparis verecegim.

Referans karta bulaşmam ben ya. Custom model bekleyeceğim artık. İlk gün customlar gelmez belki ama çok çabuk piyasaya sürülür..
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2PÁC

quote:

Orijinalden alıntı: ElifDoğa

Çıkması lazımdı bugun ama VATAN da falan hala satışa cikmadi.Bir tek NANOKATALOG da var,sanirim bende oradan siparis verecegim.

Referans karta bulaşmam ben ya. Custom model bekleyeceğim artık. İlk gün customlar gelmez belki ama çok çabuk piyasaya sürülür..

https://www.asus.com/us/Graphics-Cards/ROG-STRIX-GTX1080TI-O11G-GAMING/overview/

Custom kartlar hali hazırda üretim aşamasında büyük ihtimal ile.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Al istee.. Nanokatalogda fiyatlar arttı. 3500 tl olan sey, 3750 oldu. HAY ŞANSIMA TÜKÜREYİM!

• G-Sync ekranın düzgün çalışması için CMOS sıfırlamayı denediniz mi? Hatta ilgili sayfasında varsa daha güncel BIOS, update yapmayı deneyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gtx1080tii

Al istee.. Nanokatalogda fiyatlar arttı. 3500 tl olan sey, 3750 oldu. HAY ŞANSIMA TÜKÜREYİM!

Hocam referana sogutma kartlari pek tavsiye etmem sogutmalari iyi degil. Zaten bu kart biraz fazla isiniyordu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ` quaD. kullanıcısına yanıt
    Hocam technopa t inceleme yaptı ve sogutmaların gayet iyi oldugunu soyledi. Referans bile bu kaçarken Özel soğutmalı Allah bilir kac lira olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gtx1080tii -- 10 Mart 2017; 18:19:17 >
  • hof, ftw 3 ya da amp extreme alacağım büyük ihtimal. ne zaman çıkarsa çıksın acelem yok benim.
  • quote:

Al istee.. Nanokatalogda fiyatlar arttı. 3500 tl olan sey, 3750 oldu. HAY ŞANSIMA TÜKÜREYİM!

msi a dün mail attım son kullanıcı fiyatı vergiler dahil 808$ demişti bekleyin isterseniz 16 sında çıkıcakmış
  • lvrantum16 L kullanıcısına yanıt
    Ohooo 4200 TL yi bulur o KDV dahil..

• gtx1080tii G kullanıcısına yanıt
    Burası Türkiye hocam unut sen o kartı bir süre.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lady Sylvanas Windrunner -- 10 Mart 2017; 19:6:51 >
    Peki vergiler dahil 808$. Neden TR fiyatıyla birlikte yazmamisşarda dolar isareti var?

• quote:

Peki vergiler dahil 808$. Neden TR fiyatıyla birlikte yazmamisşarda dolar isareti var?

bilemem öyle geldi mail bekliyorum bende
    Hocam oyun mu oynuyorlar boyle bune yav!! Daha kart satışa cıkmadı.. Hayatımda heyecanla bekledigim ilk kartlardan biri cıkmadı once oda nasıl bi Çıkış yapacaksa! Daha hala yapamadı.. Urun daha koskoca amazon da yok...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gtx1080tii -- 10 Mart 2017; 19:26:23 >
  • gtx1080tii G kullanıcısına yanıt
    Hocam neden almadınız ki

• Kart çıkmadan önce dedik 3700-4200 arası olur diye 3500 den alan kar a geçti

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • turbo-powwer kullanıcısına yanıt
    Hocam kartı actıramadık ki! Yav hala satışa cıkmadı yeminlen cıldırtacak

• Ahahha fiyata bak alana geçmiş olsun nanokatalog gibi spam bir site geçirebildiğine geçirecek 3700 nedir TR ye amazondan +140 da eklesek kargo gümrük 840 dolara 3 bine alınır miss.

• 
Sayfa: önceki 11821183118411851186
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.