Şimdi Ara

NVIDIA GTX 1050 & Ti // 1060 & Ti // 1070 & Ti // 1080 & Ti // Titan Serisi [ANA KONU] (1181. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30.225
Cevap
111
Favori
743.317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11791180118111821183
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ChiefMeister

normalde g sync ın acık ıken , v sync kapalı olsa dahıl mönitor refresh hızına sabıtlemesi gerekır fps ın gerçekten yazılım konusunda nvidia iyice batırdı mecbur ilk surucume geri donecegım

Hocam dediğimi yapın nvidia zaten bunu öneriyor oyun içi v-sync kapalı olacak denetim masasından düşey senk açın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arranger. kullanıcısına yanıt
    NVIDIA GTX 1050 & Ti // 1060 & Ti // 1070 & Ti // 1080 & Ti // Titan Serisi [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kurt Knispel -- 9 Mart 2017; 19:11:29 >
  • 378.78 genel performans artışı için beklenen sürücü değil sanırım arkadaşlar ? Yüklemeyeceğim değilse .
  • quote:

Orijinalden alıntı: canlee89

quote:

Orijinalden alıntı: ChiefMeister

normalde g sync ın acık ıken , v sync kapalı olsa dahıl mönitor refresh hızına sabıtlemesi gerekır fps ın gerçekten yazılım konusunda nvidia iyice batırdı mecbur ilk surucume geri donecegım

Hocam dediğimi yapın nvidia zaten bunu öneriyor oyun içi v-sync kapalı olacak denetim masasından düşey senk açın

ilginiz için teşekkürler bunu zaten biliyorum fakat benimde demek istediğim nokta hiçbir şekilde oyun ıcı yada kontrol panelınden vsync yada fast sync acık olmasa dahıl g sync ın acık ıken fps ı kılıtlenmesı gerekmete monıtor yenılenme hızına ılk gtx 1000 serısı ıcın ılk cıkan 2-3 drıverda sorunsuz calısıyor bu fakat son drıverlarda bozuldu malesef o yuzden suan eskı drıver'ıma dondum sorun kalmadı

• Kurt Knispel kullanıcısına yanıt
    6700k ve 7700k gibi işlemcilerin darboğaz yaptığı söyleniyor 1080 ti ye doğrumu acaba net bilgisi olan varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: JeaLeusy

6700k ve 7700k gibi işlemcilerin darboğaz yaptığı söyleniyor 1080 ti ye doğrumu acaba net bilgisi olan varmı ?

Kaynağın nedir, öyle birşey yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: m-99

378.78 genel performans artışı için beklenen sürücü değil sanırım arkadaşlar ? Yüklemeyeceğim değilse .
    http://www.geforce.com/whats-new/articles/tom-clancys-ghost-recon-wildlands-game-ready-driver

İşte bahsi geçen dx12 de oluşan performans artışı 4K
    NVIDIA GTX 1050 & Ti // 1060 & Ti // 1070 & Ti // 1080 & Ti // Titan Serisi [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TimFx -- 9 Mart 2017; 19:45:8 >

• StreamRolleR kullanıcısına yanıt
    Kaynak olsa sorumu sorarım dostum öyle okudum bu forumda bende olmamasından yanayım işlemci değiştiremem yeterince zor olacak zaten 1080 ti almak 6700k kullanıcısıyım bende.
  • m-99 M kullanıcısına yanıt
    378.78 Whql sürücüsü daha önce bahsi geçen dx12 destekli bazı oyunlardaki performans artışını sağlayan sürücü olarak çıkarıldı.Sürücüyü kurdum ve ilk testi The Division ile yaptım,bir önceki sürücüde 2k tüm grafik detayları açık şekilde 70 fps veren Gtx 1080 bu sürücüyle aynı ayarlarda 77 fps lik bir performans elde ediyor.Sürücü için bahsi geçen performans artışı The Division için sağlanmış görünüyor.
  • Terminator T-800 kullanıcısına yanıt
    O halde bize de denemek düşer tabiki nvidia forum geri bildirimleri okuduktan sonra
  • quote:

Kaynak olsa sorumu sorarım dostum öyle okudum bu forumda bende olmamasından yanayım işlemci değiştiremem yeterince zor olacak zaten 1080 ti almak 6700k kullanıcısıyım bende.

tamam işte okuduğun forumu bana pm at bende bi okuyim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Terminator T-800

378.78 Whql sürücüsü daha önce bahsi geçen dx12 destekli bazı oyunlardaki performans artışını sağlayan sürücü olarak çıkarıldı.Sürücüyü kurdum ve ilk testi The Division ile yaptım,bir önceki sürücüde 2k tüm grafik detayları açık şekilde 70 fps veren Gtx 1080 bu sürücüyle aynı ayarlarda 77 fps lik bir performans elde ediyor.Sürücü için bahsi geçen performans artışı The Division için sağlanmış görünüyor.

Çok güzel haber hocam 1 saate denerim bende

• StreamRolleR kullanıcısına yanıt
    O arkadaşa sen biraz önce cevap yazmışın hocam zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: Digital Reaction

quote:

Bu forumda ''darboğaz yaparmı'' şehir efsanesi olmuş durumda.Her yıl her sezon konusu açılır,durum izah edilir,konuyla ilgili internette makaleler mevcuttur ama yinede darboğazlar hiç bitmez çünkü o bir darboğaz'dır.

+1

Birileri veriyor gazı ondan sonra tut ucundan tutabilirsen

• 378.78 sürücüsüyle Rise of the Tomb Raider testi yaptım, (1070 SLI) önceki değerlere göre kayda değer bir artış olduğunu söyleyebilirim. 4K çözünürlükte genel skor önceden 65 FPS civarındaydı şimdi 74.8 FPS gördüm. 1080P deki artışların daha yüksek olacağını sanıyorum.

Şöyle sürücülerin gelmesi için illa 1080 Tİ'nin çıkması şart değildi. Neyse umarım sonraki oyunları adam gibi optimize ederler, DX11 ile farkını görürüz.

• quote:

Yuh abi ya bunu ciddi olarak soruyormusun şimdi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Burda da paylaşayımda birileri pis sıkıp 4k'da darboğaz yapıyor diyor. Öyle bir şey yok kimse bu tiplerin söylediklerinin gazına gelmesin. En prestijli sitelerden Tom's Hardware'de 7700k ile yapılan inceleme darboğaz filan yok 4k'da buyrun;

http://www.tomshardware.com/reviews/nvidia-geforce-gtx-1080-ti,4972.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drhiziracil -- 9 Mart 2017; 20:39:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: canlee89

quote:

Yuh abi ya bunu ciddi olarak soruyormusun şimdi ?

Yoizhik denilen bi tipde var,oda gazlar boyle amd fakiri sanirim. :)

• canlee89 kullanıcısına yanıt
    Ya okudum sağda solda ve sordum ne abarttınız daha ekran kartının testleri 2 saat önce çıkmış forumda soru soramaz olduk salak yerine koyuluyoruz.
  • drhiziracil kullanıcısına yanıt
    Sağol dostum ilgin için
  • 
Sayfa: önceki 11791180118111821183
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.