Şimdi Ara

NVIDIA GTX 1050 & Ti // 1060 & Ti // 1070 & Ti // 1080 & Ti // Titan Serisi [ANA KONU] (1425. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30.225
Cevap
111
Favori
743.344
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14231424142514261427
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Önceki blower fanlı soğutmasında yük altında %100 çalışacak şekilde ayarladığım fan ayarları sayesinde en fazla 61-62C kadar ısıyı düşürebilmiştim şimdi ise pompa %60 fanlar ise %70'te ve kartın braketinde takılı olan fanı ise sanırım %100 devirdedir sıcaklık 41C'yi geçmedi yani pompayı ve radyatör üzerindeki fanlarını daha alt bir sıcaklıkta %100 çalışacak şekilde yapsam yük altında ısı daha da düşebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wilson Fisk

385.69 surucusu hakkinda ne dusunuyorsunuz?

Masaüstü olanı bilmem ama dizüstü için olanda sıkıntı var. 385.41 olan bir önceki sürücü de yüksek ayarlarda 30-35 fps alınan oyunların fps değerleri 358.69 sonrası bir anda 9fps düşüyor.
  • Gtx 1080 veya Gtx 1080 Ti ekran kartı alacak olan arkadaşlar hediye oyunlarını almayı unutmasınlar.

Gtx 1080 veya Gtx 1080 Ti Alana "Middle-earth: Shadow of War" Oyunu Hediye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi techniquest35 -- 28 Eylül 2017; 2:13:14 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

quote:

Orijinalden alıntı: Wilson Fisk

385.69 surucusu hakkinda ne dusunuyorsunuz?

Masaüstü olanı bilmem ama dizüstü için olanda sıkıntı var. 385.41 olan bir önceki sürücü de yüksek ayarlarda 30-35 fps alınan oyunların fps değerleri 358.69 sonrası bir anda 9fps düşüyor.

bildirim icin tesekkur ederim.aslinda amd'nin oldugu gibi nvidia'nin da aktif bir surucu basligi olmali forumda.ben kardesimin asus 1060'ini kullandim biraz test yaptim.dun kendi kartimda tekrar yaptim neredeyse ayni cikti islemci farki var.yani oradan biliyorum dusuk fps vermedigini ama daha yuksek verebilir miydi bilemem.dedigim gibi bir surucu basligi olsa da boyle diger basliklari kirletmeden uzun uzun konussak.sanirim nvidia'da surucu sorunu daha az oluyor o yuzden ihtiyac mi hissetmemisler?

• Hocam merhabalar , aslında sürücü başlıkları vardı ama görece daha az olan sorunlar test paylaşımları ve aktif üyelerin çok kullanmaması nedeniyle tutulmuyor ki bu konu aslında zaten aktif kullancılar her anlamda görüşlerini sizlerle daha iyi paylaşacaktır.

Sorunuza gelecek olur isek son sürücüyü Windows insider 16278 ile denediğim 5 farklı oyunda(BF1 , PC2 , Forza 7, RE7, Fifa 17) sorunsuz olduğunu gözlemledim performans artışı mevzusunda ise müsait olduğum bir ara daha önce yapmış olduğum gibi dev bir inceleme paylaşacağım eski yeni driverlar ile karşılaştırmalı
  • turbo-powwer kullanıcısına yanıt
    bu baslikta milletin canini surucuyle sıkıyormusum gibi geldi o yuzden dedim.bakariz derseniz siz yardimci olacaksaniz neden olmasin biz acemisiyiz en son 10 sene once nvidia kullandim.simdi birden alinca boyle ordek gibi abi o ne bu ne diye soruyoruz haliyle.ben de denedim bazi oyunlarda(wildlands deus ex f1 2017 fary cry tomb raider) kotu degil son surucu bunu da 385.28 kullanan kardesimin 1060 sonuclarina bakarak soyluyorum daha dusuk degil.
  • amazon.fr den pny 1080ti aldım 1 eylülde. adamlara 5-6 mail attım halen destiny 2 oyun kodunu göndermediler. nvidia orayla görüş dedi. gitti güzelim oyun.
  • Hocam siz yapıcı paylaşımlar yaptığınız müddetçe buradaki arkadaşlarımız en uygun bilgiyi tecrübei paylaşmaya çalışacaklardır merak etmeyin

Aklınıza takılan ne varsa sorun biz yardımcı olmaya çalışırız

Uzun süredir aralıklarla aktifim forumda ama mutlaka dönüş yaparım
  • Ekran kartının ısısını extra düşürmeye yarayacak faydalı bir aparat

PCI Side-blown Video Card Heatsinks Cooling Fans Mount Rack Black

https://www.amazon.com/Side-blown-Video-Heatsinks-Cooling-Mount/dp/B012T3Q5S6/ref=sr_1_10?ie=UTF8&qid=1506634571&sr=8-10&keywords=fan+mount+bracket

NVIDIA GTX 1050 & Ti // 1060 & Ti // 1070 & Ti // 1080 & Ti // Titan Serisi [ANA KONU]

NVIDIA GTX 1050 & Ti // 1060 & Ti // 1070 & Ti // 1080 & Ti // Titan Serisi [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: techniquest35

Gtx 1080 veya Gtx 1080 Ti ekran kartı alacak olan arkadaşlar hediye oyunlarını almayı unutmasınlar.

Gtx 1080 veya Gtx 1080 Ti Alana "Middle-earth: Shadow of War" Oyunu Hediye

Amazon.de den GTX 1080 sipariş verdim. Acaba geçerli mi bu kampanya bilgisi olan var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: turbo-powwer

Hocam siz yapıcı paylaşımlar yaptığınız müddetçe buradaki arkadaşlarımız en uygun bilgiyi tecrübei paylaşmaya çalışacaklardır merak etmeyin

Aklınıza takılan ne varsa sorun biz yardımcı olmaya çalışırız

Uzun süredir aralıklarla aktifim forumda ama mutlaka dönüş yaparım

eyw hocam nvidia konusunda siz de olmasaniz size de guvenmesek bitmisiz zaten.tarafiz kotuyse kotu diyen pek uye kalmadi.

• cnerercan kullanıcısına yanıt
    Sayfasında ufak italik harflerle promotion yazıyorsa sorun yok, destiny2 de öyle olmuştu çünkü.
  • Ne demek hocam teşekkürler güzel düşünceleriniz için

Her zaman burdayım bildiğim her konuda sizlere yardımcı olmaya çalışırım
  • Arkadaşlar Ryzen 1800x ile Asus Gtx1080ti O.C versiyonunu kullanıyorum ve dar boğaz yaşıyorum sebebi nedendir acaba ? işlemciye mi yoksa ekran kartına mı overclock yapmam lazım fps ler 160'larda ama oyunun içinde birden küt diye durup devam ediyor 1-2 saniye bundan nasıl kurtula bilirim ? arada film izlerken'de aynısını yapıyor çözemedim gitti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: akibeel

quote:

Orijinalden alıntı: vamp

evga gtx 1080 kullanıp kartı yanıp iade eden varmı aranızda. İnternette bu şekilde bilgi çok fazla. Bilgilendirirseniz sevinirim.

tr bilmemde yurt dışında toplasan bununla ilgili 1 kaç haber var
    Bu sıkıntıyı yaşayanlar zaten kartın üst sınırlarınında üstüne çıkarmaya çalışan oc kullanıcıların vramlerin fazla ısınması şikayeti..normal kullanıcıların hiç bir şikayeti yok
    sayı çok önemsiz olsa bile bunun üzerine evga ciddi çalışmalar yaptı bios update ile sorunu çözdü +isteyene termalpad gönderimi
    şahsen 1 senedir 1070 ftw kullanıcısı olarak son derece mutluyum

Mesajinizi dikkate alaraktan bende 2 gun once evga gtx 1080 alarak huzura erdim. Ancak 3dsmax performansi pek ic acici degil. Vega serisi tamamen piyasaya cikinca herhangi bir vega ile takas edebilirim. Simdilik oyun performansi acisindan bir sıkıntı yaşamıyorum. Hatta benin r9 270 modelinden 4 kat iyi. 3dsmax ise 2 kat iyi.

Alacak arkadaslar hic beklemesin. Vatanda 2320 tl. Bende freesync monitorlu bir vega bekleyicisi iken gittim direk aldim. Oyun icin alacaklar bu fiyati kacirmayin hemen alin.

http://www.vatanbilgisayar.com/evga-gtx-1080-8gb-gddr5x-256bit-superclocked-acx-3-0-nvidia-ekran-karti.html

• quote:

Orijinalden alıntı: AnadoluEfes

Arkadaşlar Ryzen 1800x ile Asus Gtx1080ti O.C versiyonunu kullanıyorum ve dar boğaz yaşıyorum sebebi nedendir acaba ? işlemciye mi yoksa ekran kartına mı overclock yapmam lazım fps ler 160'larda ama oyunun içinde birden küt diye durup devam ediyor 1-2 saniye bundan nasıl kurtula bilirim ? arada film izlerken'de aynısını yapıyor çözemedim gitti

Rise of the tomb raider oyununda bende aynisini yasadigimi dusundum. Benchmarkta gtx 1080 modeli 2560x1080 cozunurlukte overall 65 fps almisti ve oyun ara sira tekliyordu. Bende 1700x kullanicisiyim. Msi afterburneri kapatip bir daha bench aldim overall 110fps cikti. Bir bi kac saat sonra bir daha aldim 98 fps cikti. Yani demem o ki msi afterburner gibi programlar bazen destek yerine kostek oluyorlar.

• vamp kullanıcısına yanıt
    Asus'un programı Allaha emanet zaten ben standart ayarlarda kullanıyorum zaten ama oyun içinde takılması resmen saçmalık bir defa'da değil defalarca yapıyor

• AMD R9 290'dan 1080'e geçiş yaptım. Temiz yükleme yapmama rağmen oyunlarda ani fps düşüşleri oluyor hatta bf1'de 70 fps'yi geçemiyorum. Bu sıkıntı neyden kaynaklı olabilir? Driver gibi geldi ama nvidia'da yeni olduğum için emin değilim. Şuan 385.69 driveri kullanıyorum.
  • Uzun zamandır konuyu takip edemedim. O yüzden sorulduysa kusura bakmayın, son sürücü ile ilgili sıkıntı var mıdır ? Sistem win8 kart 1080Ti

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1070ti ne zamana çıkar beyler? 2-3 ay sonra kart almayı düşünüyorum.
  • 
Sayfa: önceki 14231424142514261427
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.