Şimdi Ara

Nvidia Shield Tv (Ana Başlık) (91. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.315
Cevap
204
Favori
411.930
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Üstadım Benim onkyo receiver öyle demiyor :)onun yalancisiyim vallahi,pioneer avr de de oluyordu aynı durumlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frontoza

Üstadım Benim onkyo receiver öyle demiyor :)onun yalancisiyim vallahi,pioneer avr de de oluyordu aynı durumlar

Bende Nvidia nin yalancısıyım atmos bile var :)

• eraycelik80 E kullanıcısına yanıt
    Hocam vallahi anlamadım bu işi bende şu an iki avr var pinoeer ve onkyo,kodi 17.0 ve spmc
    Kodi nin PCM 5.1 verdiğini Spmc dts veriyor onkyo ya,orjinal film seside dts
    nasıl oluyor anlamadım,ayarlarım raw passthrough
  • Frontoza F kullanıcısına yanıt
    hocam benim kodi ve spmc ayarlarımı sen yapmıştın bendede onkyo ve pioneer vardı :) bende ikisi de dts hd ma dolby true hd vs geçiriyor sende neden olmadı ki
  • mnybjk kullanıcısına yanıt
    Bende anlamadım, aynı filmi kodiyi kapatıp spmc den açtığım da avr orjinal formatında görüyor ,ama kodi PCM 5.1 olarak görüyor.Akşam cihazı resetleyip kodiyi tekrar kuracağım bakalım.Eray hocam da bende atmos bile geçiyor dedi,sevindirik oldum biraz.Onkyo avr de geldi cumartesi kullanmaya başladım,yalnız şunu söyleyeyim,her ne kadar home cinemanın mucidi iselerde görsellik ve arayüzde çok geri kalmışlar,pinooer ekranı ve göstergeleri bunun yanında uçak kokpiti gibi görünüyor.
  • Onkyo zaten bu isi bırakmıyor anlamaz zor avr leri 5010 3010 3030 denedim hiç biri iyi degil o paralara göre

• eraycelik80 E kullanıcısına yanıt
    Hocam şunu ben almadan önce söyleseydin ya :)
    Gerçi onkyo pinoeer'ın AVR bölümünü satın almış,pinoeer alsakta içi Onkyo.Ben ses kalitesini beğendim, gerçi bir gün kullandım daha ,sadece arayüz,kumanda ve display kötü.Pinoerr'ın burda eşdeğer modeller uçmuş ben onkyo yu amazondan aldım hesaplı geldi TR ye göre.Diğerlerinin de ayrı hikayesi var hep.
  • quote:

Hocam şunu ben almadan önce söyleseydin ya :)
    Gerçi onkyo pinoeer'ın AVR bölümünü satın almış,pinoeer alsakta içi Onkyo.Ben ses kalitesini beğendim, gerçi bir gün kullandım daha ,sadece arayüz,kumanda ve display kötü.Pinoerr'ın burda eşdeğer modeller uçmuş ben onkyo yu amazondan aldım hesaplı geldi TR ye göre.Diğerlerinin de ayrı hikayesi var hep.

Hesapla aldıysan bak keyfine üstat benim anlattığım üst modellerin bu fiyatları etmeyeceği

aynı durum bende spmc de olmuştu.ben shields sıfırladım çözüm olarak.Yazılım güncellenmesinden sonra cihazı sıfırlamak daha sağlıklı.
  • Cihazı sıfırladım,ama düzelmedi,birde 80 mb lık kodi ve spmc için birer saat download bekledim.
    Bu internetteki durum sizlerde yokmu arkadaşlar hepiniz vpn mi kullanıyorsunuz
    Abi internette bir sıkıntı yok bence sen müşteri hizmetlerini ara bi konuş arıza kaydı ver

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abi bu superonline müşteri hizmetleri bir tuhaf
    bana diyorki ülke genelinde bir sorun var,ayın 5inden sonra düzelecek
    sonra başkası ile konuşuyorum o da evet doğru diyor başından savıyor
    az önce eray hocam superonline dan ekran görüntüsü attı ,bir sıkıntı yok
    tekrar aradım,bu seferki öyle birşey demedi arıza kaydı açtı
    yani Teknik hizmetler bile Allah a emanet,tüm cahilleri oraya koymuşlar bilir bilmez yanıltıyorlar işte
    kodi indirmek için 1 saat bekledim inanabiliyormusun?
    ben upload hızı yüksek bir tarife istiyorum dedim upload ne die bana soruyorlar sonra upload u ne yapacaksın önemli değil önemli olan download diyorlar :D bana öğretiyorlar :D
  • Muhattap olmamak lazım o gerizekalı lar La boş verin müşteri hizmet leri her zaman deli eder adamı

• Bugün Amazon dan aşağıda ki mail geldi. Google translate ten anladığım kadarıyla benim nvidia siparişlerimden birindeki (farklı zamanlarda 3 siparişim olmuştu) gümrük için kesilen rakamı iade etmişler. Sabah sabah mutlu oldum :)

Guten Tag,

Amazon.de informiert zu Ihrer Gutschrift.

Wir bestaetigen die heute erfolgte Erstattung von 43,00 € fuer Ihre Bestellung XXXX-XXXX-XXXXX.

Die Erstattung bezieht sich auf folgende(n) Artikel :

Artikel : NVIDIA SHIELD TV (16 GB, Media Streaming-Gerät inkl. Fernbedienung und SHIELD Controller) schwarz
    Menge : 1
    ASIN : B01NBJ6KZY
    Grund der Erstattung : Exportgebühr gesenkt

Und so setzt sich die Erstattung zusammen:

Export Charge Erstattung : 43,00 €

Die Erstattung erfolgt immer auf die bei der Bestellung verwendete Zahlungsart:

* auf Ihre MasterCard -Kreditkarte mit den Kontoendziffern XXXX: 43,00 €

Je nach gewählter Zahlungsart ist die Erstattung innerhalb der nächsten 10 Werktage auf Ihrem Bank- bzw. Kreditkartenkonto sichtbar. Aus gesetzlichen Gründen ist es uns nicht möglich diesen Vorgang abzuändern. Sollte eine ehemals verwendete/ ursprünglich angegebene Bankverbindung nicht oder nicht mehr aktuell sein, erkundigen Sie sich bitte bei Ihrer Bank oder ggf. Ihrem KK-Institut, ob eine Weiterleitung stattgefunden hat. Im anderen Fall kontaktieren Sie bitte unseren Kundenservice.

• serkan_koyun S kullanıcısına yanıt
    Soru şu : Aynı üründen neden sadece birine ücret iadesi yapılıyor ? Diğerlerine de yapılacak mı yoksa yazı-tura ile mi belirleniyor ?
  • Zaman zaman gunruk memuru eline aldığı faturayı

236 Euro değilse. 23,6 Euro hata ile yazınca istemeden devlet ten vergi kaçırıyorsunuz

Bu ısın etik tarafi zaten belli ama hata sizde degil yapacak bir şey yok

• quote:

Abi bu superonline müşteri hizmetleri bir tuhaf
    bana diyorki ülke genelinde bir sorun var,ayın 5inden sonra düzelecek
    sonra başkası ile konuşuyorum o da evet doğru diyor başından savıyor
    az önce eray hocam superonline dan ekran görüntüsü attı ,bir sıkıntı yok
    tekrar aradım,bu seferki öyle birşey demedi arıza kaydı açtı
    yani Teknik hizmetler bile Allah a emanet,tüm cahilleri oraya koymuşlar bilir bilmez yanıltıyorlar işte
    kodi indirmek için 1 saat bekledim inanabiliyormusun?

superonline adsl 24 mb adı fakat 300mblık oyunu 1 3 günde indiremedim. kodi HD yayın izlemek de tabi hayal oluyo bu durumda. kablo değiştir, modemi baştan kur derken telefonu wireless e açayım dedim, caaart diye indi.
    amma superonline mh bu esnada beni 4-5 defa çıldırttı..ya salaklar, ya salağa yatıyolar ya da adamı salak yerine koyuyolar..
    1 haftadır süren rezillik umarım çözülür.

• quote:

Orijinalden alıntı: Papirus

Soru şu : Aynı üründen neden sadece birine ücret iadesi yapılıyor ? Diğerlerine de yapılacak mı yoksa yazı-tura ile mi belirleniyor ?

Hocam sürekli Amazon dan bir şeyler getiren biri olarak ups ile kargo geliyorsa kesinlikle geri rakamsal dönüşe denk gelmedim. Ama iparcel ile gelen bir sipariş olduğunda arada ufak tefek te olsa rakamsal dönüşler oluyordu. Bu siparişimin de iparcel ile gelmiş olması muhtemel. Bir ihtimal de eraycelik80 in de dediği gibi gümrükte hatalı bir rakam işlenmesi olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: serkan_koyun

quote:

Orijinalden alıntı: Papirus

Hocam sürekli Amazon dan bir şeyler getiren biri olarak ups ile kargo geliyorsa kesinlikle geri rakamsal dönüşe denk gelmedim. Ama iparcel ile gelen bir sipariş olduğunda arada ufak tefek te olsa rakamsal dönüşler oluyordu. Bu siparişimin de iparcel ile gelmiş olması muhtemel. Bir ihtimal de eraycelik80 in de dediği gibi gümrükte hatalı bir rakam işlenmesi olabilir.

upsdenden i parcelden de iade aldım. amazon yetkilileri gümrükten ne kdar vergi alındığına dair belgeleri bekliyorlar bu belgeler gelince ne kdar ödenmişse onu alıp kalanını geri ödüyorlar 399 euroya ps vr aldım 141 euroda vergisi vardı hepsi geri gelince şaşırmıştım ben 60-80 arası bekliyordum iadeyi :D

• 
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.