Şimdi Ara

Nvidia Shield Tv (Ana Başlık) (335. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.315
Cevap
204
Favori
411.823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 333334335336337
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkürler, üstadım...2019 da bildiğiniz gibi 2 modeli var....Pro modelinin + sı sadece 16 gb hafıza, 3 GB ram mi sadece diğer klasik modelinden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Covannii -- 30 Nisan 2022; 16:14:47 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Covannii C kullanıcısına yanıt
    Hocam Android TV bakıyorsunuz zaten yanına shield'i ne için düşünüyorsunuz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dousk kullanıcısına yanıt
    Hocam, Avrupa'dan alabilme imkanım var da, 1-2 sene sonra TV deki android kasıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Covannii -- 30 Nisan 2022; 17:16:38 >
  • Covannii C kullanıcısına yanıt

Pro modelinde 2 adet USB girişi var. Silindir şeklinde olan diğer modelde ise USB port yok.

• aliyamanGS A kullanıcısına yanıt

Bende seninle aynı sorunu yaşadığım için nvidia shield aldım. Lg dts hd ma ya dolby true hd lisansına sahip olmadığı için o sesleri dts yada dolby olarak aktarıyor. Ben nvidia shiled 2017 almıştım ve bütün sorunu çözmüştüm sonrasında 2019 pro modeli aldım ve yüne çok memnun kaldım. Bende de lg cx oled ve avr sistem vardı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese hayırlı bayramlar. nvidia üzerinden harici içersinde x-plore uygulaması ile komple bir dosyayı yanlışlıkla sildim. Bugün easeus data recovery ve minitool power data recovery programlarıyla yaklaşık 10 saatlik tarama sonrası 7-8 yıl önce sildiğim foto ve videolara eriştim ama dün silinen dosya ve videolardan hiç eser yok. Neden olabilir, yardımcı olabilecek bir arkadaş var mı😒

Silinen dosyalar tamamı mkv filmlerdi

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • suskun4449 S kullanıcısına yanıt

Hocam yardımcı olmak için değil de neden olabilir sorusuna cevap verebileceğim. Bazı dosyalar (özellikle küçük boyutlu dosyalar) blok halinde birbirinin izleyen sektörlerde olabiliyor. Bunları kurtarmak çok daha kolay. Ancak büyük boyutlu dosyalar çok farklı sektörlerde parçalı şekilde bulunabiliyor. Bunları kurtarmak için özel bir yazılım var mıdır? bilemiyorum.

• HattiHitit kullanıcısına yanıt
    Haklısınız. Ben de öyle düşündüm. Son bir umut baştan tekrar bir tarama yapacağım.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • lazzaro L kullanıcısına yanıt

Emby Mi Box'da görünüyor. Oradan satınalınca (18TL) Shield'de de görünmeye başladı. Ancak Emby Server'da bir problem var çok yavaş. Shield üzerine kurulu Plex Server 900-950mbps'yi görürken, Emby Server 100-150mbps.

• Merhaba lg C14 55 tv hdmi1 nvidia box takılı, hdmicec ikisinde de açık, TV izlerken arasıra hdmi 1 e geçiyor, nv de arka planda çalışan yok, sorun tv nv hangi ayarda

• Pc üzerinden local network'le shield'a dosya transferde ya da indirme hedefini direkt local network üzerinden shield klasörünü seçmekte windows 11 sıkıntı çıkarıyor mu? Win 11'de deneyen oldu mu? Windowsu yükseltsem mi kararsız kaldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frank Slade -- 13 Mayıs 2022; 17:22:14 >
  • Arkadaşlar merhaba,

Televizyonum Philips 65 Pus 8204 Dolby Vision destekli bir tv, player olarak Shield 2019 pro ve DV desteği olmayan Zidoo Z9S var DV içerikleri izlemek için shield da player olarak kodi kullanıyorum bildiğim kadarıyla dv desteği var ancak izleyemiyorum ve indirdiğim filmler mor renklerde ve izlenemez durumda. Son indirdiğim birkaç dv filmi hdr olarak normal renklerde açtı ve izleyebildim. Sorum şu dv filmleri en azından hdr olarak normal renklerinde izleyebilmek için nasıl kodlanmış filmler indirmeliyim ki boşa indirmiş olmayayım. Ayrıca benim için asıl olması gereken çözüm shield veya kodi de ne yaparsam dv içerikleri dv olarak izleyebilirim. Cevap verecek herkese şimdiden teşekkürler.

• Merhabalar Play store da disney ve hbo çıkmıyor.Malum Disney tr yayına başlayacak.Sizde durum nedir.Çözüme ne olabilir.

• ali beyendi A kullanıcısına yanıt

Yayına başladığı zaman çıkar. Merak etmeyin.

..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali beyendi -- 15 Mayıs 2022; 12:52:52 >
  • selamlar. shilde uzun zamandır açmamıştım. güncelleme var diyor 9.0.2. varmı bu sürümde bi sıkıntı yükleyimmi?
    bendeki 8.2.3 sanırım hiç güncelleme yapmadım. su an sıkıntılı bi durum yok gayet stabil çalışıyor.
    genelde netflix prime video ve kodi, plex ile ağdan pcdeki filmleri (atmos ve dtsx leri) izlemek ve arada pcdeki oyunları oynamak için kullanıyorum.
    güncelleyimsizce?

• srknzr S kullanıcısına yanıt

Valla 9.0.0 güncellemesinde çok sıkıntı çektik. Bu başlıkta 3-4 ay öncesine giderseniz görürsünüz şikayetleri.

Gerçi sonra 9.0.1 ve 9.0.2 ile o sıkıntıları giderdiler ama sorumluluk sizin tabii ki. Ben şu anda 9.0.2 sürümünü kullanıyorum. Bir sıkıntı yok.

ok teşekkür ederim biraz daha araştırayım zaten geneli hafta sonları kullanıyorum ondada bi sıkıntı çıkarsa film keyfimiz hiç oluyo. su anda sıkıntısız bi süre daha böyle devam edeyim

• Frank Slade kullanıcısına yanıt

Windows 11 kullanıyorum PC üzerinden Shield diskine ulaşmada bir problem olmuyor.

• srknzr S kullanıcısına yanıt

Yabancı forumlarda ağ üzerinden PC ile Shield diski arasında veri transferinde hız düşmesi olduğu yönünde şikayetler var. Kodi'ye bazı eklentileri (Elemenum eklentisi özellikle) yüklemek uğraştırıyor. Plex'teki problemler giderilmiş görünüyor.

• 
Sayfa: önceki 333334335336337
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.