Şimdi Ara

Nvidia Shield Tv (Ana Başlık) (295. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.315
Cevap
204
Favori
411.899
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 293294295296297
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

nerden ayarlamak lazım hocam benim ana ekranda background siyah oldu akşam. sistem güncelleme denedim yeni güncellem gözükmüyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Shild'e apk en kolay nasıl kuruluyor? Bir türlü beceremedimNvidia Shield Tv (Ana Başlık) 

• byvolcan kullanıcısına yanıt
    NVIDIA Google TV arayüzü güncellemesi geldi. Bu ara yüz değişim Google TV android box ve NVIDIA açıldı.Amerika Birleşik Devletleri, Birleşik Krallık, Avustralya, Kanada, Almanya ve Fransa'daki kullanıcılara sunuldu.Türkiye’de bu GUI güncellemesini ne yazıkkı yakın bir süreçte kullanımda olmayacak.İlerdeki dönemde tüm Android TVOS yazılımına sahip TV boxlar bu arayüze kavuşacak..Tabiki üreticiler bunu destekleyen yeni ürünlerde ilk planda sunulacak.2022 ilk aylarında tüm geçiş süreci tamamlanacak.

Sorunuzun cevabı bu yüzden bu güncellemeyi alamıyorsunuz.Android TVos için özel bir güncelleme..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QRocKfire -- 24 Haziran 2021; 14:32:18 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • theraptorx kullanıcısına yanıt
    Basit bir yöntemi var. Gdrive üzerine apk yüklenip dosya yöneticisi üzernden ulaşılarak kurmak en kolayı.X-plore dosya yöneticisi gdrive bağlantısı barındırıyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QRocKfire -- 24 Haziran 2021; 14:35:16 >
  • QRocKfire kullanıcısına yanıt

tam anlıyamadım hocam şimdi bu sizin paylaştiğınız görseller nvidia shield den sanırım. bende aynısını kullaniyorum sorun nerde tam olarak acaba

Üstad konuya yabancıyım. Detay alabileceğim bir link var mıdır?

• byvolcan kullanıcısına yanıt
    Nvidia Shield 2019 pro ana ekran arayüzü değişimini görsellerle açıkladım.Siz Türkiye’de yaşıyorsunuz.Bu GUI arayüz Google TV arayüzü.Bunu sadece Amerika Birleşik Devletleri, Birleşik Krallık, Avustralya, Kanada, Almanya ve Fransa kullanıcılara ilk sunuldu.Google TV sistem dosyalarından biri ve güncellendi.Nvidia bu güncellemeyi Google üzernden arka planda güncellendi.İki android donanımı aldı .Google tv ( Google yeni tv box sı ) ve Nvidia.Bu yüzden bu ara yüz sizde yok.2021 son ayları veya 2022 ilk ayıda tüm android TV os barındıran box alacak.Nvidia arayüzü android TVOS.İlk deyimleyenler öncelik Nvidia ve Google tv box aldı.Sadece dünyada Amerika Birleşik Devletleri, Birleşik Krallık, Avustralya, Kanada, Almanya ve Fransa ülkelerinin kullanıcıları aldı.

Google hesabım Almanya ve yaşadığım ülke Almanya.Bende otomatik bu GUI aktif oldu.Güncelleme yapmadım.Google play store arka planda güncellendi..

Deneme şansım olmadı ama acaba Türkiye’den yukarda saydığım ülkelerden vpn hesap açıp VPN açıkken ülkeyi Amerika Birleşik Devletleri, Birleşik Krallık, Avustralya, Kanada, Almanya ve Fransa bu ülkelerden birini seçip o ülkenin Google hesabını eklerseniz belkide Türkiye’den arayüz güncellemesi alırsınız.Denemek lazım VPN açık ken misal Almanya gmail hesabı alıp Nvidia VPN açıkken ekler ve Google play store Alman hesabı ile açıp güncelleme yüklenebilir.Denemedim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QRocKfire -- 24 Haziran 2021; 15:30:18 >

• theraptorx kullanıcısına yanıt
    tvOS üzerindeki google play Store açıp arama kısmına X-plore yazın ve indirin.TVOS üzernden size link gönderme şansım yok..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QRocKfire -- 24 Haziran 2021; 15:26:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: theraptorx

Shild'e apk en kolay nasıl kuruluyor? Bir türlü beceremedim 

Alternatif bir yöntem olarak "Mibox APK installer" öneririm.

Bu uygulamayı Shield'daki Google Play Store'da bulabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: theraptorx

Shild'e apk en kolay nasıl kuruluyor? Bir türlü beceremedim 

exfat olarak formatlanmış usb ye uygun apkleri , playstoreden yüklenen TV File Commander ile ulaşır yüklenir.

playstore ye alternatif Aptoide veya huawei AppGallery dende yüklenir.

• marketteki solid explorer isimli dosya yöneticisi uygulamayı tavsiye edebilirim.

shield tv'de ftp server oluşturursun, telefondan buna bağlanıp istediğin dosyayı wifi üzerinden yollarsın.

seyirturk link:

https://seyirturk.tk

• Arkadaşlar elimde sıfırdan farksız durumda 2019 shield tv pro var almayı düşünen olursa 2.000 tl den satıyorum, iletişime geçebilir. Malum site İlan No: 940404414

• Zamanının hızlı konusu ölmeye yüz tutmuş.

• Anjeliqué kullanıcısına yanıt
    Kendi kullanım senaryom özelinde bakınca ben cihazdan gayet memnun ve sıkıntısız kullanmaya devam ediyorum 2019 pro'yu. Diğer kullanıcı arkadaşlar da benzer durumda sanıyorum ki kimse buralara uğramıyor :) aslında bende isterdim başlığın aktif olmasını..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anjeliqué

Zamanının hızlı konusu ölmeye yüz tutmuş.

Cihazın eskidiğinin göstergesi nvidia shield pro II

zamanı gelmiş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anjeliqué

Zamanının hızlı konusu ölmeye yüz tutmuş.

Burada genelde sorunlar konuşulur ancak aletin pek sorunu yok taş gibi.

• F355 Challenge F kullanıcısına yanıt

Aynen öyle tek sorunu işte nvidia games uygulaması halen, bir türlü çözmediler

• profx kullanıcısına yanıt
    Nvidia game anladığım kadarıyla ülke bazlı bir sorun.Almanya’da kullanıyorum.Hiç bir haya denk gelmedim ..

Evet hocam ülke bazlı bir sorun, Türkiye serverı olarak game+ ile uyumluluk hatası var o yüzden nvidia games uygulaması çalışmıyor

• 
Sayfa: önceki 293294295296297
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.