Şimdi Ara

Nvidia Shield Tv (Ana Başlık) (222. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.315
Cevap
204
Favori
411.959
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 220221222223224
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cartok

Ben yaklaşık 2 hafta önce amazon.it den aldım.
    Alırken stokta var görünüyordu.
    Hatta sipariş verir vermez parayı çekti. Ödeme zamanı geldi neredyse
    Şimdi siparişlerim kısmında göndereceğimiz zamanı bilmiyoruz belirleyince mail atacağız gibi birşey yazıyor.
    Bu amazon için alışmadığım bir durum hiç yakışmadı.
    Normalde gönderecekleri gün çekim yapıyorlar. Ben hatta "neden çekmiyorsunuz" diye sormuştum da "as the item is not in stock we do not charge our customers for that order until the item is back in stock" diye cevap vermişlerdi.

Acaba Amazon İtalya mı farklı çalışıyor. Benimki Amerika'ydı.
  • merhaba,
    nvidia 2017 bir ara ge force için ingilizceye çevrip giriş yaptım.
    daha sonra birşey dikkatimi çekti. birçok uygulama yok olmuştu. es dosya dan tutun launcherlere free paylaşılan uygulamalara, koruyucu uygulamalara kadar hepsi yok olmuş durumda.
    böyle bir durum nasıl meydana gelebilir. aptoide netfix ve benzeri uygulamalar duruyor.
    bir kötü amaçlı uygulama yazılımı mı sildi,
    bu durum başına gelen arkadaşlar var mı
  • tergunt T kullanıcısına yanıt
    Linkte sipariş verebilirsiniz ama stokta yok.Stoğa girince satınalanlara sırayla gönderilecek diyor.Mevcutta yokmuş.Stok geliş günü belirsiz diyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lazzaro

Normalde gönderecekleri gün çekim yapıyorlar. Ben hatta "neden çekmiyorsunuz" diye sormuştum da "as the item is not in stock we do not charge our customers for that order until the item is back in stock" diye cevap vermişlerdi.

Acaba Amazon İtalya mı farklı çalışıyor. Benimki Amerika'ydı.

Alıntıları Göster
    evet genelde amazon göndereceği zaman çekim yapardı.
    Bende şaşırdım hemen yollayacaklar herhalde demiştim.
    Şimdi tekrar kontrol ettim dönem içi işlemlerinde duruyor çekim.

• quote:

Orijinalden alıntı: QRocKfire

Linkte sipariş verebilirsiniz ama stokta yok.Stoğa girince satınalanlara sırayla gönderilecek diyor.Mevcutta yokmuş.Stok geliş günü belirsiz diyor.
    Korona bitene kadar stok olmaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sadays S kullanıcısına yanıt
    Yeni alacak arkadaşların şansına artık.

• BILGILI B kullanıcısına yanıt
    Dil değişince app kaybolmaz yani.Belki SD card veya hardisk depolanmış uygulamalar bir anlık görünmemiş olabilir.Bende 2019 pro var İngilizce kullanıyorum.Bir ara Almanca diline çevirmiştim bu sorun oluşmadı.

• Dousk kullanıcısına yanıt
    Benim cihaz sabah geldi. Kurulum yapacagım simdi.
    Sizinki de bir kac güne gelir sanırım.
  • tergunt T kullanıcısına yanıt
    Benimkide az önce teslim edildi. Akşam olmasını bekliyorum. Olur inş..

• İkinizin de yeni oyuncaklarınız hayırlı olsun.

İlk gün kurulum işlemleri esnasında takıldığım küçük bir detay olmuştu. Shield'ın tuhaf bir huyu var: eğer bir ekranda kullanıcı adı, e-mail filan yazacaksanız nokta işaretinden sonra cihaz otomatik olarak bir boşluk bırakıyor. Yani mesela siz "gmail.com" yazmak isterken, ekranda "gmail. com" şeklinde yazılıyor. Sonra okla dönüp o boşluğu kaldırmak gerekiyor.

Vardır mutlaka bir ayarı da, ben bulamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazzaro -- 26 Şubat 2020; 15:24:46 >
  • lazzaro L kullanıcısına yanıt
    Öncelikle teşekkür ederim. Kullandığım telefonun klavyeside aynı davranışı sergiliyor. Androide özgü bir durum olsa gerek.

• lazzaro L kullanıcısına yanıt
    Ben kendi kumandasından kurdum, oyle bir sorun olmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tergunt

Ben kendi kumandasından kurdum, oyle bir sorun olmadı.
    Ben de hep kendi kumandasını kullanıyorum.

Belki ilk kurulumda olmuyordur, şimdi tam hatırlayamadım. Ama bazı uygulamaların içinde, yazı girerken kesin yapıyor bunu. Aklınızda olsun.
  • Cihazı kurdum herşey iyi güzel de, hdd teki filmleri kodi üzerinden oynatırken ses formatı ne olursa olsun avr ekranında sadece Dolby digital görüyorum. Doğrudan geçişi etkinleştirdim ve altındaki hd sesler vs hepsini aktif ettim.. Neyi atlıyor olabilirim?

• 2019 cihazlarına 8.1.1 update gelmiş. Yükleyen oldu mu acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dousk

Cihazı kurdum herşey iyi güzel de, hdd teki filmleri kodi üzerinden oynatırken ses formatı ne olursa olsun avr ekranında sadece Dolby digital görüyorum. Doğrudan geçişi etkinleştirdim ve altındaki hd sesler vs hepsini aktif ettim.. Neyi atlıyor olabilirim?
    Shield 2017 ile dolby atmos ses alıyorum. Lg sl9y Sounda barımda.
    Passthrough yapın bide bazen çok kanallıysa indirdiğiniz film. Kodiden audio ayarlarından seçeneklere bakın. İstediğiniz ses ayarı default seçili gelmeye biliyor.
    Vlc player de deneyebilirsiniz.
  • Hermés kullanıcısına yanıt
    Yüksektme harici dac amp kullanımını ve kumanda yazılımı android tv os sistemi düzeltmeleri ve Nvidia Now oyun stabil iyetini düzelten yamalar içeriyor.175 mb bir güncelleme yüklemekte yarar var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dousk

Cihazı kurdum herşey iyi güzel de, hdd teki filmleri kodi üzerinden oynatırken ses formatı ne olursa olsun avr ekranında sadece Dolby digital görüyorum. Doğrudan geçişi etkinleştirdim ve altındaki hd sesler vs hepsini aktif ettim.. Neyi atlıyor olabilirim?
    Kodi/sistem/kanal sayısı 7.1 olarak ayarlı değilse , yapıp denermisin.
    Gene kodu/sistem/ses çıkış aygıtı ayarını HDMI olarak secilimi veya diğer seçeneklere de bakabilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dousk kullanıcısına yanıt
    AVR genellikle sinama sistem codekleri destekler.Dolby Amos aslında dolby true hd ve türevlerine çok benzer yapıdadır.AVR ekranında DD+ olarak gösterir dolby Amos olarak sesi verir.DD+ içinde dolby Amos vardır .Sadece ekranda bunu DD+ çözümler.Misal netflix dolby Amos destekleyen dizi açıp test edin AVR de ekranda yine DD+ görünecek.Kodlama codec yüzünden bunu görürsünüz.Sesin sıkıştırma formatından kaynaklanır.AVR 5 senin üstünde anladığım kadarıyla.Yeni nesil AVr direk adı DD+ değil dolby Amos olarak yazar ama ses farkı yoktur.

• QRocKfire kullanıcısına yanıt
    Bunları biliyorum yinede sağolun fakat ben dts yada hd ma bir film açtığımda avr bana dd veriyor. Garip gelen bu. Yoksa neden atmos yazmıyor diye bir endişem yok :)

Edit: çözdüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dousk -- 27 Şubat 2020; 7:28:55 >
  • 
Sayfa: önceki 220221222223224
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.