Şimdi Ara

Nvidia Shield Tv (Ana Başlık) (203. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.314
Cevap
204
Favori
411.746
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 201202203204205
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Apple TV 4K 32GB @Apple Türkiye Garantili cihazım var. İlgilenen varsa NVIDIA SHIELD TV PRO ile takas etmek istiyorum.

Satış ilanım:https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-ev-elektronigi-ev-sinema-sistemleri-apple-tv-4k-32gb-apple-turkiye-garantili-776915456/detay/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rA.horakhty -- 13 Ocak 2020; 21:15:6 >
  • ali beyendi A kullanıcısına yanıt
    Refresh rate uygulamasiyla yapiliyor. Netflix acilis ayarlarini 4k-23.976Hz yapip otomatik frame rate switchi acmak gerekiyor. Otomatik resolution switch kapali kalmali, acilirsa 1080p videolar upscale olmuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hermés

Refresh rate uygulamasiyla yapiliyor. Netflix acilis ayarlarini 4k-23.976Hz yapip otomatik frame rate switchi acmak gerekiyor. Otomatik resolution switch kapali kalmali, acilirsa 1080p videolar upscale olmuyor.
    tesekkur ederım. Bende refresh rate ıle yapıyorum acaba baska bır yontem varmı dıye sordum.Refresh rate ıle 24 p ayarlıyrom. Genelde fılmler 24 p zaten.Ama arada 50 hz olanda var o zmankodı ıle seyredıyorum. Refresh rate yı otomatık calsıtıramadım bır turlu,Otomatik ayarlanabiliyormu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali beyendi -- 9 Ocak 2020; 20:12:45 >
  • Shield pro almak için en iyi seçenek amazon.com mu arkadaşlar? Şu an siteden baktığımda ek vergileri vs eklediğinde 1750 liraya geliyor. Gümrükte takılma olmuyor değil mi bizi uğraştırmadan direkt kapıya getiriyorlar? Daha önce amazondan hiç alım yapmadım o yüzden soruyorum. Bir de standart shipping ve priority shipping seçenekleri var. Öncelikli teslimat gibi bir derdim olmadığımdan standardı seçmem mantıklı olan galiba, ne zaman geleceği dışında bi numarası yok sanırım bu seçimlerin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frank Slade

Shield pro almak için en iyi seçenek amazon.com mu arkadaşlar? Şu an siteden baktığımda ek vergileri vs eklediğinde 1750 liraya geliyor. Gümrükte takılma olmuyor değil mi bizi uğraştırmadan direkt kapıya getiriyorlar? Daha önce amazondan hiç alım yapmadım o yüzden soruyorum. Bir de standart shipping ve priority shipping seçenekleri var. Öncelikli teslimat gibi bir derdim olmadığımdan standardı seçmem mantıklı olan galiba, ne zaman geleceği dışında bi numarası yok sanırım bu seçimlerin?
    En iyi seçenek kesinlikle Amazon.com.

Gümrükte takılma filan olmuyor, direkt kapınıza geliyor. Gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz. Aslına bakarsanız -bekleme süresi dışında- örneğin bir hepsiburada'dan sipariş vermekle arasında hiçbir fark yok. Hatta Amazon'da ürünü daha güzel paketliyorlar.

Standardı seçmek mantıklı, bir aceleniz yoksa.

• Ayrıca en az 200 TL kredi kartına iade ederler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ali beyendi A kullanıcısına yanıt
    Refresh rate uygulamasini acinca sagda cihazda yuklu olan uygulamalari gosteriyor. Hangi uygulamanin hangi frame ratede calisacagini secebiliyorsunuz. Netflixi 4k-23.976fps ve otomatik frame rate ayarlarini yaparsaniz netflixi acinca frame rate degistiriyor. Netflix genelde 23.976 ama bazi dolby vision icerikler 25fps. Otomatik frame rate ayarini bu sekilde yapinca cihazin arayuzunu de rahatlikla 60Hz secip akici bir sekilde kullanabilirsiniz.

• lazzaro L kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam teşekkürler. Buradan geçeceğim siparişi ama şu an 1900 küsür gösteriyor fiyatı, dün öyle değildi; ürün dün de 199 dolardı hala öyle nasıl arttı fiyat anlamadım Ayrıca doları niye 6.16'dan çeviriyor şu an kur 5.88 onu da anlamadım.

1700 küsürden yakalamayı bekleyeceğim artık sipariş geçmek için.

• Amazon.es den dene orası daha ucuza gelir. Birlikte alacağın başkasını da bulursan kargo da ucuzlamış olur

• Seroloz S kullanıcısına yanıt
    orada pro yok sanırım şu an, aramada çıkmadı. silindir ve bir önceki model çıkıyor aramada.
  • Amazon'un hangi sitesinden alırsanız alın ama fahiş fiyatla mal satanlara sakın ola ki prim vermeyin.

Sahibinden.com gibi sitelerde 2400 TL yazıyorlar , insaf yahu.

Bunu yazan Türkiye Distrübitörü olsa anlarım , sonuçta garantisi-servisi vardır ve aradaki bu fark normaldir diye.Ama onlarda herkes gibi zaten Amazon'dan alıyorlar ve al takke-ver külah uçuk rakamlarla kime tuttururlarsa satıyorlar ve çılgın kar ediyorlar.

Özetle ; Para kazandırmayın bu zihniyetteki kurnaz satıcılara , gerek yok.

Amazon herşey dahil 1550 TL civarında bir fiyata evinize kadar teslim ediyor.Bunu etrafınızdaki herkese yayın , duyurun...

• Valla dün amazonda 1700 tl fiyatı gördüğüm için bugün 1900 bile vermeye niyetim yok, 2400 tl falan fahiş fiyatla hiç işim olmaz :) Beklerim eninde sonunda 1700lerde yine yakalarım amazonda acelem yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hermés

Refresh rate uygulamasini acinca sagda cihazda yuklu olan uygulamalari gosteriyor. Hangi uygulamanin hangi frame ratede calisacagini secebiliyorsunuz. Netflixi 4k-23.976fps ve otomatik frame rate ayarlarini yaparsaniz netflixi acinca frame rate degistiriyor. Netflix genelde 23.976 ama bazi dolby vision icerikler 25fps. Otomatik frame rate ayarini bu sekilde yapinca cihazin arayuzunu de rahatlikla 60Hz secip akici bir sekilde kullanabilirsiniz.
    23.976 seciyorum ve o sekilde netflix 23.976 olarak gosteriyor.Ancak dediginiz gibi bazi filmler 50-60 hz. ve Otomatik olarak secmiyor o filmlerde de 23.976 kaliyor.Tekrar ayarlamam gerekiyr ki pratik degil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frank Slade

Anladım hocam teşekkürler. Buradan geçeceğim siparişi ama şu an 1900 küsür gösteriyor fiyatı, dün öyle değildi; ürün dün de 199 dolardı hala öyle nasıl arttı fiyat anlamadım Ayrıca doları niye 6.16'dan çeviriyor şu an kur 5.88 onu da anlamadım.

1700 küsürden yakalamayı bekleyeceğim artık sipariş geçmek için.
    Şimdi benim geçmiş siparişin detaylarına baktım: "Shipping & handling" daha önce 16 dolarmış, şimdi ise nedense 47 dolara çıkmış. Fiyattaki şişkinlik oradan kaynaklanıyor.

Takip etmekte fayda var.

• lazzaro L kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam, sağolun. Demek dün baktığımda da 16 dolardı shipping, takip edip orada yakalayınca vereyim siparişi ben de :)
  • Pro shipping hep 47-50 dolar civarıydı. Shield tv 11_13 dolar

• Seroloz S kullanıcısına yanıt
    Yok priority shipping 90 küsür dolar gösteriyor :) standart shipping 46 dolar görünüyor şu an biraz uçuk demek ki fiyatlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Seroloz

Pro shipping hep 47-50 dolar civarıydı. Shield tv 11_13 dolar
    Benimki Pro ve benim siparişimde Shipping 16 dolardı.
  • Frank Slade kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar kredi kartlarınıza dolar euro ekstre tanımlatın ve amazon nun hangisinden alıyorsanız kendi para birimini seçin.

Örnek: amazon.com da dolar seçin.

Amazon.de ise euro seçin.

• s_g_m_s arkadaşımızdan nvidia shield pro alarak aranıza katılmış bulunuyorum ilk defa kullanacaklar için tavsiyelerinizi alayım insan bilmediğinin cahili oluyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 201202203204205
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.