Şimdi Ara

Nvidia Shield Tv (Ana Başlık) (195. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.315
Cevap
204
Favori
411.957
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 193194195196197
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yakın zamanda bizde zam yapıldı onlar da yansıtmışlar muhtemelen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eski ve yeni (pro) versiyonlarda androidin yanında openwrt ve transmission yazılımları var mı?
    Uzak yada lokal ağdan, Shielda bağlı HDD de torrent indirme yönetimi yapılabilir mi?
    Yabancı forumlarda tTorrent apk yı çok övmüşler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siyaha -- 17 Aralık 2019; 12:8:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: siyaha

Eski ve yeni (pro) versiyonlarda androidin yanında openwrt ve transmission yazılımları var mı?
    Uzak yada lokal ağdan, Shielda bağlı HDD de torrent indirme yönetimi yapılabilir mi?
    Yabancı forumlarda tTorrent apk yı çok övmüşler.
    Sizin de Shield için içerdeki kurt kıvranmaya başladı anlaşılan

"Kaşınanlar Kulübü"ne hoşgeldiniz

Bu arada, sorduğunuz soruların cevabını ben de merak ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazzaro -- 17 Aralık 2019; 15:20:50 >
  • Pro modelini amazon.de üzerinden 21 Kasım tarihinde vergi-gümrük-kargo dahil 238 euroya sipariş vermiştim,sipariş verirken bu ürün 9 Aralık-3 Ocak tarihleri arasında teslim edilir yazıyordu.Şuanda siparişlerimden kontrol edince tahmini teslimat 7 Ocak yazıyor.Ürünün satış sayfasına gidincede şuan alsam genellikle 1-3 ay arasında teslim edilir yazıyor.

Valla şüpheye düştüm iyice,bunlar benim siparişi 7 Ocak a kadarda teslim edemeyecekler galiba...
  • quote:

Orijinalden alıntı: akonay

Pro modelini amazon.de üzerinden 21 Kasım tarihinde vergi-gümrük-kargo dahil 238 euroya sipariş vermiştim,sipariş verirken bu ürün 9 Aralık-3 Ocak tarihleri arasında teslim edilir yazıyordu.Şuanda siparişlerimden kontrol edince tahmini teslimat 7 Ocak yazıyor.Ürünün satış sayfasına gidincede şuan alsam genellikle 1-3 ay arasında teslim edilir yazıyor.

Valla şüpheye düştüm iyice,bunlar benim siparişi 7 Ocak a kadarda teslim edemeyecekler galiba...
    Çok enteresan. Ben 22 Kasım da sipariş verdim 6 aralıkta teslim edildi.

• quote:

Orijinalden alıntı: serkan_koyun

Çok enteresan. Ben 22 Kasım da sipariş verdim 6 aralıkta teslim edildi.

Alıntıları Göster
    Nasıl oluyor arkadaş ya,21 Kasım siparişi hala bekliyorum 22 Kasım siparişi 12 gün önce teslim edilmiş.Eğer sakıncası yoksa özel mesajla sipariş numaranızı verirmisiniz,amazon.de müşteri hizmetlerine çatayım biraz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akonay -- 18 Aralık 2019; 19:30:12 >

• akonay kullanıcısına yanıt
    Sakıncası yok hocam :) Özelden yazarım size. Bu arada fark edermi bilemiyorum ama amazon.de den ayda ortalama 2-3 alışverişim oluyor :) Kendilerince bu tarz bir önceliklendirme yapıyor olabilirler mi bilemedim.
  • benim pro geldi sonunda eskisine göre görüntüde fark müthiş netfilix bile tv yerine nvidia dan izliyorum görüntü gerçekten çok iyi tv sony 9005
  • quote:

Orijinalden alıntı: müslüm66

benim pro geldi sonunda eskisine göre görüntüde fark müthiş netfilix bile tv yerine nvidia dan izliyorum görüntü gerçekten çok iyi tv sony 9005
    Hayırlı olsun, güle güle kullanın. Benimki de sözde 19 Aralık'ta gelecekti, ama gelemedi bir türlü. Noel yoğunluğuna takıldık.

Günde 10 kere Aramex sitesine bakıyorum, gönderi takibi için
  • 2019 Shield Proyu teslim aldım.

Kumandası güzel, ele oturuyor ve aydınlatmalı. Kumandayı elinize alınca aydınlatma ışığı yanıyor bu özelliği hoşuma gitti.

AI Enhanced upscale gözüme güzel geldi. Bazı yerlerde özellikle çok fark ediyor, yazılarda vs. Animasyonlarda kendini daha çok gösteriyor demişler internette, daha denemedim. Bazı dizi ve filmleri deniyorum fırsat buldukça. Her dizi ve filmde vaov müthiş dedirtmiyor ama dedirttiği zamanlar da oluyor.

Dolby Vision'ı açıp kapatabiliyorsunuz. Bu özellik bence çok iyi. Karanlık sahnelerin çok olduğu Dolby Vision dizilerini gündüz ışığında izlemek zulüm olabiliyor. Dolby Vision'ın isteğe bağlı olması bence çok iyi olmuş.

Dolby Vision demişken, sanki bu aletteki Netflixin Dolby Vision'u, televizyonumdaki(Sony XF9005) Netflixin Dolby Visionundan bir miktar daha aydınlık gibi geldi bana. Aynı zamanda da altyazıdan kaynaklı blooming daha az gibi geldi. Çok detaylı inceleyemedim, vaktim olduğunda detaylı bakacağım bu duruma.

GeForceNow çok kurcalayamadım. Sanırım kayıt olup sıraya girmek gerekiyormuş deneyebilmek için. Ülkemizde kullanılabiliyor mu onu bile bilmiyorum, inceleyeceğim.

Cihaz çok mu müthiş, tabi ki değil. Match color spacing özelliğinde problem var. Hotfix ile düzeltildiği söyleniyor, ancak henüz official bir update gelmedi. Match color spacing özelliğini açık tutunca eğer HDR bir içerik izlerseniz renk paleti BT2020de(HDR) kalıyor. Bu da SDR yayınlarda oversaturasyona sebep oluyor renklerde. Match color spacing özelliğini kapalı tutunca da ilginç bir şekilde HDR izleyip kapattıktan sonra renkler BT2020de kalmıyor, ama Rec709(SDR)a da tam geçmiyor, arada bir yerde kalıyor. Televizyon üzerinden renk paletini Rec709(SDR) seçince renkler iyice soluklaştığından anladım tam geçemediğini. Bu durum inanılmaz bir rahatsızlık vermiyor, hatta daha iyi bile diyebilirim Eğer SDR videolarda renk paleti BT2020de kalsaydı işte o zaman çok rahatsızlık verirdi. Yine de official bir update ile bu sorun çözülse iyi olur. Kötünün iyisi olduğu için match color spacing özelliğini kapatarak kullanıyorum.

Dün akşamdan beri yaptığım gözlemler bu şekilde.

• Hermés kullanıcısına yanıt
    Hdd den 4k remux film test etme şansınız oldu mu kodi üzerinden görüntü kalitesi ve akıcılık nasıl ?

• Blackkk kullanıcısına yanıt
    4k görüntü kalitesi ve akıcılık gayet iyi hiçbir sıkıntı yaşamadım, dikkatimi çeken bir şey olmadı henüz. Yarın 1080p videolarla eski playerımda(Zidoo Z9S) yaşadığım bir sorunu shieldda yaşayıp yaşamadığıma bakacağım. Hem de AI upscale denemeleri yapmış olurum.
  • kodi üzerinden 1080 filmlerde görüntü çok başarılı daha önce izlediğim filmlere tekrar baktım belirgin fark var görüntü çok daha net renkler daha canlı.
    tek sorun kumandanın kapağını açamadım pil bitince uğraştıracak gibi.
  • müslüm66 kullanıcısına yanıt
    Kumandayı sol avucunuzun içine alın. Ve sağ elinizin baş parmağı ile altından kuvvetlice bastırın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ratsx -- 21 Aralık 2019; 21:11:33 >
  • teşekkür ederim biraz zorlayınca açıldı.
  • Arkadaşlar 3 ay önce 2019 gamer modelini aldım. 86 inch tvde film izlemek için kullanıyorum. Satıp yenisini almaya gerek var mı? Görüntü kalitesinde hissedilir bir fark var mı?

• zanaks kullanıcısına yanıt
    4k tv varsa alabilirsin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seroloz

4k tv varsa alabilirsin
    86 inch ise büyük olasılıkla LG 4K'dır.
  • Arkadaşlar hem yeni model hemde apple tv 4k sahibi olan biri varsa netflix performansı karşılaştırması yapabilir mi acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: saydam330

Arkadaşlar hem yeni model hemde apple tv 4k sahibi olan biri varsa netflix performansı karşılaştırması yapabilir mi acaba?
    Ben de var yaptım fark yok hatta bence arayüzden dolayı atv4k daha iyi. Sadece netflix için konuşuyorum.

• 
Sayfa: önceki 193194195196197
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.