Şimdi Ara

Nvidia Shield Tv (Ana Başlık) (194. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.315
Cevap
204
Favori
411.811
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 192193194195196
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    O fiyata 2019 model nerede var? Ben amazon de den 1700 tlye aldım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pardon benimki bir önceki model gamer olanı

• Arkadaşlar benim cihazım sonunda geldi her şey güzel fakat, Nvdia Games bağlanmak istediğim de can't connect to nvidia shield tv uyarısı alıyorum. Ne yapabilirim?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: renkliorjinal

Arkadaşlar benim cihazım sonunda geldi her şey güzel fakat, Nvdia Games bağlanmak istediğim de can't connect to nvidia shield tv uyarısı alıyorum. Ne yapabilirim?
    Galiba cihazı ingilizce yapınca bağlanıyordu.
  • OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Evet o şekilde bağlandı.

• Cihazımda Netflix açılmıyor.

Önce "Bu içerik anında izleme için mevcut değil" uyarısı veriyordu tvq-pb-103(2.10.0) Daha sonra belleği temizleyip, güncellemeleri kaldırıp yeniden kurdum şimdi login dahi olamıyorum ui–800–3 (307007) Netflix Türkiye ve Amerikayla görüştüm, çözemediler. İnceleyip döneceğiz dediler.

Aynı ağda cep telefonumdan netflix hesabım düzgün çalışıyor. Hatta aynı ağda kardeşim kendi cihazında netflix kullanabiliyor. Benim cihazda netflix harici uygulamalar (Youtube, spotify vb.) sorunsuz çalışıyor. Cihaz kablolu bağlı. Netflix ağ testi yaptığında netflix sunucularına sorunsuz bağlanabiliyorum, ağ testi başarılı diyor.

Netflixi sıfırlayıp yeniden güncelledim, cihazı ve modemi resetledim. cihazın tüm kablolarını söküp 1 saat bekledim, dili ingilizveye çevirdim. Bunların hiçbiri çözüm olmadı.

Cihazı fabrika ayarlarına dönmeden önce buraya danışmak istedim, cihazı sıfırlamak istemiyorum ama çözemezsem onu da deneyeceğim. Sorunu yaşayan ya da çözümü bilen arkadaşların yardımını rica ediyorum.

EDİT : Aşağıdaki yorumlara göre yeni güncelleme ile çözülmüş :

1 2 3

Bendeki sürümün 8.0.1 olup olmadığından emin değilim, daima cihazımı güncel tutarım. Umarım çözülür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi simetri -- 13 Aralık 2019; 8:58:14 >

• Shield TV ve TV pro cihazlarda yazılım android mi?
    Cihazın kendisi ile torrent indirilebiliyor mu?
    Torrent client var mı cihazda?
  • quote:

Orijinalden alıntı: simetri

Cihazımda Netflix açılmıyor.

Önce "Bu içerik anında izleme için mevcut değil" uyarısı veriyordu tvq-pb-103(2.10.0) Daha sonra belleği temizleyip, güncellemeleri kaldırıp yeniden kurdum şimdi login dahi olamıyorum ui–800–3 (307007) Netflix Türkiye ve Amerikayla görüştüm, çözemediler. İnceleyip döneceğiz dediler.

Aynı ağda cep telefonumdan netflix hesabım düzgün çalışıyor. Hatta aynı ağda kardeşim kendi cihazında netflix kullanabiliyor. Benim cihazda netflix harici uygulamalar (Youtube, spotify vb.) sorunsuz çalışıyor. Cihaz kablolu bağlı. Netflix ağ testi yaptığında netflix sunucularına sorunsuz bağlanabiliyorum, ağ testi başarılı diyor.

Netflixi sıfırlayıp yeniden güncelledim, cihazı ve modemi resetledim. cihazın tüm kablolarını söküp 1 saat bekledim, dili ingilizveye çevirdim. Bunların hiçbiri çözüm olmadı.

Cihazı fabrika ayarlarına dönmeden önce buraya danışmak istedim, cihazı sıfırlamak istemiyorum ama çözemezsem onu da deneyeceğim. Sorunu yaşayan ya da çözümü bilen arkadaşların yardımını rica ediyorum.

1 2 3

Bendeki sürümün 8.0.1 olup olmadığından emin değilim, daima cihazımı güncel tutarım. Umarım çözülür.
    Umarım çözülür biz netflix için pro modeli almayı düşünürken soğuk duş etkisi yaptı

• siyaha kullanıcısına yanıt
    Cihaz Android. Playstore dan ya da Chrome üzerinden utorrent flud kurabilirsin

• quote:

Cihazımda Netflix açılmıyor.

1 2 3

8.0.1 güncellemesini yapınca düzeldi @sadays

• quote:

8.0.1 güncellemesini yapınca düzeldi @sadays

Alıntıları Göster
    Hdmi kabloda çok önemli erken, özellikle HDR içeriklerde Netflix’te ki kimi zaman arada hata almanızın komik sebebide bundan kaynaklanabiliyor.

Kesinlikle bu kabloyu önermekteyim ( Yorumları okuyun hepsiburada com daki )

Paugge Hdmi 2.0b Premium Sertifikalı 4K 60Hz 18Gbps Bandwith HDR Dolby Vision HDCP 2.2 Destekli HDMI Kablo - 2 Metre
    https://www.hepsiburada.com/paugge-hdmi-2-0b-premium-sertifikali-4k-60hz-18gbps-bandwith-hdr-dolby-vision-hdcp-2-2-destekli-hdmi-kablo-2-metre-p-HBV000002M9YO?magaza=Entepe Teknoloji

• amazon avrupalarda gümrük ücretleri artmış gibi geldi. Farkeden oldu mu ? Birde .de Türkiye ye gönderimi kaldırmış

• simetri kullanıcısına yanıt
    eyvallah bakacağız artık

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cartok

amazon avrupalarda gümrük ücretleri artmış gibi geldi. Farkeden oldu mu ? Birde .de Türkiye ye gönderimi kaldırmış
    Normal Amazon.com'da (yani ABD sitesinde) Türkiye'ye gönderim eskisi gibi devam ediyor. Hatta "ürün haftaya elinizde" diyor.
    https://www.amazon.com/gp/product/B07YP9FBMM
  • quote:

Orijinalden alıntı: lazzaro

Normal Amazon.com'da (yani ABD sitesinde) Türkiye'ye gönderim eskisi gibi devam ediyor. Hatta "ürün haftaya elinizde" diyor.
    https://www.amazon.com/gp/product/B07YP9FBMM

Alıntıları Göster
    netflix dolby atmos desteği varmı bu cihazda?

• lazzaro L kullanıcısına yanıt
    Avrupa sitelerinden daha ucuza geliyordu. O bakımdan

• aykutx kullanıcısına yanıt
    Evet var

• 28 kasımda 235 euro fiyatla italya üzerinden sipariş verdim.3 ocak teslim gözüküyor ama henüz kargoya bile verilmedi hayırlısı bakalım.inşallah iptal olmaz 275 euroya çıkmış yeni fiyat gümrüğü arttırmışlar

• Gümrük niye artmış ki? Yeni yıl gelmiş olsa anlarım

• 
Sayfa: önceki 192193194195196
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.