Şimdi Ara

Nvidia Shield Tv (Ana Başlık) (175. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.306
Cevap
204
Favori
411.074
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 173174175176177
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tamam bu linlklerden kurarım.Bende ssd aldım cihaza taktıp herhangi bir ayar yapmadım.Nvidia da harici depolama olarak gözüküyor.Bir sıkıntı olur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sirinmustafa

Tamam bu linlklerden kurarım.Bende ssd aldım cihaza taktıp herhangi bir ayar yapmadım.Nvidia da harici depolama olarak gözüküyor.Bir sıkıntı olur mu?
    dene olmazsa dahili hafıza olarak kullanırsın.

arkadaşımda ssd ile kullanıyor.
    yanlız şöle bir durum var ben kingston usb 3.0 128 gb dt serisi aldım uyum sağlamadı shield ile
    sandisk ultra fit gönderdi arkadaşım onunla kullanabildim quasar ı.
    shield ile uyumlu olmayınca çok yavaş iniyor torrentler.
  • Ben alalı 3 ay falan oldu uzaktan kumandanın pilini daha hiç değiştirmedim fakat kumanda 5 metre civarında algılamada bir dorun yaşıyor cihaza yaklaşınca sıkıntı yok bunu bir türlü çözemedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba,

Bu cihazı en uygun nerden alabilirim.

Türkiye'de en ucuz 2100₺ buldum.

Amazon.de de 1550 ye geliyor sizce fiyat iyimi tavsiye edebileceğiniz bir yer varmı.

Birde pes ya da fifa oynamak istesem iki kişi oynayabilir miyiz harici kolla (pes iki kişi oynanır mı bilmiyorum )
  • Signor_ali kullanıcısına yanıt
    Ben Amazon.com veya .de iki siteyide kıyasla öyle al.Oyun konusuna gelince bilgim yok.
  • josh-r J kullanıcısına yanıt
    Bende ki ssd de sandisk direk takınca harici olarak gördü.Quasarı kurdum 2,5 gb lik bir dizi indirdim pc kadar olmasada fena sayılmaz.İndirme esnasında aynı görüntü kalitesi ile izlenmesi çok iyi.Şuan için sıkıntı yok yardımların için teşekkürler.
    Oyunu nasıl oynayacaksanız? PC den kablosuz mu yansıtacaksınız yoksa satın aldığınız oyunu mu direk oynamak istiyorsunuz ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    2 kişi oynıyabilirsiniz ama 1 adet shield controllerı daha ihtiyacınız var yada kablolu xbox 360 xbox one controller yada ds4 e sahip olmanız lazım

Kendim denemedim ama sitesinde shield dışındakilerin kablolu olması gerektiği yazıyor

Bu dediklerim ge force now için pcden yansıtacaksınız pcyee bağlayıp controllerı kablosuz olarak kullanabilirsiniz büyük ihtimalle
  • quote:

Orijinalden alıntı: Proprietor

2 kişi oynıyabilirsiniz ama 1 adet shield controllerı daha ihtiyacınız var yada kablolu xbox 360 xbox one controller yada ds4 e sahip olmanız lazım

Kendim denemedim ama sitesinde shield dışındakilerin kablolu olması gerektiği yazıyor

Bu dediklerim ge force now için pcden yansıtacaksınız pcyee bağlayıp controllerı kablosuz olarak kullanabilirsiniz büyük ihtimalle
    iyi geceler
    arkadaşlar,
    birçok oyun var android için ama birçoğu tablet telefon modlu üretilmiş kontrol işe yaramıyor. örnek birçok spor yarış oyunları f1 ralli vb. pc üzerine geforce üzerinden f1 kursanız da yine aynı. farklı bir çok nvidia-game kontrol apk lar kurdum gerek tablete gerek telefona nvidia ile bağlantı kurdum nvidia da f1 oyunu açtım çalıştırdım. oyun dokunmatik tuş seçenekli nvidia ekranı tablette olsa bile tablete dokunsamda işe yaramadı. tüm apk sistemlerini kurup test ettim olumsuz oldu.
    pc üzerinden pc f1 kurup nvidia ile blutooth bağlantı vs. kurulumları da oluyor ama pc den nvidia bağlantı stream ederken bire bir oynanmıyor zaman farkı oluyor.
    ge force forumu da inceledim örnek f1 gibi oyunları dokunmatik-kontrol vs. seçenekli yapmadıkları için birçok müşteri serzenişte bulunmuş sonuçta ücretli oyunlar.
  • tuncayt T kullanıcısına yanıt
    Steam üzerinden pes alıp geforce now ile oynamayı plânlamıştım

• quote:

Orijinalden alıntı: josh-r

dene olmazsa dahili hafıza olarak kullanırsın.

arkadaşımda ssd ile kullanıyor.
    yanlız şöle bir durum var ben kingston usb 3.0 128 gb dt serisi aldım uyum sağlamadı shield ile
    sandisk ultra fit gönderdi arkadaşım onunla kullanabildim quasar ı.
    shield ile uyumlu olmayınca çok yavaş iniyor torrentler.

Alıntıları Göster
    Yolla bana uyum sağlamayanı
  • Arkadaşlar Nvidia Shield Tv satıyorum, almak isteyene kısaca detaylar;

Ürün yalnızca 3 aylıktır, faturası ve garantisi duruyor fakat bildiğiniz üzere Nvidia garantisi Türkiye’de kapsam dışı kalıyor.Ürünün yanında kablosuz klavye ve mouse da verilecektir.

Fiyatta pazarlık abartılmayacak şekilde yapılabilir.Ciddi alıcılara ürünü birebir kullandırabilirim, ürünün her şeyi yerli yerindedir.Ek olarak klavye ve mouse da verilecektir

Evet oynanabiliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: sirinmustafa

Bende ki ssd de sandisk direk takınca harici olarak gördü.Quasarı kurdum 2,5 gb lik bir dizi indirdim pc kadar olmasada fena sayılmaz.İndirme esnasında aynı görüntü kalitesi ile izlenmesi çok iyi.Şuan için sıkıntı yok yardımların için teşekkürler.
    ssd kullana arkadaşıma sordum.
    benim yaptığım gibi dahili hafıza olarak formatlamış. hız olarak sıkıntı yaşarsanız o şekilde deneyin. quasarla ben pc den daha hızlı indiriyorum. interneti sonuna kadar sömürüyor resmen.
  • Nvidea shild mi, apple 4K mı tavsiye edersiniz ? DigiturkPlay, netflix, YouTube, IPTV kullanacağım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Covannii -- 4 Eylül 2019; 22:30:10 >
  • Covannii C kullanıcısına yanıt
    ikisinide kullandım. Eğer teknolojiden anlayan , meraklı biriyse kendisine herGün yeni birşey katan shield'tv yi öneriyorum. Ama ben alayım bir kaç program yükleyeyim daha basit olsun başka bir şeye ihtiyacım yok dersen APPLE 4k derim. ip tv olayı apple da mutlaka vardır diye düşünüyorum. Program çeşitliliği bakımından da shield tv birazda çeşitli diyebilirim ( ip tv için ) Özellikle yayın kaydetme yayını geri alma gibi özellikler nvidia da program aracılığıyla mümkün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tuncayt -- 6 Eylül 2019; 10:55:9 >
  • tuncayt T kullanıcısına yanıt
    Üstat, 5g destekli mi ?

• merhabalar cihazı almayı düşünüyorum ama öyle oyun falan için değil media player olarak kullanıcam.
    Ağırlıklı media player olarak kullanan varsa biraz bilgi verebilir mi hangi app kullanıyor altyazı kendi buluyor mu ve torrent indirme nasıl oluyor.

İyi günler..
  • Miragle kullanıcısına yanıt
    Media player olarak kullanılacak ise, ferrari 458 italia ile köy yollarında dolaşmak gibi olur deneyim :). Dolayısı ile amazon fire tv stick 4k ya da mi box s işinizi fazlası ile stabil şekilde görecektir.

• balistik81 kullanıcısına yanıt
    Hepsini yapıyor. Şuan zaten media okuma konusunda cihaz yıllardır iddialı. Altyazı bulma ve torrent olayıprogramlarla kolayca yapılıyor.
  • 
Sayfa: önceki 173174175176177
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.