Şimdi Ara

Nvidia Shield Tv (Ana Başlık) (173. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.314
Cevap
204
Favori
411.746
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 171172173174175
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bazı kollarda olan bir durum. Yeni güncelleme gelmişti, güncelleme geldikten sonra düzelmediyse. Forumdan iletişime geçebilirsin. Belki ücretsiz değişim yaparlar.
  • tuncayt T kullanıcısına yanıt
    Zaten güncellemeden sonra başladı. Türkiye garanti kapsamının dışında, oraya parça gönderemiyoruz dediler. Ben de bir ay önce adaptör gönderdiniz dedim, mümkün değil dediler, bana kim gönderdiyse haberleri yok. Başka adres temin edin dediler, Almanya'dan adres buldum. Bu kez de hatalı ürünü gönderin dediler, kargo ücreti çok fazla, video, resim ne istiyorsanız çekip yollayayım ama kargo ücretinden dolayı bunu yollayamam deyince mümkün değil dediler. Ben de nvidia benim için bitti, bu mu sizin müşteri memnuniyetiniz dedim, bir üst ekibe bağlayacağız dediler, sonrasında cevap yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mavi Tikli Hoca

Zaten güncellemeden sonra başladı. Türkiye garanti kapsamının dışında, oraya parça gönderemiyoruz dediler. Ben de bir ay önce adaptör gönderdiniz dedim, mümkün değil dediler, bana kim gönderdiyse haberleri yok. Başka adres temin edin dediler, Almanya'dan adres buldum. Bu kez de hatalı ürünü gönderin dediler, kargo ücreti çok fazla, video, resim ne istiyorsanız çekip yollayayım ama kargo ücretinden dolayı bunu yollayamam deyince mümkün değil dediler. Ben de nvidia benim için bitti, bu mu sizin müşteri memnuniyetiniz dedim, bir üst ekibe bağlayacağız dediler, sonrasında cevap yok.
    merhaba,
    benim de kumanda ilk geldiğinde pil çok çabuk yiyordu. 1.yazılım sonrası 1 haftayı geçer oldu. son yazılım sonrası henüz belli değil. ama bu arada bir durum var. gerek kol gerekse kumanda kullanmasak bile örnek bir ay bataryaları bitmiş olabiliyor. ben nvidia ile yazıştım. forumda da yazıştım. gerekli test ve önerileri yaptım. baktım olmuyor değişiklik talebi yazdım. türkiye olmaz dediler avrupa-amerika adresi ile olur dediler.
    bu kısmını size yazıyım önemli kısmı:
    örnek:almanya bir adresiniz var oraya kumanda-kol elden giden biri ile kargosuz gönderdiniz. o adresi nvidia ya yazıyorsunuz. almanyada ki adrese ücretsiz gönderi posta vs. kodu gönderiyorlar o kodla ücret ödemeden nvidiaya gidiyor oradan yeni ürün alman adrese geliyor.

ben yazışmalarda bu durumu defalarca teyit ettirdim müşteri hizmetlerinden. siz de böyle bir yazışmaya geçebilir eğer ki avrupa adresiniz var ise oraya elden gönderebilirseniz yazışmaları da takip ederseniz sanırım 1 ay amerika-almanya arası gönderi geliş gidişi sürer sonrası oradan gelişi size ne kadar sürerse.

ben kumanda için yurtdışından şajlı 2032 pil aldım şarj aleti ile birlikte henüz deneedim şarj 220 üzerinden de oluyor usb li herhangi bir cihazdan da.
    zaman karamınız sıkıntı değilse dediğim şekilde bir yazışma yapabilir ve sonucunu görebilirsiniz.
    ne yazıkki gerek kumanda gerek kol fiyatları çok yüksek, kargo ile de çok yüksek değmez.

• BILGILI B kullanıcısına yanıt
    Merhaba, iyi ki yazdınız, bu ücretsiz gönderi posta vs. kodu güzel olur. Üst ekipten cevap gelsin, olumsuzsa böyle yapayım. Teşekkür ederim.
  • Beyler çok acil bir cevap almam gerekiyor sizlerden, Nvidia Shield alacağım, alıcı haber bekliyor.

Sorum şu ki; -öncelikli olarak iptv izlemekte herhangi bir sorun yaşar mıyım?
    -bu cihazın kullanımı için aylık bir ödeme yapmak gerektiği söyleniyor bu doğru mudur?Steam bazlı, android bazlı oyunlar ve normal kullanım için gerekiyor mu ücret?Yoksa sadece nvidia oyunları mı?
    -Cihazda sorun çıktığı zaman değişim imkanım var mı?

Lütfen görenler cevaplarsa çok sevinirim, biraz acele işim :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beratoksvz B kullanıcısına yanıt
    - iptvde shield bazlı sorun yaşamazsın, yaşarsan aldığın server kaynaklı olur

- herhangi bir aylık ödemesi yok, ücretsiz oyunlar var / ücretli oyunlar var. ücretli oyunları oynamak isterseniz ödeme yapmanız gerekir

- soruna bağlı
  • IPTV için ; smartip TV ve geriye sarma özellikli ve kayıt özelliği olan ; IPTV extreme programını öneririm

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Arkadaşlar merhaba.Oyunlari açarken böyle bir hata veriyor.

• sirinmustafa S kullanıcısına yanıt
    Hocam tahminimce internetinizle alakalı

Şunu deneyin bilgisayarınıza geforce now uygulamasını indirip onunla oyunu açmaya çalışın eğer açılıyorsa sorun cihazdadır açılmıyorsa sorun sizin internetinizde yada serverdadır ama ben bugün kullandım sıkıntısız yani serverda sıkıntı yok
  • Proprietor P kullanıcısına yanıt
    Hocam bende PC yok ki.

• sirinmustafa S kullanıcısına yanıt
    Bağlandığın server da hata var başka server deneyin

• Benim anlamadığım PC de de bu oyunlar oynanıyor mu? NVidia shield TV ye özel oyunlar değil mi?

• Beyler, BT kulaklık kullanabiliyor muyuz NST’de?Kullanılıyorsa herhangi bir kulaklık kullanabilir miyiz?Özellikle pubg tarzı oyunlar da ses gerekiyor, mikrofonu da kullanılıyor mu?Bir de BT özellikli her joystick buna uyumlu olur mu?Olmazsa ne önerirsiniz ucuz yollu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çözüldü.https://www.nvidia.com/en-us/geforce/forums/shield-tv/9/305747/shield-experience-upgrade-80-hotfix-image/
    buraya kaydoldum, 2 gün sonra cihaza update geldi, problem çözüldü. İşinize yarar umarım, paylaşalım.

Bu arada amazon prime video ya üye oldum, netflix te falan anında süper görüntü alırken amazon da sd açılıyor, bazen 10-15 dakika da hd ye geçiyor, bazen geçmiyor. (hem amazon hem nvidia ile iletişime geçtim, sil/yükle/restart/register vs hepsini denedik)
    Modem ve cihazda ilgili ayarlar için ne önerirsiniz? Özellikle modem için..

• Modem alacaksanız yada kullanacaksınız yada pc deki oyunu kablosuz aktaracaksanız kablosuz özelliğinin 5GHZ olması şart. 5GHZ de veriyi daha hızlı aktarıyor ve takılma minimuma iniyor. Bunun dışında cihaz ana modeme yakınsa mutlaka kablolu bağlamakta fayda var .
  • Merhaba, zaten kablolu kullanıyorum ama yine de modem ayarlarımda bir sıkıntı var gibi düşünüyorum.
  • 4 yıllık cihaz hala testlerde birinci sırada ve hâlâ en güncel cihaz.
    https://www.androidauthority.com/best-android-tv-box-2-1021123/

• merhaba,
    son derece iyi olan nvidia ne yazık ki bende kumanda ile sorun yaşama işlemi devam ediyor.
    ilk aldığımda bir iki saatte biten piller en son güncelleme ile 8-10 gün arasında bitiyor.
    nvidia kutusu pil deposuna döndü. oyun kolu ve mause ile işi çözüyorum ama kumandanın da en az bir ay gittiğini duyduğum arkadaşların ki gibi olmasını bekledim. nvidia ile yazıştım. forumuna yazdım. sorun çözülemedi.
    bir çare diyerek 2032 yeniden şarj edilebilir pil ve şarj aletini aldım şarj ettim taktım ama sanırım yeniden şarj edilebilir piller ki o da lityum 2032 nvidia ile çalışma prensibi yok.
    sırf bu pil yüzünden bu güzelim aleti satışa sunacağım.
    kumanda değişikliği türkiye ile yapamıyorlar. yurtdışı adres bulacam kumandayı oraya elden gönderecem, oradan nvidia ya yazı yazılıp ücretsiz posta gönderim kodu alacak kodla amerikaya gidecek yenisi yurdışı adresine gelecek oradan el ile türkiye adresime gelecek.. çok meşakkatli bir yol.

kumanda pili ile sorun yaşayıp çözen arkadaşlar var ise önerilerini bekliyorum
    teşekkürler

• arkadaşlar ,

Nvidia Shield almak istiyorum ,
    elinde sıfır veya ikinci el (Temiz,Sıfır ayarında) cihaz olan varmı,
    yardımcı olursanız sevinirim.
  • BILGILI B kullanıcısına yanıt
    Yukarıda arkadaşın dediği siteye kayıt olun cihaza 12 saat içersinde güncelleme gönderiliyor. Bir de öyle deneyip bilgi verin . Umarım düzelir

• 
Sayfa: önceki 171172173174175
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.