Şimdi Ara

Nvidia Shield Tv (Ana Başlık) (160. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.315
Cevap
204
Favori
411.964
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BILGILI

http://support-shield.nvidia.com/shield-tv-user-guide/?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber#t=About_SHIELD.htm

sanırım paylaşmıştım.
    yukarıda ki nvidianın tüm özlliklerini tek tek satır satır soldan seçip bakabilirsiniz..
    ingilizce yoksa,
    yandex ingilizce-türkçe çeviriyi açın,
    oradan seç kopyala yapıştır, yüzde doksan doğru çeviri ile incelemeye devam

ayrıca hertürlü program indirmek için yine aptoide-apkmiror- gibi daha birçok uygulama var. ayrıca andorid box vavoo-kodi yazın youtube birçok türk arkadaşın youtuber paylaşımları var
    onların paylaşımlarını indirin kurun çalıştırın takip için abone olun her işiniz çözülür.

saygılar

Alıntıları Göster
    Hocam sizin yazınızı okudum ve faydalandım hakkınızı yiyemem her paylaşımda bulunan arkadaşlardan yararlandım hepsininkçhakkınvardır allah için , ama bu attığınız link tam aradığım şeydi cihazı çok iyi çözebilirim bu şekilde şimdi olması gereken programlar ve kullanımları kaldı onuda paylaşmıştınız artık kura kura çözücem

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Nvidia 2017 kullanıyorum. Her şey güzel de cihazı power off yapınca tekrar açmak için fişi söküp takmam gerekiyor. Oldukça saçma bir durum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: epivep

Nvidia 2017 kullanıyorum. Her şey güzel de cihazı power off yapınca tekrar açmak için fişi söküp takmam gerekiyor. Oldukça saçma bir durum..
    Ben cihazın power of unu göremedim devamlı uyku moduna alıyorum kapatmak için, komple kapama varmı cihazın ?

• Xx_AST3CH_xX kullanıcısına yanıt
    Ayarlar kısmında var evet. Ancak evde olmadığımdan tam yerini söyleyemeyeceğim. Kurcalayın, basit bir yerde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xx_AST3CH_xX

Ben cihazın power of unu göremedim devamlı uyku moduna alıyorum kapatmak için, komple kapama varmı cihazın ?

Alıntıları Göster
    sideload launcher çok iyi iş görüyor ben de öneririm.

bunu apk miror aptoide vs. ya da arama motorlarından endroid box üzerinden yazın
    bu ana ekran için hemen herşeyi göz önüne tek ekranda getiriyor
    ben öneriyorum ama terecihler birçoktur.
    diğer launcher-ana ekran uygulamaları da denenebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: finitura

merhaba arkadaşlar SHIELD Controller ile ilgili sorun yaşayan varmı benim SHIELD Controller bazen takılma yapıyor ve kendi kendine devamlı aşağı hareketi yapıyor sanki cihazda bir tuş takılmış hareketi yapıyor
    saygılar
    ben de remote ile sorun yaşıyorum. güncellemeden sonra bir daha çalışmadı. ne şarj oldu ne de açıldı.
  • Merhaba,
    Depodan Sideload launcher yükledim ama sadece apk kısayolları iri şekilde görünüyor.
    Başka bir ayar yapılacak yer göremedim.
    Tek ayar xyxrz diye kumanda kalibre var okadar.
    Yanlış sideload launcher mı yükledim acaba.
    Başka bir versiyonunu haricimi kurmak gerekiyor.
    Nvidia Shield Tv (Ana Başlık)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: magellan74

Merhaba,
    Depodan Sideload launcher yükledim ama sadece apk kısayolları iri şekilde görünüyor.
    Başka bir ayar yapılacak yer göremedim.
    Tek ayar xyxrz diye kumanda kalibre var okadar.
    Yanlış sideload launcher mı yükledim acaba.
    Başka bir versiyonunu haricimi kurmak gerekiyor.
    [simage]https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/1328239/99734094-6a75-4e65-a0f0-25893f0d4c14.PNG[/sima

günaydın,
    sideload ekran alıntısı,
    aşağı ok ile ana ekranda en alta geldiğinizde bu ekran olması gerekir.
    1- çark-ayarlar
    2- ağ bağlantı ayarları
    3- kumandalar pil durumları göstergesi
    4- power
    5- favori ayarları yıldız
    6- çan işareti ...
    bunlar olmalı bu ekran alıntısı da eksik.https://www.youtube.com/watch?v=YMOCwbbegcM
    bu adrese abone olursanız
    bunun altında depo arşivi var
    orada herşey var
    sideload da var
    sanırım burada ki side olacaktır.
    kolay gelsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BILGILI -- 14 Şubat 2019; 8:56:23 >

• BILGILI B kullanıcısına yanıt
    Usta o dediğiniz ayar simgeleri nvdiashield versiyonuyla alakalı olabilir mi?
    Çünkü sideload sadece bir uygulama olarak ekrana ikonu geliyor.
    Ben ocak 1.5gb güncellemesini yaptım.
    Çünkü ana ekranda o simgeler bende yok.

• quote:

Usta o dediğiniz ayar simgeleri nvdiashield versiyonuyla alakalı olabilir mi?
    Çünkü sideload sadece bir uygulama olarak ekrana ikonu geliyor.
    Ben ocak 1.5gb güncellemesini yaptım.
    Çünkü ana ekranda o simgeler bende yok.
    normalde nvidia ana ekranı seçin öyle başlatın,
    sonrasında kumanda tuşları ile en alta gelin öyle bir bar var mı bakın.
    nvidia ana ekranı sideload yükledikten yeniden başlattıktan sonra launcher birden fazla yüklü ise seçenek geliyor
    seçenekte ben ana ekran seçip herzaman seçip başlatıyorum.
    nova
    action
    atv
    gibi launcherler de yüklü bende.

size paylaştığım videonun, daha fazla gösterini seçip,
    oradan
    Android Box Uygulama Arşivi :https://ouo.io/6xZ6ze
    burada ki arşivi indirip içinde sideload vs. launcherlerin olduğu klasör var
    orada ki launcherleri tek tek kurup deneyin.
    ama önce sizde ki sideyi kaldırıp makinayı kendi nvidia ana ekranı ile açıp bir kontrol edin en alt barı.

Yok en son ver v.1.05 zaten. Dediğiniz yerden de sideload launcher indirdim ama ana ekran seçimi gelmiyor maalesef. Küçük bir şey atlıyorum ama neyse. Boşverdim valla atv launcher kurdum.
    Atv launcher yükleyince altta seçwnek çıkıyor. Android veya atv launcher birdefa veya daima seçenekleri geliyor.
    Daima android seçtim şimdi seçim menüsü açılmıyor. Bunu nerden iptal ederim peki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi magellan74 -- 14 Şubat 2019; 20:32:35 >
  • quote:

Yok en son ver v.1.05 zaten. Dediğiniz yerden de sideload launcher indirdim ama ana ekran seçimi gelmiyor maalesef. Küçük bir şey atlıyorum ama neyse. Boşverdim valla atv launcher kurdum.
    Atv launcher yükleyince altta seçwnek çıkıyor. Android veya atv launcher birdefa veya daima seçenekleri geliyor.
    Daima android seçtim şimdi seçim menüsü açılmıyor. Bunu nerden iptal ederim peki
    merhaba,

kumanda sağ yuvarlak tuş iki kez hızlı tıkla,
    kullanılmış uygulamalar varsa kapat, sonra yine sağ tuş tek tıkla
    android launcher seçenekleri gelir yalnızca bir defa ve herzaman yazar oradan da yalnızca bir defa seç.birden fazla kurulu ise oradan android tv ana sayfa seç
    nvidia ana sayfa gelir.
    sonra tekrar kapa aç
    seçeneklerle gelir o zaman nvidia ana ekranı seçersen herzaman dersin
    sonra istediğinde yine farklı seç ama herzamanı seçme işini yaparsan o zaman tercih olarak herzaman deyip kullanmak istediğini kullanırsın.

• ayrıca side load launcher değil,

leanback launcher kur

asıl benim bahsettiğim
    ana ekran aşağıda 7 ikon var
    yukarılarda bahsetmiştim.
    ayarlar ağ ayarları pil-kumanda durumu launcher seting edit favorites power notificions

bu şekilde.
    burada yıldız olandan ana ekran için favorileri eklersin,
    çark ayarlar nvidia her türlü ayarlar
    gerisini incelersin
    Tamam teşekkür ederim size..

Sideload launcher dediğiniz gibi launcher değilmiş , menüde görünmeyen kurulu apk ları gösteriyor sadece.
    Siz heralde leanback launcher veya başka launcher yüklediniz önce. Dün bakamadım bugün dediğiniz launcher yükleyeceğim.
    Sizin dediğiniz ana ekran altta ayarlar wifi kumanda durumları vs gösteren kısayollar dediğiniz launcherdadır belki.
    veya tv depo diye apk varmış menüye kısayol ekliyor onu da deneyeceğim.
  • Xx_AST3CH_xX kullanıcısına yanıt
    Ayarlar - hakkında nın içinde var.
    Ayrıca ekran ayarlarıydı sanırım oradan ayarlarda göster tık var onun açınca sleepmodu altına gelşyor.

• quote:

Ayarlar - hakkında nın içinde var.
    Ayrıca ekran ayarlarıydı sanırım oradan ayarlarda göster tık var onun açınca sleepmodu altına gelşyor.
    Buldum hocam teşekkürler

• Arkadaslar nvidia shield icin onerebileceginiz iyi bir web browser varmi ?

• Kara3801 K kullanıcısına yanıt
    Bir çoğunu denedim kendim bence en iyisi Firefox.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kara3801

Arkadaslar nvidia shield icin onerebileceginiz iyi bir web browser varmi ?
    google chrome, puffin
  • Merhaba,
    Geforce now 3 ay hediye var mı? Nerden aktive ediyoruz veya etmiş de olabilirim.

Oyunlara giriyorum 4 çeşit var.
    Geforce Now - geforceNOW included - android paralı ve android bedava.

1.geforce NOW oyunlar steam olanlar. Bunları mı 3ay hediye oynayabiliyoruz.(Steam hesabım var girdiğimde hep ücretli eur fiyatları yazıyor)

2.geforceNOW included 42 oyun var. Bunlar açılıyor. Sanırım 3 ay bunlar ücretsiz.

• 
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.