Şimdi Ara

Nvidia Shield Tv (Ana Başlık) (158. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.315
Cevap
204
Favori
411.844
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Xx_AST3CH_xX

Hocam konsolu derken orasını anlayamadım shield imi demek istediniz yada bu cihaz konsol olarakmı geçiyor

Alıntıları Göster
    siz foto paylaştığınız ürünü almadınız mı
    foto da oyun konsolu ya da oyun kumandası var,
    usb var.

ondan bahsediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BILGILI

siz foto paylaştığınız ürünü almadınız mı
    foto da oyun konsolu ya da oyun kumandası var,
    usb var.

ondan bahsediyorum.

Alıntıları Göster
    Bende bugün kurcalamaktan pillerini bitiririm :) keşke pro modelindeki gibi şarzlı kumandası olsaydı gamepad i kullanması dahamı kolay hocam birde kulaklık girişi var ds4 gamepad i gibi kulaklık bağlayıp sesi tamamiyle kulaklığa verebiiyoruz sanırım ben evden uyduyu komple kaldırdım hocam ip tv üyeliğim var full bu cihazı kullanıcam inşallah beğenirim beğeneceğimide sanıyorum ilgini için çok teşekkür ederim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Pilleri hızlı bitirmenize anlam veremiyorum açıkçası. Kendi içinde gelen piller 4 ayda bitmişti, daha sonra aldığım Duracell pil de 7-8 ay dayandı. Çok kurcalıyorum derseniz günlük en az 7-8 saat kullanıyorum cihazı ve kumandayı da genellikle aktif olarak kullanıyorum. İki günde piliniz bitiyorsa kumandanızda bir sıkıntı olabilir.
  • Selam arkadaşlar

Dün cihazımı açtığımda Kodi'nin güncellendiğini gördüm. Sanırım otomatik güncelleme aktif.

Arayüz olarak hiç bir fark yoktu ama dikkatimi çeken husus kodi menüye girdiğimde çözünürlüğüm 720p oluyordu. Bu daha önce 4k idi. Kodi ile açtığım videolarda da 720p çözünürlük vardı. Ayarlardan kodi çözünürlüğü 4k yaptığımda da bütün menü tv'nin dışına taştı. 1080 yapınca tam ekrana geri döndü. İndirdiğim 4k içerikleri şu anda 1080 açıyor. Sizlerin başına böyle bir şey geldi mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ambiante

Selam arkadaşlar

Dün cihazımı açtığımda Kodi'nin güncellendiğini gördüm. Sanırım otomatik güncelleme aktif.

Arayüz olarak hiç bir fark yoktu ama dikkatimi çeken husus kodi menüye girdiğimde çözünürlüğüm 720p oluyordu. Bu daha önce 4k idi. Kodi ile açtığım videolarda da 720p çözünürlük vardı. Ayarlardan kodi çözünürlüğü 4k yaptığımda da bütün menü tv'nin dışına taştı. 1080 yapınca tam ekrana geri döndü. İndirdiğim 4k içerikleri şu anda 1080 açıyor. Sizlerin başına böyle bir şey geldi mi?
    Helpppp bulamadım çözümü :)
  • Merhabalar,

Konuyu değiştiriyor ya da hortlatıyorsam kusura bakmayın. Daha önce de sormuştum; ancak - yardımcı olan arkadaşımıza teşekkür ederek - yanıt alamamıştım.

Shield TV, Netflix uygulamasında eski televizyonlar(720p) problem çıkartıyor mu? Bir çok yerde özellikle Xioami cihazlarında da Netflix'in HDCP problemi çıkardığı belirtilmekteydi.

Bu konudaki tecrübelerinizi paylaşabilmeniz benim için çok önemli.

Şimdiden teşekkür ederim.
  • stfrantic S kullanıcısına yanıt
    Hocam bu cihazla alakalı bir şey değil, televizyonda HDCP desteği yoksa HDMI'la bilgisayarı bile bağlasanız Netflix açamazsınız.
  • xeriphas kullanıcısına yanıt
    Kesin ve net cevabınız için teşekkür ederim. O halde bu defter benim için kapanmıştır.

Cihaz sahiplerine problemsiz kullanımlar dilerim.
  • Arkadaşlar şuanda amazondan herşey dahil 239,57 dolara geliyor,daha önce kaça satılmıştı,ara ara fiyatı düşüyormu..
  • quote:

Orijinalden alıntı: akonay

Arkadaşlar şuanda amazondan herşey dahil 239,57 dolara geliyor,daha önce kaça satılmıştı,ara ara fiyatı düşüyormu..
    Ben 1.5 hafta önce herşey dahil 217 dolara aldım ürün geldi kullanıyorum şuan. Hafta sonu şndirimlerini kovalayabilirsiniz

• quote:

Ben 1.5 hafta önce herşey dahil 217 dolara aldım ürün geldi kullanıyorum şuan. Hafta sonu şndirimlerini kovalayabilirsiniz

Alıntıları Göster
    Tamam hocam teşekkürler,bu arada nasıl cihazdan memnunmusun bu sürede.

Ayrıca fiyatın düştüğünü görüpte beni etiketleyen olursa çok sevinirim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: akonay

Tamam hocam teşekkürler,bu arada nasıl cihazdan memnunmusun bu sürede.

Ayrıca fiyatın düştüğünü görüpte beni etiketleyen olursa çok sevinirim..

Alıntıları Göster
    Hocam çocuklardan pek kurcalayamadım hafta sonu tüm uygulamalarımı ve ayarlarımı yapıcam ama şuanlık bile mükemmel bir cihaz düşünmeden alabilirsini bu arada amazon sandisk ultra fit 128 gb 2 adet almışım yanlışlıkla isteyen olursa hiç açılmamış satabilirim aldığım fiyata

• quote:

Alıntıları Göster
    Merhaba,Amerika dan hangi fiş ile geliyor, amerikan fiş ise prize takılan parça yeterli oluyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba. Ben ABD'den shield almıştım sonrasında bunu sattım. Almanya'dan arkadaşım yeni bir cihaz getirdi onu kullanıyorum. Elimde bir adet hiç kullanmadığım Nvidia tarafından yollanan ülkemize uyumlu priz başlığı var. İsteyene kargo alıcı ödemeli olarak ücretsiz şekilde yollayabilirim.

NOT: BİR ARKADAŞA SÖZ VERİLDİ.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi epivep -- 7 Şubat 2019; 23:19:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuncayt

arkadaşlar biliyorsunuz google asistant devreye girdi. Telefonunuza google home yükleyerek ve nvidia shield cihazınızla tanımlama yaparak evin dışında olsanız dahi, televizyonu aç komutuyla hem ses sistemi , hem televizyon hemde nvidia shield açılıyor.

Televizyonu kapat dediğinizde ise sistemin tamamını kapatıyor.

Bu çok keyifli olduğu için tekrar bu bilgiyi paylaşmak istedim.

Birde Nvidia shield tv app si var androidler için onu da yüklediğinizde mouse olarak da kullanabiliyorsunuz.

ve bir dipnot ; 2015 de cihazı ilk alanlardanım 5 ay önce cihaz arızalandı yurt dışına mail attım adamlar ürünün sıfırını bana gönderdi eskisini de ben ücret vermeden aynı kargoyla onlara gönderdim. Ben cihazın arkasında duran böyle bir fırma görmedim.

cihaz yapılan testlerde hala 1. sırada kolay kolay yeni versiyonu çıkarmazlar.
    Hocam iphonede nasıl kullanıcam programı yükledim tanıttım sanırım ama sadece ses açma yapa biliyorum detaylı bir şekilde anlatırsanı çok sevinirim saygılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: ambiante

Selam arkadaşlar

Arkadaşlar hiç fikri olan da mı yok?
  • quote:

Orijinalden alıntı: xeriphas

Pilleri hızlı bitirmenize anlam veremiyorum açıkçası. Kendi içinde gelen piller 4 ayda bitmişti, daha sonra aldığım Duracell pil de 7-8 ay dayandı. Çok kurcalıyorum derseniz günlük en az 7-8 saat kullanıyorum cihazı ve kumandayı da genellikle aktif olarak kullanıyorum. İki günde piliniz bitiyorsa kumandanızda bir sıkıntı olabilir.
    merhaba,
    ben de anlam veremedim, aldığımda paket açıp kurulum yaptım kumanda çalışmadı sonra ayarlardan baktım pil düzeyi sıfır.
    sonra elimde olan 4 adet maxwell pilleri iki takıp kullandım 3-4 saat sonra pert, sonra duracell aldım onlarda farklı bir zaman turu atamadı.....
    bu durumu nvidia ile yazışıyorum. en son dün yeni sıfır duracell taktım yarım saat kodi-vavoo vs. kumanda üzerinden çalıştım hemen %10 civarında eksilme gösterdi
    sabah tüm detayları anlatan bir ep gönderdim nvidia bilgileri ve fatura taraması
    bakalım durum ne olacak.

• Bu nvidia tr pirizi isteyecem forum dolduruyorduk bilen varsa link atabilirmi

• quote:

Bu nvidia tr pirizi isteyecem forum dolduruyorduk bilen varsa link atabilirmi
    NVIDIA SHIELD ADAPTER EUROPEAN PLUG HEAD RECALL PROGRAM
    google yaz
    1.sıra
    sonra işlemi yaparsınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: BILGILI

NVIDIA SHIELD ADAPTER EUROPEAN PLUG HEAD RECALL PROGRAM
    google yaz
    1.sıra
    sonra işlemi yaparsınız

Alıntıları Göster
    Teşekkür ederim hocam

• 
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.