Şimdi Ara

Nvidia Shield Tv (Ana Başlık) (145. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.314
Cevap
204
Favori
411.746
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 143144145146147
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: epivep

Allah razı olsun çözdüm sayenizde. Pubg nasıl kuruyoruz cihaza, bilen var mıdır
    rica ederim.
    pugb nin xapk versiyonunu yükleyin.
    https://apkpure.com/pubg-mobile-android/com.tencent.ig/download/9630-XAPK?from=versions%2Fversion
  • tuncayt T kullanıcısına yanıt
    Company of Heroes'te ücretsiz hocam. Ben ne yaptıysam çalıştıramadım. Siz de bir dener misiniz?

Oyunu kurarken windows uyarısına benzer bir uyarıyla desteklenmemektedir diyor. Oyunu açmaya çalıştığımda da açılmıyor.

Ayrıca oyunu kurup ana ekrana döndüğümde oyun silinmiş oluyor. Dün akşam 25gb oyunu 3 defa indirip kurdu. Genel bir problem midir yoksa benimkinde mi bir sıkıntı var bilemedim.

Edit : Buradaki açıklamaya göre oyunlara her girdiğimizde yeniden kuruluyormuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi simetri -- 14 Aralık 2018; 8:46:18 >

• quote:

Orijinalden alıntı: miki

rica ederim.
    pugb nin xapk versiyonunu yükleyin.
    https://apkpure.com/pubg-mobile-android/com.tencent.ig/download/9630-XAPK?from=versions%2Fversion

Alıntıları Göster
    xapk kurmak için xapk installler yüklemeye çalışıyorum paket ayrıştırması hatası veriyor. aptoide üzerindeki de aynı hatayı verdi. sizden xapk için link istesem?

• simetri kullanıcısına yanıt
    Evet Nvidia Games - steam uygulamasından oyun yükletirseniz, oyun düzgün çalışsa bile her girişinizde oyun yeniden kurar. Normal oyunlar için kullanışlı bir durum değil. Sadece basit amaçlı oyunlarda iş görür. (yani kaldıgınız yerden devam etmeniz gerektirmeyen, hesabınızdaki basit oyunları oynayabilirsiniz. Her oyunuda desteklemez.)

Fakat Nvidia Games kısmında oyunun kendi iconu varsa tıklayıp direkt oynayabilirsiniz, kaldıgınız yerden oyun devamda eder. Tek yapmanız oyun yüklenirken sizden istenen orgin, steam veya uplay hesabınızı girmek. oyunların ikonlarının altında hangi hesapla baglanabileceği yazar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TimFx -- 14 Aralık 2018; 11:30:25 >

• İsteyen arkadaşlar Nvidia games ve Gamestream hakkında soru sorabilirler.

Kendi keyfime göre Kodi 18 için, Unity skinini güncelledim. Bu skin için bir çok geliştirme ve düzeltme yaptım. Ben daha ziyade film izlemeye yönelik kısımlara odaklandım. Kodi'nin kullanmadığım kısımlarını önemsemedim. ufak tefek hatalar karşınıza çıkabilir, sorumluluk kabul etmem.

Arzu eden arkadaşlar linkten indirebilirler.

skin
    https://drive.google.com/open?id=1dMvVYBw5F4NXuSFcRJniYOgl8fbdiyFk

Türkçe görünüm için dil paketi (bunu yüklemezseniz skinde bazı Türkçe kısımlar düzgün görüntülenemez.)
    https://drive.google.com/open?id=1MLzz9R-aHPCkT08dNvxAnq2R5t_8oleE

Bilinen hatalar.
    System :: Ayar düzeyi standart  ( buna tıklayıp, diğer ayarları görseniz bile, standart yazısı görsel olarak orda kalmaya devam ediyor.)
    File manager çalışmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TimFx -- 14 Aralık 2018; 11:22:30 >

• TimFx kullanıcısına yanıt
    Hocam buradaki listeye göre Company of Heroes'i pc üzerinden mi oynamamız gerekiyor ?
  • Cihazın özellikleri ortaya çıktıkça paylaşımlar artıyor , güncel oyun paylaşımlarına devam .. 1 ocakta internet limitsiz olunca, iş daha da keyifli bir hale gelecek.
  • simetri kullanıcısına yanıt
    hayır o listeye göre hem PC hemde GAMESTREAM hizmeti üzerinden oynanıyor.Az önce denedim ben.Oyun ücretsiz değil.(bende steamde satın alma seçeneği çıktı.) Bu yüzden oynayamadım. Çünkü steam hesabımda oyun tanımlı değil. Ama daha öncen satın almış olsaydım. Klavye mouse takarak oynamak mümkün olucaktı. (ekranda uyarı mesajı olarak yazıyor. klavye mouse gerektirir diye.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TimFx -- 14 Aralık 2018; 12:44:32 >
  • Bu arada ben bu sistemi 9 aydır kullanıyorum. Gamepad ikinci ay bozuldu. Kronik bir problemi var Nvidianın gamepad'lerinin Analog çubukları kullanırlen bir süre sonra dokunmasanız bile ekranda kendiliğinden sağa, sola veya çapraza çekiyor kolu. Bu durumdan çok fazla madur olan var.
    https://forums.geforce.com/default/topic/1030793/shield-tv/my-controller-suddenly-has-started-moving-by-itself-/

Nvidia kusuru kabul etmiş bir seride böyle bir hata oluşmuş. online chat üzerinden değişim talep edebiliyorsunuz. Ama Türkiye'ye gönderim yaparmı bilmiyorum. Ben uğraşmak istemedim açıkcası elimde başka kollarda var. Daha sonraları bunu buldum. Madurlardan biri bu yöntemi uydurmuş ve uygulamış. Videoyu izleyip bende uyguladım. İşe yaradı, şimdi düzgün çalışıyor. aranızda kolu bozulan olursa, bu yöntemi deneyebilir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TimFx -- 14 Aralık 2018; 15:12:2 >

• merhaba arkadaşlar,
    bir arkadaş nvidia sheild tv satışı yapıyor
    yeni 15 günlük yurtdışı sıfır alınmış
    fakat ellerinde belge yok amazondan alınırken
    ellerinde bir belge yok ya da kayıp.

bu durumda ürün alınır mı
    sonuçta 2 yıl garanti var diye biliyorum
    firma amazon 2 yıl içinde ki kullanıcı hatası olmayan arızlarda değişim iade yapabilmesi için
    bir belge referans istemiyor mu
    ya da mac adresini falan mı belge kabul ediyor hani arıza olursa diye önlem için
    sonuçta bu ürünü ben bir arkadaşa alacağım
    zorda kalmak istemem

bilgisi olan arkadaşlardan cevap gelirse memnun olurum
    ona göre alıp almayacağımıza karar vereceğiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: TimFx

İsteyen arkadaşlar Nvidia games ve Gamestream hakkında soru sorabilirler.

Kendi keyfime göre Kodi 18 için, Unity skinini güncelledim. Bu skin için bir çok geliştirme ve düzeltme yaptım. Ben daha ziyade film izlemeye yönelik kısımlara odaklandım. Kodi'nin kullanmadığım kısımlarını önemsemedim. ufak tefek hatalar karşınıza çıkabilir, sorumluluk kabul etmem.

Arzu eden arkadaşlar linkten indirebilirler.

skin
    https://drive.google.com/open?id=1dMvVYBw5F4NXuSFcRJniYOgl8fbdiyFk

Türkçe görünüm için dil paketi (bunu yüklemezseniz skinde bazı Türkçe kısımlar düzgün görüntülenemez.)
    https://drive.google.com/open?id=1MLzz9R-aHPCkT08dNvxAnq2R5t_8oleE

Bilinen hatalar.
    System :: Ayar düzeyi standart  ( buna tıklayıp, diğer ayarları görseniz bile, standart yazısı görsel olarak orda kalmaya devam ediyor.)
    File manager çalışmıyor.
    İyi akşamlar. Oyun kolunu pc de kullanmak istiyorum. Bunun yolu nedir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• epivep E kullanıcısına yanıt
    oyun kumandasını kablo ile bağlarsan çalışacaktır diye düşünüorum. 2015 te cihaz ilk çıktığı zamanlarda denemiştim diye hatırlıyorum
  • epivep E kullanıcısına yanıt
    Gamepadin şarj kablosunu pc 'ye taktıgınızda çalışıyor. Ayrıca PC'nizde Bluetooth adaptörü varsa kablosuz olarakta baglanabiliyor.Pc'de Bluetooth 'u açıp cihaz ekle seçeneğine basın. Gamepad üzerindeki Nvidia logolu tuşa bir süre basılı tutun eşitleme yapıcaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TimFx -- 14 Aralık 2018; 17:59:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BILGILI

merhaba arkadaşlar,
    bir arkadaş nvidia sheild tv satışı yapıyor
    yeni 15 günlük yurtdışı sıfır alınmış
    fakat ellerinde belge yok amazondan alınırken
    ellerinde bir belge yok ya da kayıp.

bu durumda ürün alınır mı
    sonuçta 2 yıl garanti var diye biliyorum
    firma amazon 2 yıl içinde ki kullanıcı hatası olmayan arızlarda değişim iade yapabilmesi için
    bir belge referans istemiyor mu
    ya da mac adresini falan mı belge kabul ediyor hani arıza olursa diye önlem için
    sonuçta bu ürünü ben bir arkadaşa alacağım
    zorda kalmak istemem

bilgisi olan arkadaşlardan cevap gelirse memnun olurum
    ona göre alıp almayacağımıza karar vereceğiz
    arkadaşlar birkaç cevap veren olur diye düşünmüştüm

• bu cihazdan daha iyi işlemcesi ve gpusu olan başka bir box var mı? yada 2019 yılında çıkması bekleniyor mu?

• 16Gb alan, oyun kurmada yetersiz kalıyor. sizler ana sürücü olarak harici HDD mi yoksa USB bellek mi kullanıyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BILGILI

arkadaşlar birkaç cevap veren olur diye düşünmüştüm

Alıntıları Göster
    Belge vs olması size hak sağlamaz. Alan kişi sürekli görüştüğünüz kişiyse oluşabilecek durumlarda amazonla iletişime geçmesi gerekir. Kaça alacaksınız.

• TimFx kullanıcısına yanıt
    kablo ile bagladim ama Pc'de Bluetooth oldugu halde eslestirmedim.Pc de baglanti adi ne olarak geciyor Bluetooth ta
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuncayt

Oyun satın almadan kütüphanenize ekleyip, yüksek çözünürlükte oynayabileceğiniz oyunları ben buraya yazayım mutlaka deneyen olacaktır.

Counter strike-Go << şuan steam de ücretsiz ve nvidia shield ile online oynanabiliyor. İnanılmaz keyifli, dileyen klavye mouse bağlayıp oynayabiliyor.

World of Tank <<< bu oyunda ücretsiz denemeye değer.

Argo <<< Counter strike benzeri oyun -

Bunları bir deneyin, oyuna başlat dediğinizde hemen açılmayacaktır 10 -15 sn sürer bilgilinze,,
    Cs yi nasıl oynuyosun. Denedim ama dönüşler çok yavaş. Oynanacak gibi değil. Sende nasılki

• ali beyendi A kullanıcısına yanıt

Bir süre bekleyin hemen çıkmayabilir.
  • 
Sayfa: önceki 143144145146147
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.