Şimdi Ara

Nvidia RTX 3080 => 6000 TL Civarı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Başlıktaki gibi , sizce 6000 TL civarı olur mu fiyatı ?

Founders Edition almak istiyorum lakin bulamazsam Asus Strix alıcam.

Not : Ne hallere düştü TL.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Question-X -- 29 Nisan 2020; 16:14:56 >

• Min 7k tl olur diyorum, strix falan da olunca 8 i geçer

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ah ahh neyse hayal kurmayalım şimdi Hocam intel amd karşısında fiyat düşürdü ama işlemcilerde amd gibi daha iyi bir teknolojiye gitmeden yaptı bunu ben böyle biliyorum değilse yazsın arkadaşlar alta.Buna dayanarak şimdi Nvidia'da amd'ye karşı fiyat düşürür diyorum sonra Nvidia'nın böyle birşey yapmayacağı çünkü teknolojilerinşn üstğne devamlı koydulları geliyor aklıma.Bu sene amd yeni kartlarını tanıtacakmış ama ona "Nvidia Killer" ismini vermişler.Fşyatlarda değişiklik olmayabilir ama amd daha güçlü kartlarını piyasaya sürecek belliki.Nvidia karşısında rekabet olması fiyatlarını uygun tutarsa o zaman tekrar bu fiyat konusunu konuşuruz bu konuda.

• mustafa 09 kullanıcısına yanıt
  • 6'nın üzerinde olur

Söz konusu Asus olunca da, 1000-1500 fazlası olur zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Dominic_Toretto_ -- 30 Nisan 2020; 10:57:56 >
  • AMD’nin atağına bağlı 3080e cevap verebilecek bi kart yapabilirse çok pahalı olmaz ama Amd cevap veremezse nvidia tavuk gibi yolmaya devam eder.

• 1 aydır Temiz kart arıyorum. Yok arkadaş.
    Garantisiz tozlu pasaklı gtx 1080 i 2400den,1070i 2000den satanlardan bıktım.
    Bugün gigabyte rx 5600 xtyi (3 fanlı) 2700e aldım 66 tl kupon ile. Uğraşamam. 6 taksit de var oh mis. Gtx 1 serisi kartlarınız ile mutlu ramazanlar dilerim.

3000 serisi nvidiayı videolardan izleriz artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Babangida Babayaro -- 30 Nisan 2020; 12:11:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Babangida Babayaro

1 aydır Temiz kart arıyorum. Yok arkadaş.
    Garantisiz tozlu pasaklı gtx 1080 i 2400den,1070i 2000den satanlardan bıktım.
    Bugün gigabyte rx 5600 xtyi (3 fanlı) 2700e aldım 66 tl kupon ile. Uğraşamam. 6 taksit de var oh mis. Gtx 1 serisi kartlarınız ile mutlu ramazanlar dilerim.

3000 serisi nvidiayı videolardan izleriz artık.
    Hak veriyorum hocam size gerçektende durım aynı tarif ertiğiniz gibi.Bende yeni pc topluyorum heredeyse herşey tamam sadece ekran kartı almam lazım.Bakıyorum millet rx570lere 1800 tl fiyat çekiyor.Çıldırmış bu insanlar.Zaten 5-6 ay sonra yeni kartlar tanıtılınca o 1070leri 2400 tl'den satan arkadaşlar 1600e zor satacak.Normalde niyetim 5700xt almaktı yada 2060super falan alma niyetindeydim.Ama gerçekten insalar 2. Elin ne anlama geldiğini unutmuş bu ülkede 0 fiyatından yüksek fiyat çekiyor çoğu insan inanmayan siteye girsin baksın.Bu sadece bu sektörde değil özellikle araba sektöründe motor sektöründe de durum aynı.Kendi motorumu satıp büyüteyim sıkıldım dedim sonra piyasaya baktım korktum açıkcası.Heleki ölücüler devamlı mesaj atmıyor mu deliriyorum.Neyse konudan saptım kusura bakmayın.Niyetim 5700xt yada 2060s almaktı baktım ki fiyatlar yüksek o karta o parayı veremezdim.Hak etmiyor çünkü.Dedim ki yeni kartlar bu sene tanıtılınca fiyatları çekecekler aşağıya.İdareten düşük bir kart alayım dedim onlarda uçmuş şaka gibi gerçekten.

• Zor gibi.7k en az tahminim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafa 09

Hak veriyorum hocam size gerçektende durım aynı tarif ertiğiniz gibi.Bende yeni pc topluyorum heredeyse herşey tamam sadece ekran kartı almam lazım.Bakıyorum millet rx570lere 1800 tl fiyat çekiyor.Çıldırmış bu insanlar.Zaten 5-6 ay sonra yeni kartlar tanıtılınca o 1070leri 2400 tl'den satan arkadaşlar 1600e zor satacak.Normalde niyetim 5700xt almaktı yada 2060super falan alma niyetindeydim.Ama gerçekten insalar 2. Elin ne anlama geldiğini unutmuş bu ülkede 0 fiyatından yüksek fiyat çekiyor çoğu insan inanmayan siteye girsin baksın.Bu sadece bu sektörde değil özellikle araba sektöründe motor sektöründe de durum aynı.Kendi motorumu satıp büyüteyim sıkıldım dedim sonra piyasaya baktım korktum açıkcası.Heleki ölücüler devamlı mesaj atmıyor mu deliriyorum.Neyse konudan saptım kusura bakmayın.Niyetim 5700xt yada 2060s almaktı baktım ki fiyatlar yüksek o karta o parayı veremezdim.Hak etmiyor çünkü.Dedim ki yeni kartlar bu sene tanıtılınca fiyatları çekecekler aşağıya.İdareten düşük bir kart alayım dedim onlarda uçmuş şaka gibi gerçekten.

Alıntıları Göster

• olamaz. sadece hayal.
  • Rtx2080 Super lerin 6500 tl den başladığını düşünürsek 6000tl hayalden daha öte bir şey değil .

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Dominic_Toretto_

6'nın üzerinde olur

Söz konusu Asus olunca da, 1000-1500 fazlası olur zaten.
  • Kur 7 tl olarak kalırsa 6500-6750Tl baz fiyatlar ve modellerdeki özelleştirmelere göre +250-1000TL. Benim tahminim bu.

• 8'den aşağı olmaz. Öperler burada.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.