Şimdi Ara

NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] (42. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir - 11 Masaüstü
5 sn
197.593
Cevap
969
Favori
13.476.562
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
460 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Omara

f5 tuşu doyumsuz botçular karşısında bir semboldür hocam. yoksa biz de fareden ctrl f5 yapıyoruz

O zaman dans

NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] 

• Felurian kullanıcısına yanıt

Dubai üstünden Türkiye ye gelecek kart ap ile başlayan kodu aramex de aratın güncel bilgi çıkacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

APG ile gönderildiyse 10 gün daha sürer hocam. Hollandadan dubai ye , ordan istanbula şeklinde

Hollanda semalarında olma ihtimali cok yüksek

• APOLL0 kullanıcısına yanıt

Benimki bir milano da yapmış arada sanki kültür turu yapıyor

• Arkadaşlar merhaba,

aşağıda tahminen sazan avı yapan bir vatandaşa denk geldim. Adam ödeme almadan kartı yollamam diyor.

Yok efendim get ilanı açamam felan. Siz denk geldiniz mi bu tip insanlara.

Kartı yollasa test edip ödeme yapardım ama kurye ile yolluyorum diyor önce para diyor.

Telefonu yurtdışı kayıtlı hepten şüpheli ama gerçek olsa alırdım hani.

İsmi Eren yazıyor ama değil tabi, geçen gün yazacaktım millet şikayet etmiş hessabı kapanmıştı.

Tekrar açmış dedim bir yaayım gece 3 e kadar yazıyorduk sen havale at ben kartı kuryeye vereceğim diye.

Uzun lafıın kısası varsa bilen yazabilir.

Yalova da Feza bilişim sahibi ya da çalışanı olarak belirtti. İletişim kurmayın bence parayı göndertir size

ağzı laf yapıyor baya :)

https://www.letgo.com/tr-tr/i/gigabyte-geforce-rtx-3080-10-gb-oc_b91161a9-2f3a-499b-8e89-d3125b619b5f

NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU]

Hocam PM ile detaylı şekilde açıkladım. Arkadaşlarda yazmış zaten önce Dubai'ye geliyor, oradan İstanbul'a. Türkiye'ye giriş yaptıktan sonra Aramex üzerinden takip edebilirsiniz(Onun takip numarası ayrı PM'de açıkladım.) Ancak pazar günü ülkeye giriş yapan kartım, bugün dağıtıma verilebildi. Gerisini siz düşünün artık. Şikayet var'da şöyle bir şikayet oluşturdum ( https://www.sikayetvar.com/aramex/aramex-kargoyu-gumrukten-cikaramiyor ). Sizler de destek verebilir ve altına yorum yazabilirsiniz. Amazon maalesef ürünün tahmini teslimat tarihi gelmediği için birşey yapamıyor. Ancak ben ülkeye giren kartım için 3 gün gümrükten çıkmayınca Amazon müşteri hizmetlerini arayarak Aramex hakkında şikayet oluşturdum ve bana firma yetkililerine bu şikayeti ileteceklerini belirttiler.

• Dave Blake kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam baktım anlattığın şekilde.

Şuan Milano’da keyif çatıyormuş bizim kart, tatilinin bitmesini bekleyeceğiz artık...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Felurian -- 28 Ocak 2021; 11:56:53 >
  • biri bana yardımcı olsun

• APOLL0 kullanıcısına yanıt
    Şimdi anladım hocam. Sağolun

sizinki en azından kargoda ben 23ünde verdiğim siparişin kargosunu bekliyorum dört gözle :D

• einstein6161 kullanıcısına yanıt

Önce parayı istiyosa dolandırıcıdır zaten. Başka telefon numarasından elden teslim alacağınızı söyleyin muhtemelen yine kabul etmeyecektir.

• einstein6161 kullanıcısına yanıt
    Yem atmış keklik bekliyor hocam. Aman dikkat
  • Kolonyalı kullanıcısına yanıt

Doğrusunuz hocam sadece ben de onu denemek için ileri tarihli ödeme yaptım, adama gönderdim illa da para hesaba geçsin diyor. Durum belli balık baştan kokar.

• meself kullanıcısına yanıt

Kesinlikle, burdan ben de uyarmak istedim arkadaşları ben sordum siz uğraşmayın hiç diye.

• quote:

Orijinalden alıntı: einstein6161

Arkadaşlar merhaba,

aşağıda tahminen sazan avı yapan bir vatandaşa denk geldim. Adam ödeme almadan kartı yollamam diyor.

Yok efendim get ilanı açamam felan. Siz denk geldiniz mi bu tip insanlara.

Kartı yollasa test edip ödeme yapardım ama kurye ile yolluyorum diyor önce para diyor.

Telefonu yurtdışı kayıtlı hepten şüpheli ama gerçek olsa alırdım hani.

İsmi Eren yazıyor ama değil tabi, geçen gün yazacaktım millet şikayet etmiş hessabı kapanmıştı.

Tekrar açmış dedim bir yaayım gece 3 e kadar yazıyorduk sen havale at ben kartı kuryeye vereceğim diye.

Uzun lafıın kısası varsa bilen yazabilir.

Yalova da Feza bilişim sahibi ya da çalışanı olarak belirtti. İletişim kurmayın bence parayı göndertir size

ağzı laf yapıyor baya :)

https://www.letgo.com/tr-tr/i/gigabyte-geforce-rtx-3080-10-gb-oc_b91161a9-2f3a-499b-8e89-d3125b619b5f

Dolandırıcı

• 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.